Červen 2012

2* Dessing for you

29. června 2012 v 2:02 | A. |  >> Grafika
imagebam.com

První dessing je s Ashley Benson. Objevuje se tam i Lucy Hale. Spokojenost: 90%, líbí se mi. Doba: cca 45 minut. Celkem dost dlouho my trvalo odřezávání fotek, když se mi to navím tolikrát nepovedlo :D K tomuto dessunabízím 6* avatar, 2* ikonku.

imagebam.com

Druhý dessing je s holkama z PLL (Ash, Lucy, Shay a Troian). Nelíbí se mi. Spokojenost: 28,5% a doba trvání cca 30 minut. Trochu barevný dessing, barvy se mi líbí, fotky taky, ale uspořádání, nic moc. Nabízím jen 4* avatar.

BTW: KAŽDÝ Z TĚCHTO DESSINGŮ MŮŽU DÁT DO JAKÉKOLIV BARVY. KDYŽ NĚJAKÝ DESS BUDETE CHTÍT NAPIŠTĚ DO KOMENTÁŘŮ A JÁ SE VÁM OZVU CO A JAK. ROZHODNĚ NEBRAT BEZ DOVOLENÍ. JÁ SI TO ZJISTÍM.

PLL - Shay Mitchell - photoshoot

28. června 2012 v 16:02 | A. |  Shay Mitchell
Užasný, ne opravdu nejúžasnější photoshoot Shay Mitchell.
Podle mě je to její zatím nejlepší a je veliká škoda, že jich není o hodně víc.. :) moc pěkna.

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

imagebam.com...


5* Dessing for you

27. června 2012 v 2:19 | A. |  >> Grafika
imagebam.com

Dessing č. 1 - je celí moje výroba až na brushe, které mám od někud, ale nevím odkud, protože je mám už dlouho v počítači. No je s Lucy Hale z PLL, je barevnější a celkem se mi líbil. Doba trvání 35 minut. Nabízím k němu 1* oddělovač, 3* avatar, 1* nenakodovanou ikonku + další jakékoliv přání co se týká grafiky. Spokojenost: 70%.

imagebam.com

Dessing č. 2 - záhlaví které vidíte je z deviantaru, udělala jsem k němu pozadí a okraje. Udělala jsem vám z něho dessing, prostě jsem použila co jsem našla. Zase k němu nabízím oddělovač, avatar, ikonku a jiné přání. Tento dessing mi trval celkově 15 minut, patlala sem se s těma okrajema, a hrála si z barvama a tak dále. Líbí se mi. Spokojenost 85%.

imagebam.com

Dessing č. 3 - doba trvání 10 minut. Pohrála jsem si jen z barvama, s pozadím a okrajem. Nabízím k němu 2* avatar. Spokojenost 60% jelikož banner mě opravdu pěkný. Použila jsem ho z deviantaru.

imagebam.com

Dessing č. 4 - taktéž záhlaví deviantar, jen sem si pohrála z barvama a tak dále. Spokojenost 95%, doba trvání 15min. Nabízím: nenakodovanou ikonku, 5* avatar, oddělovač, a cokoliv si budete přát.

imagebam.com

Dessing č. 5 - pro teď poslední. Je s Kristen Stewart, výjmečně. Doba trvání 30 min. Celí moje tvorba. Brushe jsem zase použila ty co jsem měla v počítači. Není nějak extra veselí, proto jsem přidala nakonec modrou a zelenou barvu. Spokojenost: 55%. Nijak extra se mi nelíbí, já osobně bych ho na blog asi nepoužila, ale třeba někdo něco narychlo schání. Nabízím k němu, jen 2* avatar.

BTW: KAŽDÝ Z TĚCHTO DESSINGŮ MŮŽU DÁT DO JAKÉKOLIV BARVY. KDYŽ NĚJAKÝ DESS BUDETE CHTÍT NAPIŠTĚ DO KOMENTÁŘŮ A JÁ SE VÁM OZVU CO A JAK. rOZHODNĚ NEBRAT BEZ DOVOLENÍ. JÁ SI TO ZJISTÍM.

PLL - Troian Bellisario - photoshoot 0.1

26. června 2012 v 21:17 | A. |  Troian Bellisario
Pár fotek Troian Bellisario.. je ohromná a krásná. Fotky jsou úplně nádherný.
A moc jí to na všech fotkách sluší. Fotky jsou focené pro magazín Nylon z roku 2011.

...

...


OUAT - comic con - photoshoot

26. června 2012 v 21:05 | A.
Po dlouhé době zase něco z Once Upon a Time...
Tento shoot je z minulého comic conu, všem to moc sluší, ale Giinny nejvíc..
Miluju tu její barvu šatů.. ↓↓

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.


Andělské srdce..

26. června 2012 v 20:53 | A. |  >> I Write
Nemám k tomu co říct, jen čtěte..

Hledat lásku ?!

- nesmysl.. říká rozum..
- směšné.. říká hrdost..
- riskantní.. říká skutečnost..
- ale mně je samotnému smutno.. šeptá moje srdce..

