Listopad 2013

PLL: Synopsis 4x14

26. listopadu 2013 v 20:26 | Enn. |  Synopsis
Při snaze složit skládačku přichází Hanna s myšlenkou, že v případě pokud zjistí, kdo je skutečně pohřben v hrobě Ali můžeje to dovést k potřebným odpovědím. Ale jak hledají odpovědi, Emily má problém přijmout fakt, že Alison je naživu. Mezitím se Caleb vrací do Rosewoodu a Ezra má tajné schůzky s Monou a Ariou.

http://hannah-montana-twilight.cz/

PLL: Spoilery, 4B 0.8

24. listopadu 2013 v 13:26 | Enn. |  Spoilers
4x15 "Love ShAck Baby"

~ Flashback Alison s tučnou Hannou.
~ Scéna s Emily a Ariou v domě Emily.
~ Scéna s děvčaty v Brew.
~ Poslední epizoda s Calebem.
~ Hanna nám v teto epizodě umožní, aby jsme si poplakali.
~ Scéna s děvčaty v autě.
~ Scéna Emily v lese.
~ Lijah tweetoval: ,,Tato epizoda bude šílená!"
~ Děvčata navštíví dum u jezere, kterou vlastní rodiče Spencer.
~ Tato epizoda bude mít překvapení, ktera bude děsiva.
~ Toby bude v teto epizodě.
~ Hanna si bude povídat s někým v Brew.
~ Dum Emily bude opravený.
~ Ezrova scéna s mamkou Hanny - Ashley Marin.
~ Uvidíme Ezru v Hanninem pokoji.

4x16 "Close Encounters"

~ Toby v ručníku.
~ Tobyho sprchovací scéna.
~ Jakeova poslední epizoda.
~ Scény Aria a Ezra, Spencer a Toby.
~ V teto epizodě uvidíme Travise.
~ Ella se možna vráti v teto epizodě.
~ Scéna Ezri a Jakea.
~ Jake vidí temnou Ezrovu stranu a snaží se varovat Ariu, aby byla opatrná.
~ Bozk Hanny a Travise.

http://ultimate-prettylittleliars.blog.cz/

PLL: Ravenswood, Synopsis 1x06

24. listopadu 2013 v 13:07 | Enn. |  Ravenswood
Čerstvě zpátky z jeho výletu do Rosewoodu, Caleb se snaží vypořádat s následky jeho krátkého času s Mirandou na druhé straně. Remy si uvědomuje, že její sny můžou být tou nejlepší stopou k pochopení smlouvy, ale nevědomky láká něco, co je odhádláno ujistit se, že se Remy už neprobudí. A Miranda se rozhodne pronásledovat paní Grunwald kvůli odpovědím, ale objevuje, že Grunwald může mít svého vlastního duchařského kamaráda. Mezitím, Luke a Olivia jsou nervózní z větší pozornosti Collinse k jejich matce a Olivia dělá zásadní rozhodnutí o Dillonovi, aniž by znala jeho pravé motivy.

http://marie2624.blog.cz/

PLL: Spoilery, 4B 0.7

23. listopadu 2013 v 21:17 | Enn. |  Spoilers
~ V epizodě 4x19 kromě kamarádek uvidíme i Monu, Ezru, Paige a Tobyho.
~ Scéna v bytě Ezry s Monou.
~ Toby bude mít v 19. epizodě velkou roli.
~ Možná se v této ezodoě dočkáme i scény Ezry a Arii.
~ Scéna Spencer a Tobyho v 4x19.
~ 19. epizoda bude zaměřěna na Spencer, která bude na temné cestě.
~ Spencer bude vyslíchána.
~ Scéna s Emily, Hanou, Spencer, Ariou, Alison, Tobym v 4x19.

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: Synopsis 5x10

23. listopadu 2013 v 21:12 | Enn. |  Synoppsis
DAMONOVA MINULOST SE VRACÍ, ABY HO PRONÁSLEDOVALA - Damon si uvědomuje, že je Elena v nebezpečí a tak požádá Stefana, aby mu ji pomohl najít. Bratři navštíví Aarona a Damon šokuje Stefana tím, že odhalí svoje znalosti z první ruky o Aaronově rodině. Ve snaze zastavit Damona, Dr. Wes vypustí svou tajnou zbraň a tak nutí Damona, aby se vypořádal s částí své minulosti, o které si myslel, že je navždy pryč, stejně jako důsledky jeho desetiletí-trvajícího plánu na pomstu. Mezitím, Elena je zděšena přiznáním Dr. Wese o jeho temné minulosti na Whitmoreské vysoké škole a jeho vlastním konečném cílu. Nakonec, se zuřivá Katherine obrátí k Mattovi na pomoc, dokud si neuvědomí, že Nadia může být ta, co může vyřešit její problém.

www.marie2624.blog.cz/

TVD: Spoiler o Bonnie

23. listopadu 2013 v 21:07 | Enn. |  Informace
Vzhledem k novému stavu Bonnie, že je kotva k Druhé straně, bude navštívená nějakými známými a strašidelnými tvářemi?

~ Klasifikování její reakce je "trik", Kath Graham pošťuchuje. "Ano, Bonnie uvidí hodně známých tváří. Uvidíte hodně známých tváří." Se smíchem dodává: "Líbí se mi ten způsob, jakým odpovídám na tuhle otázku, takže se za to sama poplácám po zádku."

http://marie2624.blog.cz/

PLL: Kolik serii mužeme čekat?

21. listopadu 2013 v 18:35 | Enn. |  Spoilers
Zrovna skončilo natáčení 4. série a fanoušci nemyslí na nic jiného než na to, zda je Ezra -A. Nás ale napadá ještě další otázka - kolik sérií tohoto tajemného seriálu můžeme očekávat?

Výkonná producentka seriálu, Marlene King, říká:
"Tolik, kolik jich fanoušci podpoří."

No, vzhledem k výbornému hodnocení první části této série jich nejspíš ještě několik můžeme očekávat. A po Halloweenské epizodě, která měla rekordní sledovanost, jsme si jistí, že fanoušci jsou seriálu stále oddaní jako dříve.

Je na 100% jisté, že bude 5. série, jelikož ta už je potvrzena delší dobu. Ale co potom? Poběží stále seriál?

Jenže tomu, aby seriál trval do nekonečna (bez ohledu na to, jak ho fanoušci milují) brání pár potencionálních překážek. Tak zaprvé - hlavní postavy nyní opouští střední školu, na které nějakou dobu byli. Hodně seriálů z prostředí středních škol jde ke dnu, když postavy vyrostou a jde o pomaturitní život - a autoři Pretty Little Liars naznačili, že ke konci 5. série si naši hrdinové obléknou maturitní čepice a pláště. Bude PLL fungovat stále tak dobře, když autoři budou muset přijít s nějakým nepřirozeným důvodem, proč Lhářky musí zůstat v Rosewoodu?

Dalším možným problémem je orientování napětí seriálu. Všechna ta tajemství milujeme: Co se stalo Ali? Kdo je -A? Proč jsou holky terčem? Ale zatím byla rovnováha mezi tápáním ve tmě a poskytovánim odpovědí jakž takž vyrovnaná. Ale jak seriál pokračuje, je to stále těžší a těžší. A v nějakém bodě rozhodně fanoušci budou chtít odpovědi a ne být stále zahaleni v otázkách.

http://www.edna.cz/pretty-little-liars/

TVD: Spoilery 0.10

21. listopadu 2013 v 18:25 | Enn. |  Informace
Damon a Elena jsou konečně spolu, ale vesmír proti nim opět kuje pikle a zdá se, že osud se snaží přivést dvoníky Stefana a Elenu opět k sobě. "Když jste s někým ve vztahu a její ex je stále kolem, vždy vám v mysli bloudí myšlenka' zajímalo by mě co si myslí a podobně, " říká Nina Dobrev. "Je to v pořádku, ale stále je to ten tichý hlásek ve vaší hlavě. Podobně je to i s Damonem a Elenou.

Výkonná producentka Julie Plec je opravdu šťastná, že do vztahu Damona a Eleny zasáhl vesmír. " Myslím, že na Damonovi a Eleně je krásná ta věc, že i navzdory všemu se snaží být u sebe a řeknou si 'Víme, co k sobě cítíme a přesto, co říkají všichni a i přes hloupý vesmír, budeme spolu. Nenecháme aby nějakému proroctví zničilo náš vztah.

Uvidíme romantické chvíle mezi Stefanem a Elenou? " Myslím, že jejich láska vyprchala. Rozptýlila se, " říká Paul Wesley i přesto, že se je vesmír snaží dát dohromady. Je to něco jako kdybyste šli ke věštkyni a předpověděla by vám 'Skončíš s touto osobou' a ty se zeptáš 'Opravdu?' Nebudete si moci pomoci a v koutku duše budete stále přemýšlet nad slovy věštkyně. Nyní si však myslím, že Stefan potřebuje nějaký čas pro sebe. Už má 160 let , možná si chce od vztahů na chvíli odpočinout."

Bonnie a Jeremy nebudou čelit žádné konkurenci, co se týče jejich vztahu. Jednoduše se nyní budou muset vypořádat s jinými věcmi. " Myslím, že Bonnie je jeho opravdová láska. Chvíli mu trvalo, než si to uvědomil, ale teď už ví. Oba toho pro sebe obětovali hodně. Obětovala svůj život, aby on mohl žít," říká Steven McQueen.

Nemůžu lhát, jsem ohromená tím, že jsem viděla tři verze Niny Dobrev v jedné scéně v The Vampire Diaries, byla jsem velmi smutná, když jsem viděla Amaru Umírat. Prosím řekněte mi, že Katherine bude v pořádku!
Věci se pro naši drzou upírku přeměněnou na člověka nevyvíjí dobře, což znamená, že se bude muset spolehnout na pomoc od těch, co má kolem sebe. "Zatímco Katherine stárne a slábne, Nadia bojuje za to, aby jí mohla mít opět ve svém životě," sdělila Nina Dobrev.

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: Klaus comeback spoiler

19. listopadu 2013 v 18:55 | Enn. |  Informace
Klaus Mikaelson se vrací do Mystic Falls, TvGuide se o tom exkluzivně dozvědělo.
Klaus z The Originals bude do The Vampire Diaries přecházet poprvé od doby, kdy vystupoval ve finále 4. série. A to vystupoval jako součást jeho rozloučení a v jedné z našich nejoblíbenějších scén všech dob! - Klaus řekl Caroline, že její přítel Tyler se může volně vrátit do Mystic Falls. Pak dodal,"On je tvou první láskou. Já mám v úmyslu být tvojí poslední."

Tak a teď když Tyler a Caroline svůj vztah odpískali, vrátil se Klaus pro další pokus, jak si získat lásku Caroline? Načasování Klausova návratu by mohlo souviset s nadcházející 100. epizodou TVD, která se bude vysílat na začátku roku 2014. Stanice CW a Warner Brow pro to neměli žádný komentář.
Předtím než série začala, Morgan řekl, že byl nadšen s okamžitým ukončením mezi těmito dvěma postavami, ale nebyl si jistý, jestli to bude trvalý. "Byla tu odpovědnost kvůli fanouškům, kteří Klausovi a Caroline tolik fandili. Aspoň jim musíme dát nějaké řešení," říká nám Morgan. "Neříkám, že je konec, protože tu je potenciál crossoverů (přecházení postav)."

Když jsme naposledy mluvili s Candice Accolou (Caroline), nebyla si příliš jistá, že se ti dva dají někdy dohromady. "Klaus je pro Caroline trochu jako špatné slovo," říká. "Je to něco jako 'sejde z očí, sejde z mysli' - ale on tam pořád je."

http://marie2624.blog.cz

PLL: Ravenswood, Synopsis 1x05

19. listopadu 2013 v 18:51 | Enn. |  Ravenswood
Jenom když Caleb pomyslí, že by dostával odpovědi na to, co straší v Ravenswoodu, tak narazí na slepou uličku a odejde s více otázkami. Miranda se snaží dokázat, že je přesně tam, kde chce být, ale Caleb cítí, že je Miranda ve velkém nebezpečí. Remy nevědomky odhalí významnou stopu k tomu, jak zlomit kletbu, ale další pátrání vede k opravdu strašidelné scéně. Mezitím, Caleb se snaží uklidnit Hannu, Luke se snaží dostat na stejnou stranu s Remy a Olivia se snaží znovu navázat spojení s Dillonem.

www.marie2624.blog.cz