PLL: Troian Bellisario, ohledně Spoby

24. ledna 2013 v 22:29 | Anet |  Troian Bellisario
Vědělo se, že Spencer možná zjistí, že je Toby zrádce, ale nikdo nečekal, že to bude takto bolestivé (I když na to Keegan v rozhovoru upozorňoval).

Ale fanoušci páru Spoby nejsou jediní, které epizoda zasáhla. A navíc je tu někdo, kdo je ještě naštvanější než my - představitelka Spencer, Troian Bellisario, řekla: "To, že teď už spolu nebudeme mít tolik scén [s Keeganem] je srdcervoucí a smutné."
Troian udělala rozhovor s Wetpaint Entertainment poté, co si užila v salónu Dove Color Care a odpověděla jim na spoustuzajímavých otázek a prozradila detaily ohledně Spenceřiného zhroucení, Wrenova návratu a novém klukovi Andrewovi.

Keegan si nedávno stěžoval, že mu budou chybět scény s tebou. A co ty: Bude ti chybět natáčení s polonahým Keeganem?
Komu by to nechybělo? Popravdě mi Keegan opravdu chybí. To, že teď už spolu nebudeme mít tolik scén je srdcervoucí a smutné. On by mi zavolal nebo napsal uprostřed noci, "chybíš mi".

Jak zpráva, že je Toby -A, s lhářkami otřese? Konkrétně tedy se Spencer?
Jediní, koho Spencer má (protože s rodinou má bouřlivé vztahy) jsou lhářky a Toby. Je to láska jejího života. A tahle zrada je pro mladou dívku zničující. Můžete očekávat její velkou změnu.

Mají fanoušci Spoby nějakou naději?
Kdybych vám to řekla, přišli byste o tu zábavu.

Dobře. Víme tedy, že Toby jí totálně zlomí srdce, ale co se děje mezí ní a Andrewem? Tvoří perfektní dvojici.
To tedy ano! Na tohle jsem se opravdu těšila, protože miluju knižní sérii a tam je Andrew jedna z hlavních postav. Opravdu se nemůžu dočkat toho, až fanoušci uvidí, jakým směrem se jeho postava ubírá - při natáčení jsme si užili opravdu spoustu srandy. Na Tobym je skvělé to, že je citlivý a prostě úžasný a Spencer jsou dokonalý pár. Ale s Andrewem neustále vedou vtipné řeči a ona si nemůže pomoct a když někdo oceňuje její inteligenci, flirtuje.

A pak je tu Wren! Můžeme očekávat, že si mu Spencer půjde pobrečet na rameno, když se dozvěděla pravdu o Tobym? Můžeme vůbec Wrenovi věřit?
Jestli můžeme věřit Wrenovi? Tohle je něco, co si zatím moc neuvědomujeme. Na těchto epizodách je super, že ( a to nehledě na to, zda Tobyopustí obraz nebo se Spencer dostane do potíží) si Wren vždycky najde cestu a vtrhne do Spenceřina života. Takže rozhodně můžete očekávat nějaké to "drama".

http://www.edna.cz/pretty-little-liars
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama