Říjen 2013

TVD: Caroline, Tyler, Klaus, spoilers

31. října 2013 v 12:42 | Enn. |  Informace
Tyler je zpět v The Vampire Diaries! Prosím, řekněte mi, že on a Caroline Zůstanou spolu.

~ No, dobrá zpráva je, že Caroline a Tyler neztrácejí ani vteřinu při dohánění ztraceného času - především v posteli. Ale všechny dobré věci mají svůj konec a bohužel pro Tyto dva nastane konec spíše dříve než později.

Kdy uvidíme Přechod Klaroline do The Originals ?

~ Ještě ne! I když jsou city Klause ke Caroline dobře známé, je tak trochu zaneprázdněný vyvoláváním citů k jiné blondýně - Cami. Danielle Pineda, která hraje Sophie, nedávno prozradila, proč si myslí, že by diváci měli vidět Klause s Cami. " Linie příběhu, které opravdu miluji je ta mezi Cami a Klausem, protože je zde jasná přitažlivost a on je k ní zvláštně přitahován. Ale tento vztah je mnohem hlubší než si lidé uvědomují a to, kam ten příběh směřuje, je opravdu cool.

http://hannah-montana-twilight.cz/

Happy Troian and Janel <3

31. října 2013 v 12:38 | Enn. |  >> A.
Zapoměla jsem na narozeniny Troian i Janel.. U Janel to není tak hrozne ta slavila včera. Troian 28.10. Takže to musím napravit alespoň dnes.


Opožděně přeji Jak Janel tak Troian všechno nejlepší k narozeninam, hodně lasky, štěstí, hereckých uspěchu, protože jsou opravdu fantasticke herečky.

TVD: Synopsis 5x08

31. října 2013 v 11:34 | Enn. |  Synoppsis
PÁRTY SKONČILA - Na WhotmorskÉ univerzitě se Elena a Caroline rozhodnou, že je čas na velkolepou párty, ale jejich plány jsou přerušeny, když Jesse najednou potřebuje pomoc od Caroline. Nakonec Damon udělá děsivý objev o tajné společnosti!

http://hannah-montana-twilight.cz/

MI: Město z kostí, trailer

29. října 2013 v 21:11 | Enn. |  Videoss
No pozdě ale přece :D Trailer k filmu Město u kostí s českými titulky..
Asi to ani nema cenu, protože spoustu z vas to už vidělo.. ale jelikož to sem patří, musí to být..


FOTKA DNE 29.10.2013

29. října 2013 v 19:02 | Enn. |  >> Web
Fotka dne Jamie Campbell Bower... Nijak krasna fotka to není,
ale on děla tuto fotku výjmečnou.. ma zajímavou tvař.. Není to ten super sexi herec,
ale mě se líbí... ma takový zvlaštní obličej, takový zajímavý.. nikdy jsem si toho nevšimla,
až ve filmu Město z kostí.. Kde byl užasnej :)

imagebam.com

MI: Město z kostí, posters

29. října 2013 v 17:39 | Enn. |  Photos
Dale přidavam postery k filmu Město z Kostí..
Jeden poster s Jamiem, jeden s institutem, jeden se znakem, dale jeden s Jamiem a Lily a jeden se všema. Jsou krasne, hrozně moc se mi líbí.. Hlavně ten první a třetí :)

image host.image host.image host.image host.image host

http://jamiecbower.blog.cz

MI: Clary and Jace, Fanvideo 0.1

29. října 2013 v 17:23 | Enn. |  Videoss
Jedno fans video, Clary a Jace, jsou nadherní..
K videu je nadherna písničky od Demi Lovato, Heart by Heart..


MI: Město z kostí, about

29. října 2013 v 17:03 | Enn. |  Informations
Všechno, co jste slyšeli o nestvůrách, démonech a nočních běsech, legendy, které se šeptají u letních ohňů . . . . všechny ty historky jsou pravdivé.

Výpravná a dynamická fantasy se odehrává v prostředí současného New Yorku a vznikla na motivy slavné knižní série. Clary žije obyčejný život patnáctileté holky, než odhalí jedno děsivé tajemství. Že v našem světě se skrývá ještě jeden. Svět plný démonů a lovců stínů, napůl andělů a napůl lidí, kteří vedou odvěkou a nelítostnou válku se zlem a před démony nás chrání. Ještě hrozivější tajemství je, že ona sama je potomkem vyvolených strážců. Její život se změní. Tohle už není jen dobrodružství, tohle je osud. Ano, jeden ze strážců je pohledný a na Clary mu záleží, ale rozhodně nečekejte žádný Twilight. Romantika je fajn, ale tahle holka má v krvi bojovníka.

Světový knižní bestseller Cassandry Clare, podle níž film vznikl, vyšel i u nás pod názvem Nástroje smrti.

Clary je obyčejná patnáctiletá holka, která žije v New Yorském Brooklynu se svou mámou. Má poklidný život jako ostatní, až do okamžiku, kdy se večer v klubu stane vražda a ona je jediná, která ji v zaplněném klubu vidí. Tělo zavražděného se navíc hned vypaří. Clary začne vidět to, co ostatní ne a slyšet to, co ostatní ne. Hned na to po náhlém a nevysvětlitelném zápase s podivným stvořením zmizí její máma. Při pátrání po ní začíná Clary odhalovat temná tajemství o skrytém světě stínů, který odedávna existuje hned vedle toho našeho.

Potkává bojovníky - Lovce stínů - napůl lidi a napůl anděly, kteří po staletí plní roli strážců a ochraňují lidstvo před dalšími obyvateli jejich světa. Před vlkodlaky, upíry a dalšími démony a silami zla. Tváří v tvář všem legendárním tvorům hrůzy se Clary přidává k Lovcům stínů a objevuje v sobě odvahu, sílu a schopnosti, o nichž neměla dosud nejmenší tušení. Stojí před ní úkol najít dávný pohár, jenž by měl být klíčem k nalezení její mámy. Zjišťuje, že její máma také bývala Lovcem stínů a ona sama do skrytého světa démonů a andělů patří. Clary a její noví přátelé a spojenci navíc zjišťují, že čelí hrozbě, která může rovnováhu mezi dobrem, a zlem převážit na stranu temna.

Fantasy Mortal Instruments: město z kostí se odehrává v současném New Yorku a má výrazný styl, kdy hlavní hrdinové nepřipomínají středověké bojovníky, ale spíše mladé rockové hvězdy. Hlavní tváře filmu se stávají idoly teenagerů a na plátně nejsou žádnými nováčky.

www.osobnosti.cz

Rozcestník Mortal Instuments

29. října 2013 v 16:55 | Enn.

PLL: Ravenswood, Synopsis 1x02, 1x03, 1x04

29. října 2013 v 16:25 | Enn. |  Ravenswood
1x02
Caleb se potýká s tím, co se stalo na Ravenswoodském plesovém průvodu. Remy si začně dávat dohromady paralely mezi nedávnými znepokojujícími událostmi a bolestivými kapilotami v historii Ravenswoodu. Luka rozčiluje přítomnost Caleba, obzvlášť kolem Remy. A Miranda nemůže zcela pochopit svojí novou realitu. Mezitím se Luke snaží, aby Olivia čelila tvrdé pravdě o svých rodičích. A Caleb se ocitá tváří v tvář s osobou, u které očekával, že už nikdy neuvidí.

1x03
Luke se zdráhá uvěřit tomu, že by v jeho městě mohlo strašit. Aby Lukovi dokázali, že se děje něco, co se týká onoho světa, tak se parta rozhodně uspořádát seanci. Luke odolává, když se ho Caleb a Remy snaží přesvědčit, že je Ravenswood sužován nadpřirozenem. Přesvědčují ho, aby se to rozhodl kusit a kontaktovat "druhou stranu" (onen svět). Olivia začíná svoje vlastní vyšetřování ohledně smrti svého otce, což se změní v mnohem zlověstnější, než čekala. Remy se čím dál víc zajímá o svojí matku, která se nedávno vrátila z Afghánistánu. A zatímco Miranda stále touží po spojení se svou rodinou, tak se začíná mít pocit, že ji někdo nebo něco sleduje. Mezitím, jsou všichni shromážděni na temné události, a Collins a Miranda nabízí Calebovi důvod, aby zůstal v Ravenswoodu.

1x04
Caleb se setkává s dlooho ztraceným příbuzným v nadějích na lepší pochopení jeho sooučasné situace. Stále nervozní z toho, čeho byl svědkem během seance, Luke hledá rozptýlení, ale uvědomuje si, že tu možná není úniku od toho, co celou skupinu pronásleduje. Oliva se spojí s Mirandou a je překvapená, když zjistí, že jejich rodiny možná mají společnou historii. A Caleb je zachycený mezi novými a starými loajalitami, když se snaží podělit se Hanně s tým, co se děje v Ravenswoodu. Mezitím, Remy a Caleb prozkoumávají novou fascinující stopu k minulosti města, Luke je překvapený, když nachází společnou řeš s Tess. A Miranda si myslí, že možná konečně našla to, co hledala.

http://marie2624.blog.cz