5* Dessing for you

27. června 2012 v 2:19 | A. |  >> Grafika
imagebam.com

Dessing č. 1 - je celí moje výroba až na brushe, které mám od někud, ale nevím odkud, protože je mám už dlouho v počítači. No je s Lucy Hale z PLL, je barevnější a celkem se mi líbil. Doba trvání 35 minut. Nabízím k němu 1* oddělovač, 3* avatar, 1* nenakodovanou ikonku + další jakékoliv přání co se týká grafiky. Spokojenost: 70%.

imagebam.com

Dessing č. 2 - záhlaví které vidíte je z deviantaru, udělala jsem k němu pozadí a okraje. Udělala jsem vám z něho dessing, prostě jsem použila co jsem našla. Zase k němu nabízím oddělovač, avatar, ikonku a jiné přání. Tento dessing mi trval celkově 15 minut, patlala sem se s těma okrajema, a hrála si z barvama a tak dále. Líbí se mi. Spokojenost 85%.

imagebam.com

Dessing č. 3 - doba trvání 10 minut. Pohrála jsem si jen z barvama, s pozadím a okrajem. Nabízím k němu 2* avatar. Spokojenost 60% jelikož banner mě opravdu pěkný. Použila jsem ho z deviantaru.

imagebam.com

Dessing č. 4 - taktéž záhlaví deviantar, jen sem si pohrála z barvama a tak dále. Spokojenost 95%, doba trvání 15min. Nabízím: nenakodovanou ikonku, 5* avatar, oddělovač, a cokoliv si budete přát.

imagebam.com

Dessing č. 5 - pro teď poslední. Je s Kristen Stewart, výjmečně. Doba trvání 30 min. Celí moje tvorba. Brushe jsem zase použila ty co jsem měla v počítači. Není nějak extra veselí, proto jsem přidala nakonec modrou a zelenou barvu. Spokojenost: 55%. Nijak extra se mi nelíbí, já osobně bych ho na blog asi nepoužila, ale třeba někdo něco narychlo schání. Nabízím k němu, jen 2* avatar.

BTW: KAŽDÝ Z TĚCHTO DESSINGŮ MŮŽU DÁT DO JAKÉKOLIV BARVY. KDYŽ NĚJAKÝ DESS BUDETE CHTÍT NAPIŠTĚ DO KOMENTÁŘŮ A JÁ SE VÁM OZVU CO A JAK. rOZHODNĚ NEBRAT BEZ DOVOLENÍ. JÁ SI TO ZJISTÍM.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama