Duben 2014

PLL: Pretty Little Liars jako film?

28. dubna 2014 v 19:13 | Enn. |  Info
Umírám bez mé týdenní dávky Pretty Little Liars! Potřebuji aktualizaci o Rosewoodu!

Měla by sis radši kvůli této aktualizaci sednout, protože pro vás máme nějaké VELKÉ novinky - no vlastně to jsou nějaké novinky z velké obrazovky! Všichni víme, že PLL fanoušci chtějí ukončit seriál filmem plným záhad a při kterém vám bude klesat pusa, a hádejte co? Takže tvůrkyně Marlene King! "To vždycky bylo konečným cílem, že to skončí životem v jednom prostředí a začne jiným životem ve filmu. Miluji to." A producentka exkluzivně prozradila E!, že nechce, aby to byl film udělaný pro televizi. Mluvíme tu o stříbrném plátně, lidi! "Chceme, aby to byl film v kinech!Velký, velký, velký zahajovací víkend se všemi těmi fanoušky PLL. Byla by to taková zábava. A dostali bychom se také k velkým věcem," směje se. Pojďme to uskutečnit, lhářky! (Byla bych šťastná kdyby byl i film, šla bych do kina ihned)

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoilery o předposlední a poslední epizodě

28. dubna 2014 v 19:10 | Enn. |  Informace
PŘED FINÁLOVÉ EPIZODY | Jak Poutníci postupují se svými plány, Stefan a Elena vytvoří mentalitu "my-proti-světu", prozradila výkonná producentka Caroline Dries. "Budou se muset opřít o toto silné spojení, aby se přes to dostali." Mezitím, Bonnie dělá "odvážné rozhodnutí" ohledně velkého dilema Druhé strany, Dries nám připomíná, "Vždycky tu je oběť, a její vztah s Jeremym bude určitě jednou z věcí, co všechno komplikuje." Pokud jde o Stefana a Carolinino nepopíratelné... něco, Dries podporuje trpělivost: "Naším plánem je nechat toto přátelství vyvíjet přirozeně a sledovat, co se stane, když se pocity začínají objevovat, někdy velmi pomalu a ještě z jedné strany a jak se začnou komplikovat věci."

FINÁLE 15. KVĚTNA - Finální hodina 5. série vrcholí totální bitvou o Mystic Falls -- proti Poutníkům, samozřejmě. Kromě obvyklé "krve, smti a slz," Caroline Dries říká, abychom se připravili na další setkání s "tvářemi, které přes série chyběli." (Je to pravda, řekla "přes série") Také slíbila, že finále "skončí v pravém stylu Vampire Diaries, a to s ohromujícím cliffhangerem, který nás nechá si říkat, 'Počkat, co? Ne. Řekněte mi, že se to nestalo." (Já se tak nemůžu dočkat!!)

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Synopsis 5x22

28. dubna 2014 v 19:08 | Enn. |  Synoppsis
VÝBUŠNÉ FINÁLE - Se zlomeným srdcem po nečekané tragédii, Damon se zaměřuje na to dát sám sebe dohromady, zatímco tlačí na Bonnoe více než kdy jindy, aby našla způsob, jak zastavit rozpad Druhé strany. Elena bere věci do vlastních rukou a požaduje, aby jí Liv a Luke pomohli, ale Liv odmítá spolupracovat, dokud jí Caroline neposkytne nějakou osobní motivaci. Šerifka Forbesová je zděšena, když Markos použije násilí proti Tylerovi/Julianovi, aby dokázal, že Mystic Falls je teď pod kontrolou Poutníků. Když má novou informaci od šerifky Forbesové, Damon se objeví s nebezpečným plánem, který se opírá do zlomku poslední sekundy o Jeremyho a Matta. Livina drsná poznámka týkající se Stefana dostane od Caroline překvapivou emocionální odezvu. Když se podmínky na Druhé straně zhoršují, Bonnie má možnost vyrovnat staré účty. Nakonec, Damonlv plán způsobí masivní explozi v Mystic Falls a každý je dohnán ke zmatku, zanechání stopy hrdinství, obětování, úlěvy a zoufalství.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoilery Enzo a Damon

24. dubna 2014 v 21:06 | Enn. |  Informace
Bude se Enzo ještě zdržovat ve Vampire Diaries? Miluju ho!
Tak to si zamiluješ čtvrteční epizodu, která je velmi Enzo-centrická! Zatímco se konečně dozvíme pravdu o Maggie, Enzo také postaví Stefana a Elenu do vážného nebezpečí, což nakonec vede k epické bitvě mezi nimi. Otázkou je: Jak Damon zvládne to, že se ocitne chycen uprostřed?

Budou Damonovi fanoušci ve finální epizodě trpět?
Damonovi fanoušci, začněte se chystat na emoční hodinku až bude Vampire Diaries v květnu pro tuto sezónu končit. "V posledních dvou epizodách je docela hodně trápení a oslav," varuje škádlí Julie Plec. "Kvůli Markosově snaze udělat z Mystic Falls místo bez magie a bezprostředně zrušit Druhou stranu, je hodně životů v ohrožení a Damon musí, jak on říká, svázat svůj hrdinský účes."

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

GLEE: Lea Michele, photoshoot 2013, DomaineHome.com

24. dubna 2014 v 19:49 | Enn. |  Lea Michele
Konečně jsme se dočkaly, je tu krásný photoshoot Lei Michele, focený u ní doma
pro DomaineHome.com. Je nádherná, a ten photoshoot nejlepší. Miluji ho.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com image host

image host image host.image host.image host.

http://lea-michele-sarfati.blog.cz/ a http://glee-daily.blog.cz/

BLOG: Fotka dne 23.4.2014

23. dubna 2014 v 20:43 | Enn. |  >> Web
No prostě není co přidávat, fakt ne!
Alespoň fotku dne s Leou a Chrisem zase, jsou užasní :)

imagebam.com

I Love.. Lea and Chris...!

TVD: Synopsis 5x21

21. dubna 2014 v 13:28 | Enn. |  Synoppsis
PŘEDBÍHAT SMRT - Když Stefan a Elena utečou před Markosovou kontrolou, pouze se ocitnou na vzdáleném místě, Stefan začíná filozofovat s Elenou o jejím vztahu s Damonem. Po jejich nepovedené snaze chránit dvojníky, Liv a Luke se objeví s nebezpečnou novou strategií. Damon rekrutuje Matta a Jeremyho, aby mu pomohli nastražit past na Markose, u kterého se ukáže, že má svoje vlastní zničující překvapení. Bonnie konečně přiznává Caroline, že všem tajila pravdu o Druhé straně. Nakonec, zatímco Bonnie zoufale hledá způsob, jak zastavit Markose, Caroline je svědkem nemyslitelného činu násilí ze strany jednoho Poutníka.

Thank you: http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoiler about 5.serie, Finále

21. dubna 2014 v 13:25 | Enn. |  Informace
Kdy sledovat: čtvrtek, 15. května ve 20:00
Co můžete očekávat: Dlouhodobí fanoušci si nechtějí nechat ujít finále 5. série, když slyšíme, že nějaké známé tváře se objeví v Mystic Falls. Plus, producentka Caroline Dries prozradila, že finálový cliffhanger je nejlepší ze všech sérií, včetně Katherininýho odseknutí Johnových prstů v první sérii.

http://marie2624.blog.cz/

PLL: Spoilery about 5. serie

21. dubna 2014 v 13:19 | Enn. |  Spoilers
~ V 5.sérii bude dále řešen příběh Tobyho matky.
~ Návrat Kena DiLaurentise, otec Ali.
~ Prý budeme milovat příběh kolem Emily/ Ali /Paige.
~ Melissa ví, kdo zabil dívku v Aliiným hrobě, soudě dle šokovaného obličeje Petera Hastingse je to někdo, koho zná. (Jak jinak. Mellisa i Peter jsou oba prolhaný. Jaký otec taková dcera :D)
~ Jenna se vrátí zpět.
~ Hned v první epizodě bychom měli zjistit kdo je pohřben namísto Ali.
~ V 100. epizodě (5x05) bychom možná mohli dostat odpověď na jednu velkou otázku.
~ Dovíme se více o Jessice DiLaurentis.
~ Sice neuvidíme Wrena tak brzy, ale budeme o něm hodně slyšet.
~ V epizodě 4x24 jedna z dvojice - Melissa a Cece, lhala.
~ Dozvíme se více o NAT klubu a uvidíme videa, které jsme ještě neviděli.
~ Vrátí se Lucas a bude toho hodně vysvětlovat.
~ Přivítání Alison zpět nebude tak jednoduché, jak by mělo být.
~ Ezra a Aria se opět dočkají naděje.
~ Mluví se o tom, že CeCe Drake má dvojče, jmenuje se Courtney a právě ona je "Black Veil" nebo chcete-li "černá vdova" /není 100% potvrzeno/.

http://hannah-montana-twilight.cz/

BLOG: Fotka dne 17.4.2014

17. dubna 2014 v 22:37 | Enn. |  >> Web
A dnes už asi jen fotka dne..
Tentokrát je s Leou Michele (zase) a Chrisem Colferem..

imagebam.com

Miluji jejich přátelství v GLEE