"Jsem anděl" šeptla mým směrem má krásná kamarádka a dívka, kterou miluji.. otočil jsem se k ní hlavou a s otevřenou pusou jsem zíral do jejích krásných modrých očí. Její černé vlasy, dlouhé, po pás se najedno rozvlály, přestože nefoukal vítr, ale bylo krásně slunečno, bez jediného mráčku. "Jsem anděl" zopakovala, dost zřetelně. "Jak to myslíš anděl?" konečně jsem byl schopen slova. Už jsem na ní nekoukal s otevřenou pusou, ani sice nevím jak, ale povedlo se mi ji zavřít. Angle se otočí směrem k moři. "Zřejmě ti to příjde neuvěřitelné. Chápu tě. Jsem opravdoví anděl, bydliště nebe. Moc se omlouvám, ale.. dostala jsem úkol, dokázat ti, že láska existuje." Zamyslel jsem se, na tím co povídá a vzpomněl jsem si první den. Na den kdy přišla k nám do třídy. Na to jak bezvadně setřela, mého spolužáka -"Jo, občas, dostaneme úkol sejít dolů na zem" jenže se hned začala smát, tak jsem to bral jako docela dobrý vtip. Asi proto jsem se do ní zamiloval. Protože byla vtipná a milá. Z očí ji vyzařovala laskavost. Mohlo mi dojít, že není člověk. Plácám nesmysli, jak by mě to mohlo napadnout. "A co s tím teď chceš dělat. Dokázala jsi mi, že láska je. A teď odejdeš ? Když tě miluji ?!" smutně se na mě koukla, těma svýma modrýma, vodovýma očima "I já tě miluji, ale odejít musím. Nejsem člověk" naklonila se ke mně své rty na chvíli přilepila k mým. Odklonila se ode mne. A najednou se zvedl vítr a ona zmizela. Podíval jsem se na nebe, ale tam bylo jen malí světlo, ve tvaru srdce. "Angle Heart" řekl jsem ještě. Pak jsem upadl a probudil jsem se doma. Nechápu co se stalo. Podíval jsem se na stolek, kde ještě před hodinou byla fotka. Ale teď tam je jen prázdné místo. Možná se mi to všechno zdálo ?! Podívám se na kalendář a zjišťuji, že je pořád na 14. únoru. Je to všechno divné. "Tome !!" slyším jak na mě má matka křičí. Zase. Mám pocit, že se tohle už jednou stalo. Oblékl jsem se, umyl a šel jsem dolů za mamkou do kuchyně. "Mami, kolikátého dnes je ?" optal jsem se jen tak mimochodem. "14. února, zlatíčko" cože ? to není možné.. takže tohle všechno byl jen sen ? Žádná Angel? žádný anděl? žádné nebe? žádná láska ? Tolik otázek, ale přesto je něco jinak. Láska mi už nepřijde jako otravný cit. Mám pocit, že jsem ji prožil. A to vše jen díky snu.
Vezmu si tašku do školy a zamířím ke dvěřím. Pořád myslím na ten "sen". Nemůžu uvěřit, že to byl prostě jen sen.

Jsem ve škole a sedím na své židli úplně vzadu. Zazvoní na hodinu. A do třídy vstoupí učitelka s nějakou dívkou. Jindy mě noví lidé nezajímají, ale na tuhle jsem se musel obzvlášť podívat, protože to byla dívka z mého snu. "Angel?" vykřikl jsem, ale ani jsem si to neuvědomil. Dívka ke mně vzhlédla. "Ne, jsem Ariel" učitelka jí pokynula a ona si šla vybrat místo. Sedla si vedle mě. "My se známe?"

PLL - Promophotos 3. seanson

26. června 2012 v 15:21 | A. |  Together
Jedna užasná fotka, měla by to být promo fotka k třetí serii.. úžasná..

imagebam.com...


Čoko-čoko-čokoláááda

26. června 2012 v 14:58 | A.
Čokoláda. Miluju hořkou čokoládu. Týdení téma, je tak sladké. A zase lehké téma a já nevím o čem psát. Psát, že čokoládu miluju je nic moc. A vlastně ji ani zas tak nežeru. Krásně voní, krásně vypadá, ale je na mě až moc sladká.

Čokoláda - 60ml

Čokoláda může být i blbí zlozvyk. Víte jak se po ní tloustne? :D Ale na druhou stranu, pomáhá na nervy. To mám vyzkoušené. Ne, vážně zase nevím co dál psát. Mohly by dát nějaké téma, která se dá rozvíjet..
Na čem, ale ulítávám je horká čokoláda.

PLL - Promoshoot - 2 seanson

26. června 2012 v 14:27 | A. |  Together
Krásná fotka, dvě verze.. škoda jen, že těhlech fotek není více.. jsou amazine..

...

ultimate-pll.blog.cz

PLL - Lucy Hale - photoshoot 0.2

26. června 2012 v 14:20 | A. |  Lucy Hale
A další z jejích photoshootu, líbí se mi ty její naušnice.. ta pátá je báječná..

...

...

ultimate-pll.blog.cz