Once upon a time

8. června 2012 v 1:58 | A.
Jsem tu teď naposled s posledním článkem. Bude se týkat seriálu, na který jsemdnes začala koukat. Jak jsem zjistila, sem blázen do Sněhurky v jakým koliv podání:D To byl samozdřejmně vtip. Máme tu ale seriál, ve kterým se Sněhurka objevuje. Také princ krasoň a Emma. Zatím jsem zkoukla jen tři díly a zjistila jsem, jak vyplním svůj čas když nedávají Glee.
Once Upon a Time.

Co byste dělali, kdyby si vás po deseti letech našel syn, kterého jste kdysi dali k adopci, a tvrdil, že jste dcerou Sněhurky a prince Krasoně? Co kdyby vás přesvědčoval, že pochází z města, které je plné pohádkových postav? A co kdyby vážně mluvil pravdu?

Život Emmy Swanové byl vším, jen ne pohádkou. Ve svých dvaceti osmi letech pracuje jako poskytovatelka půjček ke splacení kaucí, navíc je celý život zvyklá starat se sama o sebe od doby, kdy ji jakou malou nalezli pohozenou u silnice. Když však do jejího života vstoupí desetiletý Henry, kterého právě před deseti lety dala k adopci, všechno se změní. Henry je zoufalý a myslí si, že Emma je ve skutečnosti dlouho ztracená dcera Sněhurky a Prince Krasoně. Tím výčet podivností nekončí: Henry tvrdí, že malé ospalé městečko Storybrook v Nové Anglii, odkud pochází, je součástí kletby, kterou Zlá královna zaklela pohádkové postavy, které uvrhla do moderního světa bez jakýchkoliv vzpomínek na jejich bývalé já.

Emma tomu samozřejmě nevěří, když však s Henrym do Storybrooku odjede, nedokáže potlačit pocit, že všechno není takové, jaké se zdá. S čím více obyvateli městečka se setká, tím silněji roste její podezření. Když se ale setká s Henryho vypočítavou adoptivní matkou Reginou, starostou Storybrooku, začne se o Henryho bát - on sám o ní navíc tvrdí, že je Zlá Královna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama