PLL: Rozhovor s producentkou Marlene King

2. září 2012 v 17:50 | A. |  Spoilers
Věděla jste už od začátku, že se do toho Toby zapojí?
Ne. Věděla jsem, že do toho bude zapojená Mona. Ale co se týče Tobyho, tak to až ve chvíli, kdy jsme se rozhodli, že neumře (jako v knize). Celý tento seriál je postaven na: "To, co se zdá být, není." Takže bylo opravdu zábavné vytvořit postavu, která opravdu byla morální kompas seriálu. Na konci první série byly chvíle, kdy jsme si řekli, že Toby je jediná postava v Rosewoodu, která nikdy nelhala a to byla pravda až do teď.

Cítil vůbec někdy něco Toby ke Spencer?
Tohle je část příběhu, kterou budeme teprve vyprávět (v další části této série) a začne vám to dávat smysl.

Jaký byl důvod pro jejich erotickou scénu?
Pomohlo to udržet překvapení, ale také mám pocit, že pro Spencer byla ta pravá chvíle. Toby byl pryč několik týdnů a to ona byla ta, která chtěla počkat. A pro její postavu (která neví, že je Toby -A) to dává smysl - chtěla naplnit jejich vztah. Dokud se neukázal zpátky ve městě si myslela, že ho ztratila navždy.

Proč po střelbě nešla Emily utěšit Paige?
Paige ví, že ty čtyři dívky jsou nejlepší kamarádky a tento seriál je o jejich přátelství a vzájemném poutu. Takže se Paige v tomto okamžiku obětovala. Viděla, že se Emily s Hannou navzájem potřebují, a tak to, že zaujala pozornost policistů byl její způsob jak říci 'Já to chápu'. A ve Spenceřině pohledu byl podtext 'Moc se omlouváme'.

Jen pro ujasnění: Nate zabil Mayu a teď je mrtvý.
Je určitě mrtvý a ano, jednoznačně je to Mayin vrah.

Co se týče Arii a Ezry - kdy zjistí, že má dítě o kterém Aria ví?
I když jsme se ještě nerozhodli, otevírá se nám tu příběh. Myslela jsem, že by mohlo být zajímavé kdyby Aria s Ezrou měli pocity typu 'Ach ne, Maggie je příjemná.' Očekávali, že bude ku**a jako Jackie, ale objeví se dívka která se zdá být velmi hodná. Navíc má své vlastní tajemství a poprosí Ariu o pomoc.

Jenna v této epizodě chyběla. Vrátí se zpátky?
Teď zrovna ne, ale stále je živá a na Zemi.

A co Garret, který je teď na svobodě?
Je znovu v akci a bude velmi důležitá postava v Halloweenském dílu.

Co nám můžete prozradit o Halloweenské epizodě a o zbylých dílech ve 3. sérii?
Sledujte webseriál (pozn.: Pretty Dirty Secrets). Další díl PDS bude zaměřen na Jasona a CeCe. Víme, že mají společnou minulost, ale nikdy jsme je neviděli pohromadě. Všechny webpizody jsou velmi zajímavé. Víme, že přestávka je pro naše fanoušky dlouhá. Tak jsme jim chtěli dát cukrovinky, než se dostanou k hlavnímu chodu.

Musí diváci sledovat webpizody, aby byli v obraze až zase začne běžet seriál?
Ve zbytku třetí série (odteď 3B) se neztratí pokud webpizody nebudou sledovat, ale přijdou o mnoho vodítek a momentů, které pohánějí děj v 3B. Také se ve webpizodách seznámíme s novou postavou (hraje jí Aerial Miranda), která ve 3B bude mít důležitou roli.

Jaké je téma 3B?
Mona je zpátky. Teď jsme viděli, že Mona zjistila, jak se dostat pryč z Radley. Ta stará -A, kterou jsme všichni postrádali je opět tu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 2. září 2012 v 20:57 | Reagovat

na další PDS jsem strašně zvědavá!! a nemůžu se dočkat Mony :))

2 Patty Patty | Web | 2. září 2012 v 21:44 | Reagovat

Už aby bylo po pauze. Nemůžu se dočkat! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama