Únor 2014

BLOG: Fotka dne 27.2.2014

27. února 2014 v 20:42 | Enn. |  >> Web
Jako fotku dne, dnes přidávám obal - a vše co je uvnitř - cédéčka Leii Michele.
Nejlepší je to věnování pro Coryho. Já jí prostě zbožňuju. A je mi jí hrozně líto....:(

imagebam.com

GLEE: Lea Michele - Odpovídala na Facebooku

27. února 2014 v 20:36 | Enn. |  Lea Michele
~ Určitě se dočkáme dalších hudebních videí. Ale stále se nemůže rozhodnout, pro jakou další písničku by mělo její video být. (Třeba IF YOU SAY SO, bylo by to ještě víc emocionální)
~ Lea opravdu miluje práci v Glee. Je skvělé pracovat s lidmi, kteří někteří z nich jsou jejími nejlepšími přáteli. Je to vážně zábavná práce.
~ Její oblíbené jídlo je pizza z New Yorku.
~ Poprvé potkala Jonathanna Groffa v roce 2005 při jeho konkurzu na Spring Awaking.
~ Její nejoblíbenější film je Almost Famous (Na pokraji slávy).
~ Lea měla třemi slovy pospat svoje cd Louder: Emociální, silné, uvolněné.
~ Ve svém volném čase si ráda vyrzí s přáteli ven, chodí na procházky a sleduje reality shows.
~ Chtěla by dostat jednou šanci procestovat celý svět, aby se s námi, se všemi jejími fnaoušky mohla setkat :-) (A mohla by do ČR, jela bych kamkoliv)
~ Její nejoblíbenější písnička z "Louder" je "You're Mine".
~ Její maminka a tatínek mluví plynule šapnělsky. Takže Lea se skrz ně taky naučila.
~ Její nejoblíbenější část natáčení písniček pro její cd bylo, že měla příležitost být kreativní. V Glee dostala příležitost nahrávat každý týden, ale tahle zkušenost jí dala šanci přinést vlastní zkušenosti do hudby. Byl o to nesmírně zábavné.
~ Lea je velký fanoušek seriálu Chirurgové a stále je sleduje.
~ Její neoblíbenější herečkou je Jennifer Lawrence.
~ A jako poslední otázku dostala, jestli byl nějaký rozdíl v nahrávání písniček pro Glee a pro její album. Lea řekla, že nahrávat pro Glee má vždycky rychlé tempo.. Toto album mi dalo příležitost si vzít čas a relaxovat v nahrávacím studiu a tudíž nahrávat písničky mým vlastním tempem.

http://lea-michele-sarfati.blog.cz/

BLOG: VOTE Lea Michele (O grafiku)

26. února 2014 v 23:39 | Enn. |  >> Web
Vážně nejsem ta, který žádá o hlasy, ale tohle je pro Leu Michele. Jsem v soutěži o nejlepší celebritu a pokud ji milujete tak jako já tak bych Vás moc prosila o hlas. Tuto bezvadnou herečku a zpěvačku znáte se seriálu GLEE. Dokonce chystá/ nebo už vydala album s názvem LOUDER. Takže, hlasovat můžete zde: LEA MICHELE - HLAS! a moc děkuji. Kdo pošle hlas, ať si napíše do komentů o nějaku grafiku, cokoliv od avataru po Layout. Prosím, prosím Lea má zatím jen tři hlasy a to je málo, ona si zaslouší víc. Čas hlasování do 1. března. Už jen málo času. xoxo Enn.

GLEE: Lea Michele - If You Say So!

26. února 2014 v 19:33 | Enn. |  Lea Michele
Nádherná píseň pro Coryho, If you say so! Upřímě se mi fakt chtělo brečet..
Našla jsem si i český překlad abych věděla o čem vlastně zpívá a opravdu je to dojemné, a smutné..
Český překlad máte v celém článku, ať si také trochu posmutníte..
PLL: Spoiler about Spencer

25. února 2014 v 18:21 | Enn. |  Spoilers
Potřebuju nějaký spoiler o Pretty Little Liars! Co se děje se Spencer? Totálně se ztrácí!

Připravte se, protože Spenceřino nevyzpytatelné chování bude jen a horší a horší. Pro vaší informaci, tohle není poprvé, co se malá slečna Hastingsová vydala k hlubokému konci. Výkonný prodcent Oliver Goldstick vysvětluje, že když přijde na léto, kdy Alison zmizela, tak Spenceřina mysl nebyla v nejzdravějším stavu. "Ohledně Spencer, jsou tam velké zející díry v její paměti, což bude sloužit jako nesmírně oblížná realizace ohledně toho, co mohla udělat. Existují odhalení a poznání, že možná někoho konfrontovala nebo ošklivá setkání, které možná vymazala a nemůže si vzpomenout," odhalujee. "Ale jsou tu lidé, kteří jí to připomenou, radši tomu věřte! Někdo si to léto dělal poznámky."

http://marie2624.blog.cz/

BLOG: Návštěvnost - 17.2.2014 - 23.2. 2014

24. února 2014 v 19:59 | Enn. |  >> Web
Navstevnost za minuly tyden (17.2. 2014 - 23.2. 2014) je:

Pondeli: 22
Utery: 9
Streda: 21
Ctvrtek: 20
Patek: 24
Sobota: 35
Nedele: 25

Celkem: 156

Doufám, že někdy budu mít náštěvnost nad 200 :D

BLOG: Layout od Jo.

24. února 2014 v 14:58 | Enn. |  >> Web


Ano a je tu. Určitě jste si všimly, že přes víkend se tu objevil nový layout. A určitě jste si všimly jak je nádherný. Je od Úžasné Jo. z blogu http://contrasted.blog.cz/. Moc ti za něj děkuji, jsi opravdu šikovná :) Ty barvy a ty fotky úžasné. A fotka laye je vypůjčená od Jo.

PLL: Synopsis 4x22 a 4x23

24. února 2014 v 14:49 | Enn. |  Synopsis
4x22 - Cover for Me

Emily a Hanna se snaží poskládat kousky dohromady.
Dvě Lhářky se snaží vyhrabat odpovědi, zatímco další dvě se snaží vyrovnat s tím, co se dozvěděli. Emily zaujímá jasnozřivost, když hledá odpovědi o Ezrovi a Moně. Po konfrontaci s oběma, Emily se snaží dát smysl srdcervoucí situaci. Hanna, na druhou stranu, začíná nové hledání poté, co byla konfrontována detektivem Holbrookem a poručíkem Tannerovou s možným novým vedením v Alisonině případě.
Mezitím, Spencer a Aria se opírají o nové muže v jejich životech, aby se vzpamatovali.

4x23 - Unbridlet

Se všemi znepokojujícímu otázkami obklopující paní DiLaurentisovou, čtveřice holek se účastní chartitativní svatební módní přehlídky, aby se pokusily získat odpovědi.
Je to těžká doba pro všechny z Lhářek, když je Spencer otřesená svými vzpomínkami ze svého "ztraceného léta", Aria si pořád léčí zlomené srdce, Emily je otřesená ze zrady Paige a Hanna se bezúspěšně snaží znovu randit. Ale jak se každá z holek snaží vypořádat se svými problémy, musí svojí pozornost soustředit na jejich podezření ohledně paní DiLaurentisové. Za předpokladu, že paní D ví víc o Ali a té noci, kdy zmizela, holky se rozhodují pomoct jí na její svatební módní přehlídce, aby získali přístup do DiLaurentisovic domu, aby našli odpovědi.
Mezitím, Ella a Jason se vrací do Rosewoodu a každý s něčím, co skrývá.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoiler about Stefan and Katherine

20. února 2014 v 18:12 | Enn. |  Informace
Bude zase něco mezi Stefanem a Katherine v The Vampire Diaries?
No, Katherine to má zrovna teď za cíl, když převzala Elenino tělo. V příští epizodě se dostane fakt blízko, když spolu pojedou na menší výlet, který, samozřejmě, zahrnuje zastávku v motelu... a zapařenou sprchu.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoiler about Damon a Poutníci

17. února 2014 v 14:52 | Enn. |  Informace
Nemůžu uvěřit, že se Damon krmí na upírech! Co se bude dít v The Vampire Diaries?
Každý by se měl radši držet dál! Samozřejmě, že gang bude dělat pravý opak. "Caroline zaměří svou pozornost na zjištění, čeho je ten virus schopný," říká Candice Accola. "Taky předvedeme novou mytologii, o který jsme se pomalu dozvídali celou sérii s Poutníky a zjistíme, kdo jsou a co a proč to dělají." Nechte mě hádat, nejsou součástí putovního cirkusu? (Hahaha ať už nás radši nenapínaj)

http://marie2624.blog.cz/