PLL: Lucy Hale o 3B a Alison

27. listopadu 2012 v 20:14 | Anet |  Spoilers
O Ariině návštěvě od Ali
"V poslední době je tam pro Ariu spousta vzrušících věcí. V halloweenské epizodě si celou tou situací prošla. Nepamatuji si číslo epizody, ale Aria je v celé epizodě nemocná, takže nevíme jestli se jí to jen zdá nebo co se děje. Nevíme, jestli je to skutečné, ale komunikuje s Ali a to svým způsobem mnoho odhaluje. Byla to opravdu zábava, protože nikdy předtím jsem s Alison takovouhle scénu neměla."

O tom, zda Lucy vidí Alison více jako darebačku nebo jako oběť
"Přemýšlím o ní více jako o oběti. Myslím, že v jejím životě se toho událo hodně, spousta toho, o čem nikdo nevěděl a myslím, že byla trýzněna stejně tak, jako ona sama trýznila lidi. Je to něco jako životní lekce - lidé, kteří jsou násilní, si prošli podobnou situací. Myslím, že je nepochopená a myslím, že to vyjde na světlo. Dozvíme se o ní více."

O Ali a Byronovi
"Oh, ano, dozvíme se o Ali a Byronovi více v prvních pár epizodách 3B. Uvidíme spoustu Byrona a Alison a to, jak v tom byl Byron zapletený a Aria zjistí vše, co se dělo. A to rozhodně přinese napětí do vztahu otce a dcery a vy zjistíte pravdu o tom, co se stalo. To je vše, co můžu říct."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 28. listopadu 2012 v 9:41 | Reagovat

doufám, že v 3B se bude Ali objevovat často :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama