PLL: Diskuze 2x21

28. února 2013 v 21:45 | A. |  Diskuze

Tak a je to! Zkoukla jsem díl.
V první řadě musím říct, že mě velice zklamalo to jak udělali to s tou Spencer, to odhalení Tobyho. Dělali z toho vědu a bylo to hrozne tajemství a pak šup, Toby je v A teamu. Udělali z toho halo a nic! Taky vam to tak přišlo?
Věděla jsem z jednoho spoileru, že v díle umře Toby. Toby to ale podle mě nebyl.. Vubec si nejsem jista kdo by to měl být... kež by to byl Wilden, ale všichni jsme viděly že ho Ashley viděla a pochybuji že by měla halucinace.
Jestli to byl Toby, tak si myslím že mají scenaristi hodně zvracene myšlenky. Nejdřív z něho udělají A. a pak ho zabijou. Ale podle spoileru co jsem sem před chvíli dala, víme že by měl mít Toby konfrontaci se Spencer.
Ze Spenc udělali vyšinutou psychopatku :D Uplnou hračku. To se mi celkem líbilo.
U Em. mi vadí, že je tak poblazněna do pravdy o Tobym. Udělaly toho víc než se Spencer a to je blbí, vždyť Spencer byla jeho přítelkyně.
Teď když se na to tak podívam, ten mrtví byl určitě Jason. Nějak zmizel a to že Emily poslal textovku, nedokazuje nic.. nic, že by byl naživu. Díl se mi celkově líbil, ale byly i lepší. Je mi líto Arie. A nakonec se mi ještě líbí to velike tajemství s Wildenem. Nejlepší to bylo s tím autem :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama