Můj vysvlečený deník...

7. května 2012 v 9:06 | A. |  Hodnocení - filmů, knih a seriálů
Neposílejte na to rodiče, jinak vás už nikam nepustěj... Neříkejte svým dětem, že jste to viděli, ať mají nějaké tajemství.

Komedie natočená podle knižního bestselleru Johany Rubínové. Rozhodně nečekejte další legraci o prvním sexu a namáhavé cestě k němu. Sex, alkohol a taky tráva je už dnes běžnou součástí života "pod 18", úplně stejně jako láska, sny, zrada, rodiče nebo trapasy. Johanin deník je vysvlečenej tím, jak otevřeně, s lehkou ironií a vtipem tenhle svůj život se vším všudy popisuje.

Johana má tři kamarádky, dva kamarády, tátu a macechu. Kasandru, která není promiskuitní, jen s "tím" nemá žádnej problém, Káču, kterou doma terorizuje otec, Andy, která miluje Vektora a ještě mu to neřekla, Vektora, kterej miluje Andy a ještě jí to neřekl, a chytrýho kluka, co moc kouří trávu a říká se mu Hagrid. Taky tátu, co býval novinář a rocker a teď píše do bulváru a macechu Sábu, kterou nemůže vystát. Počty kamarádů a rodičů se ale změní. Johana se totiž nečekaně zamiluje, začne pátrat po muži ze starých dopisů, který znal její mámu, když byla naživu a který by mohl být jejím biologickým otcem, a její deník, kde je úplně všechno, chtějí vydat jako knížku. A ani ty depky už nejsou, co bejvaly...

A. Lepší český film jsem snad neviděla (až na on je fakt boží, a mnoho dalších filmů co se mi líbí,...) Opravdu se mi líbíten příběh, když jsem na to šla do kina, nečekala jsem že to bude tak hodně dobrý, a teď to chci vidět znova a znova... a chci si přečíst i tu knížku.. doporučuji tento film všem, který mají ráda drama pod 18.. možná se v tom příběhu najdete i vy.. možná jste stejní, nebo alespoň podobní jako Johana. (já se k ní vůbec nepřirovnávám jasný :D)... ***** (hvězdiček)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama