GLEE. Možna bude pata serie!

3. března 2013 v 18:42 | A.
Sice není ještě nic potvrzene, nic že bude pata serie, ale je to již v jednaní..

Po odmaturování hlavního obsazení na konci 3.serie a poslání Rachel, Kurta a Santany do New Yorku, zbytek obsazení zůstalo umístěno mezi východním pobřeží a Limu v Ohiu. Avšak tato dovjitá lokace nemusí trvat dlouho, jak se zmínil Ryan o možných změnách pro seriál.
'' Ne, já vím co budeme dělat a jenom musím počkat na moment ohlášení, ale to co se chystáme udělat se show je velmi odlišné. Ne každý půjde do New Yorku, protože si myslím, že to je velmi nerealistické. Opravdu mám rád tuto sérii. Zatím jsme o tom teprve začali mluvit, ale opravdu bych rád zůstal v jedné lokaci pro příští sérii.''
I kdžy nic není vryto do kamene, Murphy se ještě potřebuje setkat se studiem a síťovými manažery o jeho představě.
'' Chtěl bych sledovat jeden konkrétní příběh, který se chystáme zahájit na konci této série.'' řekla a přidal ,že tato příběhová linie bude zahrnovat Rachel a další postavy. Bude to velký ''cliffinger''.
'' Děláme nějaké divné s--- v seriálu, jen počkejte. '' řekl s úsměvem. '' Nechci dělat to, co jsme dělali každý rok, chci udělat něco odlišného. ''

http://lea-michele-sarfati.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 4. března 2013 v 14:53 | Reagovat

už od začátku jsem počítala s tím, že v seriálu jednou budou velké změny.. jsem teda dost zvědavá, co myslí tím, že chce udělat něco odlišného.. no, uvidíme.. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama