PLL: Janel Parrish, rozhovor o PLL

9. března 2013 v 16:41 | Anndulinka |  Janel Parrish
The Hollywood Repoorter: Jaké byly po včerejší epizodě reakce fanoušků?
Janel Parrish: Oh, to bylo šílené! Měli jsme pytel smíšených emocí. Měli jsme nějaké rozzlobené fanoušky, měli jsme nějaké smutné fanoušky, měli jsme hodně nenávisti vůči Moně a hodně vtipný komentářů. Někteří lidé říkali,"Toby příliš krásně zemřel," "Budou mi chybět jeho břišní svaly," "Moje sladké zlato je nevinné, neudělal nic špatného." Byly tam nějaké zábavné tweety, určitě, hodně jich je na mě naštvaný
THR: Velká záhada epizody je, čí je to tělo a je to opravdu Toby?
Janel Parrish: To vypadá jako, že je mrtvý, že jo? On ležící v kaluži krve, je tam jeho tetování a Mona říká, že je mrtvý.
THR: Ale je to Mona, takže my věříme tomu, co říká?
Janel Parrish: No, vidíte tam jeho tělo a on se nehýbe, takže to vypadá jako by byl mrtvý.
THR: Co to znamená do budoucna?
Janel Parrish: Co je pro mě zajímavé je, jak se Mona a Spencer vyměnily. Mona je teď skoro jako nová Spencer. Je zodpovědná, je v pohodě jako okurka. Spencer se za posledních pár epizod pomalu vymyká kontrole a to je přesně to, co Mona chce. Teď je Spencer v Radley a v příští epizodě Mona přijde a navštíví ji se svým blahosklonným úsměvem. Mona je velmi, velmi potěšena tím, jak se věci vyvíjí.
THR: Jak to Spencer řeší s tím, že je pod zámkem?
Janel Parrish: Ona zešílela. Neví nic o tom, co se děje. Nejdřív zjistí, že ji její přítel zradil a pracuje s jedním z jejích největších nepřátel a pak zjistí, že její přítel je mrtvý, takže nezvládá to, kým už je. V další epizodě uvidíte, co jí udělá odhalení nalezení Tobyho těla.
THR: Jak to Mona hraje? Je tak dobrá v psychologickém válčení, pokud jde o čtyři dívky.
Janel Parrish: Mona miluje hraní her a zatím není k zastavení. Dostala Spencer přesně tam, kam chtěla Spencer uštvat a příští týden ji navštíví a bude hrát více těchto myšlenkových her. Bude vyvolávat minulost: V podstatě, pokud by si před rokem neodmítla, když jsem se ptala, aby ses připojila k -A teamu, byla bys tady? Ona je velmi manipulativní.
THR: Oni měly ten moment, kdy se Mona zeptala, jestli chce vstoupit do "A" teamu.
Janel Parrish: Protože Spencer Monu v minulé sérii odmítla, Mona učinila své poslání zničit Spencer a dostala její způsob.
THR: Co je další na Monině programu jednání?
Janel Parrish: Konečně, zničit všechny čtyři dívky. Zjistíte toho o tom více i v příští epizodě. Když budeme ve finále, hlavní záhadou bude zjistit, kdo je v tajemném červeném kabátu a co má co dělat s "A" teamem, pokud vůbec něco.
THR: Vraťme se zpátky k včerejší epizodě, jaký byl tvůj oblíbený okamžik?
Janel Parrish: Líbil se mi moment, kde Spencer pronásleduje Monu lesem a pak se prostě zastaví a uvědomí si, že se celý její život obrátil vzhůru nohama. Troian udělala tak skvělou práci v této scéně. To mě opravdu oslovilo, když jsem se na to koukala. Ona dala gut nenapadl břicho - točivý výkon.
THR: Co můžeme očekávat ve zbývajících epizodách ze série?
Janel Parrish: Dívky se snaží přijít na to, co se děje se Spencer a jestli ji můžou vůbec dostat zpátky a jestli bude znovu stejnou osobou. Spencer se bude tím zabývat sama, s řešením ztráty jejího života.

http://ultimate-prettylittleliars.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Admins > Finchel-daily Admins > Finchel-daily | Web | 10. března 2013 v 14:18 | Reagovat

Ahoj chceme tě pozvat na oslavu 1.roku našeho blogu :-)  :-)
http://finchel-daily.blog.cz/rubrika/oslava-diplomy
Oslava se koná od 14:00 do 18:00 hodin

2 Ronnie Ronnie | Web | 10. března 2013 v 16:17 | Reagovat

mám Monu strašně rásda! jsem hrozně zvědavá jestli je Toby vážně mrtvej..

3 Ronnie Ronnie | Web | 11. března 2013 v 22:13 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama