PLL - Spoiler 3 serie

2. srpna 2012 v 13:40 | A. |  Spoilers
Zajímavý článek o párech z PLL - Spencer a Caleb, Spencer a Toby, Paige a Emily

• Když se Spencer a Toby v díle 3.8 'Stolen Kisses' pohádali,naskytla se otázka zda zůstanou v pohodě. Za prvé,když se fanoušek zeptal,jestli pár bude "v pořádku," Joseph odpověděl: "Některé věci se vyplatí", což naznačuje,že za to stojí bojovat." Za druhé, před několika dny (30.července) se fanoušek zeptal Josepha, " Líbí se mi halloweenské kostýmy Spencer a Tobyho,korespondují se sebou?" Joseph odpověděl: "Budu velmi opatrný na Halloween,ale tenhle pocit bezpečí. Ano korespondují."

• Emily s Paige rozvíjí nový vztah a je jen přirozené,že přátelé Emily začnou pochybovat o minulosti Paige.Spencer zjistí "šokující minulost s Ali" v epizodě 3.11 Single Fright Female. Spence se dozvěděla,že Paige má "násilnou minulost" a odhaluje nové informace o krevní pomstě mezi Alison a ní těsně před zmizením Alison. Spencer půjde za Emily "se skličujícím příběhem o historii Paige a Alison.",ale Emily není připravena dbát na varování. Zní to jako,že Spencer překročí linii,kterou jí Emily nemůže odpustit ve snaze dokázat,kdo Paige opravdu je.

• Bude Spencer a Caleb tvořit pár? Taková otázka se nám naskytla po odvysílání dílu 3.8 'Stolen Kisses' ,kdy Spencer a Caleb při hackování stránky vykazovali víc než známky přátelství.Caleb je v součastné době single a Spoby měli velký boj,je možné,že mezi nimi něco vznikne? Pravděpodobně ne,alespoň ne v dohledné době. Nedávno jsme mohli vidět,těžké náznaky,že se Caleb a Hanna znovu spojují,ale po epizodě Marlene tweetovala,že "viděla" Chemii mezi Spencer a Calebem,ale Plls si nekradou své přítele. V nedávném interview pro The Insider,Marlene také řekla,že Spence a Caleb mají "úžasnou chemii" ,ale jen jako přátelé.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama