TVD: Spoilery - Julie Plec & Caroline Dries

25. ledna 2015 v 12:35 | Enn. |  Informace

Chudák Sarah Salvatore, chce jen fotit.
"Fotografka z Duke, Sarah Salvatore nemá ani ponětí o tom, co brzy nastane s jejím životem. Ale protože Enzo je stále ještě pěkný parchant" jak řekla Plec "tak on ví, že dostat dolů Stefana je jedině skrze Sáru. Její život se převrátí vzhůru nohama" říká Dries.
Ale mohlo by to nakonec skončit romanticky ?


Je zde naděje pro Damona a Bonnie.
Víme, že Bonnie je připravena k návratu, ale nevíme přesně kdy se to stane a jaká bude až se vrátí.
"Bonnie se vrátí s pěknou tíhou na zádech" říká Julie "Byla sama opravdu velmi dlouhou dobu a má tak trochu depresi. A s tím, že Steven R.MqQueen odchází ze seriálu tenhle pár vlastně nebude mít šanci. Ale dobrá zpráva?
Přátelství mezi Damonem a Bonnie zůstává neporušené!" podle Julie. "Jeden druhého postrádají ."


Eleně by se mohly vrátit vzpomínky, ačkoliv to nebude tak brzy.
Plec i Dries se shodli, že je zde možnost, aby se Eleně vrátily vzpomínky, ale prozatím to nemají psáno ve scénáři na nějakou brzskou dobu. "Myslím, že legrace na tom příběhu je ve skutečnosti fakt, že je nemůže dostat zpět, ale uvědomuje si, že ty vzpomínky a pocity jsou hluboko v ní at´ už se jich zbavíte z donucení, nebo ne." řekla Dries a Plec k tomu dodala: "Není to žádný magický vypínač se kterým přijdeme a má nějaká zadní vrátka."


Mohla by se stát z Liz upírka ?
"To je otázka! říká Plec "můžete vzít někoho kdo umírá na rakovinu a přeměnit ho na upíra, co se stane potom? A to je jeden z experimentů, který má Caroline v hlavě. To je něco co uvidíme, když se ji Caroline pokusí uzdravit, jaké to bude mít následky".


Caroline najde oporu ve Stefanovi v této složité situaci.
"Situace s Carolininou matkou posílí vztah mezi ní a Stefanem především vzhledem k tomu, že on ji poskytne své rameno, aby se mohla vyplakat a ona to opravdu potřebuje," řekla Julie. "Ale to neznamená, že neuvidíme temnější stránku Caroline. Ona je ta holka, co má vždy vše pod kontrolou a nyní skutečně bojuje s tím jak se postavit tváří v tvář své mámě aniž by ztratila kontrolu nad celou situací. Brzy si uvědomí, že to je na nic a že jedině, když se k tomu postaví přímo to bude fungovat."


Kai má sice v sobě mnoho magie, ale to neznamená, že ví co dělat.
Julie Plec řekl: "Kai má sice v sobě mnoho magie, ale neumí ji ovládat a on sám neví pořádně co dělat. On nikdy, žádnou magii neměl takže potřebuje ji praktivat na někom, nebo na něčem." Dries dodala: "Ale on není jediný. Také Jo se pere s tím jak zacházet s magií. On ji má příliš mnoho, ona zase příliš málo a oba se s tím někde v rohu snaží poprat."


Kaiova magie má hranice.
"Nejsou tu ty pověstné tikající hodiny, ale v jednom okamžiku ta magie exploduje z Kaiova těla ven." Říká Julie. "Ale je zde toho velmi mnoho, a naši hrdinové neví jak dlouho se budou muset vypořádavat s tím silným Kaiem, a to je důvod, proč Jo se snaží tak usilovně na sobě pracovat a trénovat, aby ho mohla porazit na tom "splynutí" a měla naději, že jeho síla se sníží natolik, aby ona měla šanci."


Bude zde splynutí a vůbec to nebude pěkné!
"Je to pěkně zneklidnující a je to obrovské! "Provokuje Julie, když mluví o nadcházejícím splynutí. "Pokud se budou muset sloučit Liv a Luke, pak Tyler se může obávat toho, že ztratí Liv a Liv se může obávat toho, že ztratí svého bratra. A to je strašné. Pokud se sloučí Jo a Kai, tak buď darebák porazí přítelkyni Alaricka, a nebo Jo jako zázrakem vyhraje. A tohle je všechno dobré, ale samozřejmě to má také své následky, takže to nebude mít štastný konec. Samozřejmě, Jo, kdyby přeprala Kaie to by byl štastný konec, ale na to ona není ještě připravená."

A k vysvětlení co se stane, když Kai porazí Jo? "To by se z Kaie stal opravdu velmi silný čaroděj."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

TVD, PLL or TO?

The Vampire Diaries 24.5% (52)
The Originals 10.8% (23)
Pretty Little Liars 64.6% (137)

Komentáře

1 Elle Elle | Web | 25. ledna 2015 v 13:25 | Reagovat

Julie mi často pripomína Marlene a jej záhadnými napovedami pri PLL :D
Ja len dúfam, že z Enza nespravia zamilovaného sladúšika ako z Damona! Nechcem aby ho zmenili :D Páči sa mi jeho postava, jeho charakter, jeho vystupovanie. Tak ako Damon predtým než sa dal dokopy s Elenou, potom sa z neho stal taký slušňák :D
A z Liz upírka? To snáď nemyslia vážne :) Síce patrí k postavám, ktoré mi nevadia ale keď jej už dali smrteľnú chorobu tak nech to už dokončia...
A tu radšej skončím lebo by to bolo veeeľmi dlhé :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama