Srpen 2014

GLEE: Blaine, Kurt a Dave

31. srpna 2014 v 23:51 | Enn. |  Spoilers Glee
A hned další novinka a to vztah Blaina a Kurta!!

Na světlo světa pronikly první informace týkající se vztahu Blaina Andersona a Kurta Hummela. Poté, co se Blaine odstěhoval zpět do společného bytu, nastává období hádek. Kurt se rozhodne zrušit zasnoubení, protože má pocit, že jsou na to příliš mladí. Blaina tato skutečnost rozruší natolik, že je vyhozen ze studia na NYADě. Vrací se zpět do Westerville, stěhuje se ke svým rodičům. Zde se rozhodne přijmout práci vedoucího Slavíků. Po několika měsících Kurtovi dochází, jakou udělal chybu, vrací se, aby získal zpět svou lásku. Je již však příliš pozdě. Blaine a Dave Karofsky spolu randí, dokonce mají pro sebe vymyšlené i zvířecí přezdívky: Yogi Bear a Boo Boo.

http://www.edna.cz/glee/

GLEE: Spoilery pro 6. serii

31. srpna 2014 v 23:47 | Enn. |  Spoilers Glee
První díl šésté série se bude jmenovat "Loser Like Me" a bude obsahovat tyto písničky!:
Alanis Morissette - Uninvited (Rachel)
Little Shop of Horror - Suddenly Seymour (Rachel and Blaine)
Ed Sheeran - Sing (Blaine and Warblers)
Van Halen - Dance the Night Away (Vocal Adrenalin)
Culture Club - Karma Chameleon (Rachel)
Frozen - Let it Go (Rachel) (Na tento song se těším nejvíce)

--> Hned v 1.díle nás čeká časový skok o 6 měsíců.
--> Rachel a Kurt vedou New Directions. Kurt díky tomu získává na NYADĚ kredity navíc.
--> Blaine vede Warblers na Daltonu.
--> Rachel se vrací zpátky do OHIA hned poté, co její hollywoodské sny jsou zmařeny.
--> Will Schuester se chystá převzít Vocal Adrenaline.
--> Karofsky se nám též vrací a to jako nová Blainova láska. Karofsky by se měl v Glee zdržet alespoň půlku série.
--> Není vůbec známo jeslti je Blaine a Kurt rozešli nebo co se stalo (snad se to dozvíme oc nejdříve) :-)
--> Není zatím obeznámeno, co bude s "nováčky", kteří se objevili ve 4. a 5.sérii (Marley, Ryder, Kitty atd.). Ovšem je pravděpodobné, že se ukážou v poslední nebo v posledních dvou epizodách finále 6.série.
--> Pět nových postav na McKingley High se objeví v prvních dvou epizodách do jisté míry, avšak jejich příběh se postupem času bude dál vyvíjet.
--> Vypadá to, že Santana (Naya Rivera) se v Glee dříve či později také objeví, protože v nedávné době na twitter psala, že dostala várku prvních písní pro 6.sérii a že je budeme milovat. Každopádně Naya by neměla být pravidlenou postavou, ale objevovat se jen v některých epizodách.
--> 12., 15. a 16. září se bude natáčet na Daltonu.

SEZNAM HERCŮ, KTEŘÍ JSOU S URČITOSTÍ POTVRZENI PRO 6.SÉRII: Lea Michele (Rachel), Darren Criss (Blaine), Chris Colfer (Kurt), Jane Lynch (Sue Sylvestr), Kevin McHale (Artie), Dot-Marie Jones (Coach Beiste), Matthew Morrison (Wil Schuester), Chord Overstreet (Sam), Amber Riley (Mercedes Jones).

http://lea-michele-sarfati.blog.cz/

PLL: Vánoční epizoda, spoilery

31. srpna 2014 v 20:42 | Enn. |  Spoilers
Marlene King v roli scénáristky i režisérky Producentka seriálu, Marlene King, píše scénáře, ale i režíruje - a tato extra epizoda bude celá její. V dubnu napsala na Twitteru: "Jsem nesmírně nadšená z toho, že budu psát Vánoční epizodu. A také jí zrežíruju! @PLLlittletheory" Tak snad bude epizoda skvělá.

Název: "How the -A Stole Christmas". (Jak -A ukradla Vánoce) Zní to hrozivě? Vánoční epizoda je pojmenovaná podle filmu "Jak Grinch ukradl Vánoce".

Santovy trenky pro všechny. No, pro všechny asi úplně ne, ale Marlene na Twitteru zveřejnila, že: "Trenky se Santou bude mít víc chlapců".

Hanna je na hraně. Tím je myšleno, že se i nadále bude oblékat v punkovém stylu. Marlene King zveřejnila na istagramu fotografii z natáčení, na které je Hanna v tričku Rocnk'n'Roll a nazvala jí: "O svátcích trochu na hraně. @itsashbenzo na place."

Příchod nové královny. Před měsícem napsala Marlene na Twitteru: "Vězte, jakou předzvěst anděl přináší. Sláva nové královně. #MajorPllHoli­dayClue" Takže v Rosewoodu se objeví nová královna (školy?).

Možný návrat paní DiLaurentisové? Ano, paní D. by měla být mrtvá, ale už to někoho někdy v Rosewoodu zastavilo? Marlene na Instagramu zveřejnila fotku paní D. usmívající se do kamery a napsala k ní komentář: Jsem ráda, že mám tuhle dámu opět na place. #CreepyMrsD." Tak jen doufejme, že půjde o flashback a v Rosewoodu nám nezačnou vstávat lidé z mrtvých jak se jim zachce.

Paige se v této epizodě objeví. I když není jisté, jak to teď mezi Emily a Paige je, ale Paige bude definitivně speciální Vánoční epizody součástí.

Čas začne utíkat rychleji. Nebojte, z Rosewoodu se nám nestává žádný sci-fi seriál, ve kterém by byl někdo schopný zastavit čas nebo ho urychlit. Ale Marlene napsala: "Čas v Rosewoodu ubíhá opravdu HODNĚ POMALU. Je to pro nás skoro magický živel. Jelikož chceme, aby měl seriál ještě další série, natahujeme to a čas moc neběží. Ale po Vánoční epizodě trochu zrychlíme a v létě na konci maturitního ročníku se objevíme dříve než by se dalo čekat."

http://www.edna.cz/pretty-little-liars

Enn.: Fotky z výletu

30. srpna 2014 v 12:01 | Enn. |  >> A.
Takže, jak jsem slíbila, přináším vám něco málo fotek z našeho výletu.
Výlet byl moc pěkný, ale hrozně zdlouhavý. Tam sme jeli 4 hodiny a zpět 7. Bylo to unavující.
Počasí se střídalo, chvíli pršelo, ale pak naštěstí svítilo sluníčko.
Na prohlídce chvíli pršelo, a cestou domu už sme museli sedět vevnitř.

imagebam.com

Výborná polévka, kterou jsme dostaly k obědu.

imagebam.com

Enn.: Výletím

29. srpna 2014 v 9:30 | Enn. |  >> A.
Ahojky. Bohužel tu teď nejsem a nemůžu přidávat novinky. Jedu s přítelem lodí do Drážďan. Romantický výlet, takže jsem nadšená. Když se mi večír tak ve 23:00 bude chtít tak přidám fotky, když ne tak zítra. A kdyby byly nějaké novinky, tak je také přidám asi až zítra. Tak pa.

Dresden

PLL: Promovideo - Halloween special

28. srpna 2014 v 15:32 | Enn. |  Videos


# RIPMONA
K TWEETNUTÍ VAŠÍ REAKCE NA FINÁLNÍ EPIZODU POUŽIJTE HASHTAG #RIPMONA
Aria: Tohle nikdo nemohl přežít.

50 000 TWEETŮ ODEMKNE REAKCI JANEL PARRISH NA PLLReaction.com
Janel Parrish: Fanoušci si zaslouží odpovědi.

A PŘIPOJTE SE K LHÁŘKÁM A K HALLOWEENSKÝM TWEETŮM OD VŠECH FANOUŠKŮ
Shay Mitchell: Holky, řekli vám, kdo je -A?
Troian Bellisario: Jo, já vim.
Sasha Pieterse: Cože?!

V ÚPLNĚ NOVÉM HALLOWEENSKÉM SPECIÁLU V ÚTERÝ 21. ŘÍJNA

http://marie2624.blog.cz/

PLL: Rozhovor s Janel Parrish

28. srpna 2014 v 14:47 | Enn. |  Info

Pořád se ze smrti Mony snažíme vzpamatovat. Byla to vážně jedna z nejlepších postav.
Nebojte, jen tak se jí nezbavíte. Jen teď bude vystupovat ve flashbacích. Ale pořád jsem regulérně obsazená. Pořád v seriálu jsem.

Dobře, alespoň nějaká dobrá zpráva. Mona byla přesvědčivá hlavně díky tomu, že vždy byla o krok napřed před Lhářkami, dokonce i před -A. Byla neuvěřitelně chytrá! Jakou chybu tedy udělala? Co způsobilo její konec?
Podle mě byla opravdu velká chyba vybudovat si armádu. Protože tím dala veřejně najevo svůj postoj k Alison. A to je opravdu nebezpečné. Kdyby to nechala jako dřív, v soukromí by nabourávala systémy a s nikým o ničem (hlavně o svých pocitech) nemluvila, stejně by přišla na to samé. A měla by na Alison obrovskou páku. Ale nechala se převálcovat strachem a vztekem, takže odváděla poněkud ledabylou práci. Ale - na úplném konci vyhrála, přišla na to. Jen kvůli tomu byla zavražděna.

Marlene King řekla, že Moninu smrt plánovala téměř rok. Kdy jsi se dozvěděla, že tvá postava zemře?
Tajila to přede mnou opravdu skvěle. Zjistila jsem to až den před čtenou zkouškou. Zavolala si mě a řekla mi, co se stane. Opravdu mě to rozhodilo, protože jsem si myslela, že tím pádem už nemám práci, ale hned mě uklidnila: "Neboj se o práci. Prostě teď budeš ve flashbacích." A tak jsem jí řekla něco ve smyslu, že jí věřím. Dokud budu součástí PLL rodiny, tak budu šťastná.

PLL: Mona about 5x12

28. srpna 2014 v 13:21 | Enn. |  Info
Kdo neviděl 5x12 NEČÍST!

TVLINE | Neviděli jsme samotný napadení. Bylo v plánu ukázat víc?
Vlastně, víc z té rvačky bude viděno. Mona by neodešla bez boje a za to jsem na ní velice pyšná. Kdybych si mohla vybrat způsob, jak umřela, bylo by to přesně takhle - její boj do posledního dechu.

TVLINE | Alison se zdála být víc než trochu potěšena. Můžeš říct cokoliv o jejím dalším kroku?
Mmhmm, ten samolibý úsměv. Rozhodně to vypadalo jako že zabila Monu a víc bude rozvito, jak čas půjde. Ale reď, jo, vypadá to jako, že to Alison udělala.

TVLINE | Kvůli té scéně s tebou v kufru auta budou mít pravděpodobně něěkteří diváci noční můry. Jaké to bylo hrát mrtvou?
To bylo vážně děsivý, huh? Upřímně, většina z toho bylo jenom já, jak se opravdu moc snažím nemrknout. To se celou dobu dělo v mé hlavě: "Nemrkni! Nemrkni!"

TVLINE |Vzhledem k tomu, že jí uvidíme ve flashbacích, co jiného se dá říct?
Bude to pro danoušky vážně uspokojující získat více informací o Moně, protože ona byla taková záhada. Bude dobré podívat se na nějaké zpětné příběhy, které se jí týkají.

TVLINE | Takže pořád jsi pravidelnou postavou?
Yup! Pořád bude pravidelná postava, jenom jiným způsobem.

TVLINE | Uvidíme jí ve Vánoční epizodě?
Oh, ano, bude mít zábavnou část. Bude Duchem Vánoc minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Dostane se do problému s Alison a to v báječném kostýmu, možná dodávám.

TVLINE | Jak bude Monina smrt v přítomnosti ovlivňovat holky pohybující se vpřed?
Bude to největší záhada pohybující se až do druhé poloviny 5. série. Nejvíc to bude mít vliv na Hannu; jeden čas jí milovala. Jednu dobu si byli vážně blízké a vždy měli intenzivní vztah, ať už dobrý nebo špatný.

http://marie2624.blog.cz/

PLL: Odkaz + Diskuze

28. srpna 2014 v 0:30 | Enn. |  Diskuze
Takže mám tu pro vás titulky na epizodu 5x12 ♥ Vážně doporučuji stáhnout a mrknout!


Pod perexem najdete zhodnocení epizody. Upozorňuji, že je to samí spoiler.
A také tam najdete menší tipovačku.

BLOG: Divergence...?

27. srpna 2014 v 20:17 | Enn. |  >> Web
Ahojky. Mám takový dotaz! Opravdu jsem si oblíbila film Divergence,
tedy hlavně Thea a Shailene. A tak jsem myslela, že bych mohla přidat na
tento blog i tento film. Vlastně se ptám vás, zda byste o to stály. Jestli vás budou
bavit a zajímat informace a fotky ohledně tohoto filmu.

Prosím i affka aby se k tomu vyjádřily.
Uvidím tedy a až tu budou nějaké názory a já budu vědět, napíšu.

http://andiegraphic.blog.cz