BLOG: Hodnocení meho blogu

12. února 2013 v 20:56 | A. |  >> Web
Děkuji zlato za krasne a výstižne hodnocení, nechte si take osodnotit blog :)
http://nayarivera-daily.blog.cz/1302/hodnotim-blogy

1) První dojem
Když přijdu na tvůj blog, tak mi přijde strašně přívětivej! Takovej útulnej :D. Ne, vážně, strašně se mi líbí tvoje PLL layouty :)).
9/10

2) Grafická úprava (menu, layout, přehlednost...)
Jak už jsem říkala - moc se mi líbí layouty, které děláš. U tohoto mi tam akorát moc nesedí ty popisky. Zase ale kdyby tam nebylo vůbec nic barevného, asi by to vypadalo nudně, takže je to aspoň takové "oživení" :D :). Pokud jde o přelednost a menu, tomu nemám co vytknout, všechno máš oddělené, nadepsané a prostě přehledné :).
9/10

3) Články
Líbí se mi, že nepřidáváš pořád jedno a to samé. Někdy to jsou spoilery, někdy fanmade videa, někdy fotky.. Prostě od všeho něco! :) Zatím jsem si nevšimla, že bys psala nějak nespisovně nebo typem MuCQii! :D :) Takže se to i dobře čte. Taky je dobrý, že když něco zkopíruješ, dáš tam zdroj :).
9/10

4) Aktivita
Jelikož jsou na blogu.cz teď dost velký problém, tak mažou i některé články (smazali mi půlku ledna :/) a já jsem si všimla, že ti taky něco zmizelo, teď už se to naštěstí zase objevilo :). No, aktivita není nejlepší, občas tam máš "výpadky", ale chápu, že nechceš trávit celý dny blogováním :).
7/10

5) Konečný dojem
Na tvůj blog už chodím dlouho a pořád mě to neomrzelo. Mám to tam opravdu ráda, vždycky se tam dozvim něco novýho o PLL a zkouknu fotky :).
10/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama