PLL: producent Oliver Goldstick, ohledně 3. serie

5. ledna 2013 v 4:29 | Anet |  Spoilers
A ještě jeden članek...

Kdy jste se rozhodli propojit Byrona s Alisoninou vraždou?
Byron byl vždycky "špatný". Nutil svou dceru, aby před matkou skrývala hrozné tajemství, což s Ariinou psychikou pěkně zamávalo, takže byl proradný už od první chvíle. Věděli jsme, že je jen otázkou času, kdy za to bude muset zaplatit. Zaplést rodiče do smrti Alison je šokující a já osobně si myslím, že je to špinavější, než jsme kdy mysleli, ale stojí to za to. Protože když dívky začnou podezřívat někoho z těch, co opravdu milují, má to grády. Takže Byron je zpět s Meredith a na povrch vyvstanou některé opravdu děsivé otázky. A Meredithina možná role ve věci s Alison se také bude prozkoumávat.

Co dalšího můžete prozradit o Meredithině roli v této sérii?
Meredith byla vždy nepodstatná, ale všudypřítomná a v podstatě to byla ona, která způsobila konečný rozchod Elly a Byrona. Nyní její motivy a zvláštní chování vyplavou na hladinu.

Co uvidíme po návratu doktorky Sullivanové do Rosewoodu?
No, dívky teď budou prožívat opravdu špatné časy, protože když začnou být podezřelí lidé, které milují, tak to s jejich psychikou pěkně zamává. Se Spencer to zamává hlavně kvůli tomu, co se děje s Tobym. Bude to pro ní opravdu zdrcující, až to zjistí. Doktorka Sullivanová se v Rosewoodu opět objeví a bude pomáhat nejen Spencer, ale všem prolhaným kráskám, aby jim pomohla zjistit, co se stalo to léto, kdy Ali zemřela.

Nebáli jste se udělat z Tobyho člena -A týmu, když všichni fanoušci pár "Spoby" milovali?
Samozřejmě, že ano. Víme, že bychom mohli přijít o fanoušky. Tohle je už třetí série seriálu. Vždycky riskujete, že ztratíte lidi, ale když se této jízdy zúčastní, budeme se o ně starat. Jakožto spisovatelé za to máme zodpovědnost. Jen seďte, zapněte si bezpečnostní pásy a jedeme. Věřte nám!

Melissa se také vrací zpátky a někteří diváci jí s -A týmem spojovali vždycky.
A hlavní podezřelou bude i nadále. V této sezóně budou prozkoumány všechny věci, které se týkají Alison a toho léta. A Alison byla teenager, která neměla problém s vydíráním starších lidí, takže si můžete představit, co udělala starším sourozencům a jejich vrstevníkům. Melissin vztah s Alison byl jedovatý a bude i dál.

Mona je zpátky a vrací se do Rosewoodu. Jak to ovlivní Hannu? A jak to ovlivní Caleba, který nikdy nebyl jejím fanouškem?
Uvede ho to do chodu. Proti dlouholetému přátelství Hanny a Mony jde tak zatvrzele, jak jen může. Do určité míry to nechápe, ale bude chtít být zapojen.

Co se týče Ezry a Arii - bude Ezra stále spojován s -A týmem?
Hlavní překážkou pro ně bude jeho druhý život. Co se týče rodiny a minulosti, je Ezra velký tajnůstkář. Musí se vypořádat s tím, že je nejspíše otec. A to jejich vztah posune úplně jinam, protože teď se musí vypořádat s dospěláckými problémy. Pokud je vážně otec, tak je to vážné a kam do téhle rovnice pasuje Aria? Tohle je ve třetí sérii hodně důležité a je zajímavé, jak se s tím vypořádají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama