PLL: Synopsis 3x20, 3x21, 3x22

16. února 2013 v 16:26 | A. |  Synopsis
Nevím co mam přidavat, ale tak tu mam pro vas alespon Synopsisy zbudoucích dílu...

3x20
Otřesené po nedávných událostech a získání nových informacích o detektivu Wildenovi, jsou Aria, Emily a Hanna na lovu po odpovědích detektivovy minulosti. Shana a Cece dělají pokroky ve svém vlastním pátrání. Ale čas začne utíkat rychleji, když se dozví, že jim Wilden šlape na paty s rozhodnutím je zastavit. Nyní když je detektiv Wilden na válečné stezce, někteří obyvatelé Rosewoodu se dozví, jak daleko je ochoten zajít, aby udržel svá tajemství. Mezitím Spence najde někoho, o koho se může opřít.

3x21
Spencer je konečně připravená mluvit, ale Emily není schopna příjmout to, co řekne. Bude dbát na Spenceřino varování nebo se Emily vydá na pátrání po vlastních odpovědí cestou, kterou pro ni připravilo "A"? Hanna je posedlá pomáháním své mámě Ashley, která je zapletená do složité nehody. Teď, když má nové tajemství, které chce ukrýt, si Hanna klade otázku, jestli za tím vším není "A". S vystrašenou Ariou, Emily, Hannou a Spencer je teď má "A" tam, kde skutečně chtělo? Mezitím se Aria musí vyrovnat s Ezrovým novým životem s Malcolmem.

3x22
Spencer v poslední době úplně nebyla sama sebou, ale měla toho natolik po krk, že zmizela? Mohlo jí něco udělat "A"? Tohle jsou otázky, které si Aria, Emily a Hanna pokládají, když Spencer zmizí. Ale když zjistí, že dokonce i její rodina neví, kde je, dívky začnou zoufale hledat po odpovědích s naději, že jejich největší strach se nenaplnil. Na druhou stranu, je možné, že Spencer nechce být nalezena? Mezitím na Emily čeká největší překvapení jejího života - setkání se zlatou medailistkou Franklin.

http://justa.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama