PLL: Rozhovor s Taylerem alias Caleb!

17. září 2012 v 18:53 | Anet |  Others Actors
Troian Bellisario nám nedávno řekla, že kluci udělají krok a začnou pomáhat holkám zbavit se toho maniaka.
Ano. Velmi brzo, velmi brzo...

Co můžeme očekávat, že to vyvolá?
Nemůžu o tomhle moc věcí říct, ale Caleb děvčata miluje v hodně věcech. A také je velmi naštvaný na -A. -A je o hodně temnější. Seriál začne být temnější.

Je tam síla v číslech, že?
Opravdu. Myslím, že to je součást toho. Popravdě řečeno si myslím, že děvčata jsou otrávené tak, jako nikdo jiný být nemůže. Jsou otrávené opravdu hodně a potřebují pomoc, posilu. Tím i jejich vztahy začnou být silnější a budou si navzájem více důvěřovat. Takže jsme byli zavedeni do jejich bláznivého světa.

Co se stalo, že je to dostalo až do tohoto bodu?
Myslím, že to je u každého kluka jiné. Takže to není jedna velká událost. Caleb byl vždycky ten kluk, co to uměl s technikou a je poměrně dost chytrý a myslím, že v tomhle jim hodně pomůže. Ale není to tak, že se stane něco velkého a on si najednou řekne "Musím jim pomoci."

Ulevilo se Ti, že se jako Caleb můžeš konečně přestat na něco ptát?
Jo, strašně moc. Náš rozchod s Hannou byl založený na spoustě lží. A teď jsme konečně vyřešili nějaké věci a už si lhát nebudeme.

Takže co se týče vašeho vztahu, je tam nějaká šance?
Ano.

Můžeš něco prozradit o Halloweenské epizodě?
Halloweenskou epizodu právě natáčíme a je to paráda. Kostýmy jsou opravdu super. Budu Fantom Opery. Ale Halloweenské finále bude doslova explozivní. Řekněme to takhle.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama