Duben 2015

BLOG: Sorry, HIATUS s omezenou aktivitou na dobu neurčitou

18. dubna 2015 v 14:03 | Enn. |  >> Web

Omlouvám se, jak jste si už mohly všimnout tak je tu hodně omezená aktivita a chci vám oznámit, že ještě dlouho bude. Bohužel omezená aktivita bude i na Affiliates. Takže pochopím, když už nebudete chtít být spřátelení. Slibuji vám, že sem občas zajdu a něco přidám, ale uvědomila jsem si, že mám jiné zájmy než nějaký blog, kterých je příšerně mnoho. Nekončím s blogem, jen dávám takový menší HIATUS, při kterým bude hodně omezená aktivita. Napište mi prosím, jestli chcete být dál spřátelení. Děkuji a zatím se mějte -A.

PLL: Spoilery, pokračování 0.30

15. dubna 2015 v 19:53 | Enn. |  Spoilers
- 6. série začne v 2. června
- 7. série by měla mít také pouze 20 epizod jako 6. série.
- Už uvidíme jen 40 epizod a bum, seriál skončí
- 40 epizod má být úžasných

Fans: Je tu možnost, že Charles by mohl být jedna z lhářek? Nebo nějaká lhářka mít s ním něco společné?
M.K: To je velmi dobrá otázka, je mi opravdu líto, ale nemohu odpovědět.

- 6x05 bude mít speciálního hosta, nejspíše Dr. Sulivanovou


PLL: 14 Faktů o 6. sérii

14. dubna 2015 v 21:49 | Enn. |  Spoilers
1. Fanoušci uvidí v šesté sérii Charlesův oblyčej.
Pokud vás "Velké odhalení A" nechalo chladným, pak vám stačí ještě chvíli počkat, abyste dostali odpověď, po které toužíte. "V 10. epizodě (6. řady) uvidíte obličej A, to není lež," slíbil Goldstick. "Konečně uvidíte tvář A a pochopíte, kdo A je a jak se A stalo velkým A. Vše bude dávat smysl. Ohlédnete se zpátky a budete všichni ohromení."

2. Skok v čase bude uspokojivý
Poté, co Lhářky konečně odhalí tvář skrývající se za maskou, bude fanoušky v zimní sérii (pozn.: 6B - bude se vysílat od ledna 2016) čekat skok v čase. "Tento časový posun je velmi uspokojivý a přináší pár úžasných překvapení," prozradila šéfka PLL. "V podstatě jsme jejich názory, talenty, zájmy a milované určili již v předchozích epizodách. Nebudou se dít věci, co pro vás budou jako blesk z čistého nebe, ale bude tam pár věcí, které nebudete čekat." (Pozn.: Tento časový posun by měl být o 4 roky.)

3. A miluje a zároveň nenávidí Ali
Během všech řad jsme si vždy mysleli, že A Ali naprosto nenávidělo, avšak po šokujícím odhalení, že Ali je Charlesova "oblíbenkyně", nevíme, co k ní tedy cítí. "To je velmi dobrá otázka. Podle mého názoru k ní cítí oboje zároveň," vysvětlil Goldstick. "Myslím si, že fakt, že cítí lásku i nenávist, je na téhle postavě tak skvělý. Podle mě jde o láskonenávist."

4. Šestá řada bude zrychlená
Už nebudeme zaseknutí v rosewoodském nekonečném podzimu! Goldstick řekl, že nastal čas, zrychlit časovou osu PLL. "Bude to takové zrychlení. 6A (pozn.: první půlka 6. série) se bude odehrávat v průběhu tří týdnů, dva týdny před maturitou," řekl. "A všemi 10 epizodami se bude prolínat trauma a následky toho bunkru. Pomůže jim to konečně vyřešit záhadu jménem A."

5. A zmrvilo Moně její plán smrti
"Mona v podstatě svou smrt nahrála. Potřebovala být v utajení, aby odhalila, kdo je A, a vrátila se jako hrdinka," objasnil Goldstick. "Plán jí však evidentně nevyšel. Viděli jsme osobu, co ji bila, na schodech předtím, než byla unesena. A co víc, to nemuselo být zrovna v plánu." Chudák Mona! "V podstatě se dostala do spárů A," řekla později Parrish. "Bylo to součástí plánu A, od jejího zmizení ji držela v tom domě pro panenky."

6. Možná nás čeká svatba krásek
Když Goldstick zmínil, že v seriálu bude posun v čase směrem kupředu, zeptali jsme se ho, jestli jedna z Lhářek nezamíří k oltáři. "Bude jedna z nich vdaná? Mmm… Řekl bych, že ano," prozradil. "A do takovéhoto dění skočíme, myslím, že je to vážně vzrušující." My sázíme na svatbu Hanny a Caleba! (Rebekah: Já sázím na Ariu a Ezru!)

7. Mona by stále mohla pracovat s A:
Je jasné, že Charles Moně ve 3. sérii ukradl její hru, ale není nám jasné, jak je to s její oddaností A. "Zdá se, že jí převzal její hru, když byla hospitalizována - to neznamená, že v tom neměla prsty," řekl Goldstick. "To zatím nezodpovím, ale řeknu vám, že Mona chtěla znát pravdu, protože se cítila hrozně ponížená tím, že to, co v podstatě dělala ona, někdo dělá stejně dobře a ještě líp."

8. A už jsme v Rosewoodu viděli:
Pokud přemýšlíte, zda je Charles postava, se kterou jsme se ještě nesetkali - tak jste vedle! "Je to někdo, koho jste již potkali," vyzradil Goldstick. "Tato osoba už se na obrazovce objevila." Tak raději začněte hádat, Lháři…

9. Neočekávejte, že Mona zůstane blondýnkou:
Pokud/až Lhářky konečně utečou z žaláře pro panenky A, Parrish řekla, že doufá, že Mona poběží rovnou do nejlepšího kadeřnictví v Rosewoodu. "Jako blondýna vypadám příšerně!" vykřikla. "Myslím, že se okamžitě vrátí k hnědé barvě, protože si nemyslím, že chce vypadat jako Alison nebo předstírat, že jí je."

10. A Lhářky přísně potrestá:
Po katastrofickém plesovém večeru se můžete vsadit, že Charles bude na Lhářky navztekaný kvůli tomu, co našly. "V 6. řadě budeme všechny potrestány za to, co jsme udělaly. Za to, že jsme oblafly A a pokusily se mu utéct," slíbila Parrish. "Uvidíte, jak moc je tenhle člověk šílený, což bude podle mě zábavné. V šesté sérii si můžeme dovolit být trochu víc zvrácení."

11. V domě pro panenky nezněl Monin hlas:
Mnoho fanoušků si myslelo, že ten děsivý hlas, který navigoval Lhářky z místnosti do místnosti, patřil Janel Parrish, ale poté, co jsme s ní mluvili, známe pravdu. "Ne, já to nebyla," řekla se smíchem. "Ale celou noc jsem poslouchala, jak pár fanoušků říká, že si myslí, že jsem to já. Ale ne, nebyl to můj hlas. Teda scénáristé to tak mohli zamýšlet, ale i pokud ano, mně to řečeno nebylo a já to rozhodně nebyla."

12. Poohlédněte se po "silné" postavě:
Když jsme Goldsticka požádali, aby nám napověděl, jak A vypadá, abychom věděli, po kom se máme dívat, když se budeme snažit zúžit náš seznam podezřelých, řekl nám tvůrce tuto zajímavou maličkost: "Řekl bych, ať se díváte po osobě, jejíž vnitřní síla se shoduje s tou vnější. A je velmi silná osoba."

13. Charlesovy motivy k tomu, že je A, jsou horší než Moniny:
"Moniným motivem bylo to, že ji Ali mučila a týrala a ona se jí hrozně moc chtěla pomstít," řekla Parrish. "Ale myslím si, že tehle A je jiný. Myslím si, že tenhle A je hodně zvrácený. Myslím, že chce svou panenku, aby si s ní mohl hrát, manipulovat jí a ovládat ji - a to je Alison. Myslím, že jeho posedlost se úplně liší od té Moniny. Je to nebezpečné, bude to šílené a zvrácené a já se těším, až o tom fanoušci zjistí víc."

14. Ono tajné doupě je VELMI důležité:
"Věci, které v tom doupěti má, jsou jakýmsi zrcadlem k tomu, kým by mohl být a proč to dělá," vysvětlila Parrish. "Myslím, že ta místnost se tuto řadu stane velmi důležitou, když díky ní vyřešíme, kdo Charles je, proč chce holkám tolik ublížit a proč chrání Ali."

http://prettylittleliars.blog.cz

TVD: Nina Dobrev - Goodbye

8. dubna 2015 v 19:02 | Enn. |  Nina Dobrev
Nina po 6 letech opouští seriál Vampire Diaries.
Tento víkend byla Nina na chatě u jezera s kolegy a kamarády ze seriálu, kde strávili Velikonoce a kromě toho to byla také taková symbolická rozlučka.

Nina sama na instagram k jedné fotce napsala:

"Nejdražší rodinko TVD,

zrovna jsem strávila ten nejkrásnější víkend v Lake Lanier v Georgii s mou TVD rodinou, herci a štábem z Vampire Diaries. Chci být ta první, od které se dozvíte, že to nebyla jen oslava svátků, byla to rozlučková párty. Vždycky jsem věděla, že chci, aby Elenin příběh byl dlouhý 6 sérií a během těch 6 let jsem zažila skvělou cestu životem. Byla jsem člověk, upírka, dvojnice, šílená nesmrtelnice, dvojnice, která předstírá, že je člověk, člověk, který předstírá, že je dvojnice. Byla jsem unesena, zabita, zachráněna, mučena, prokleta, rvali mi kusy těla, mrtvá nemrtvá a stále je toho ještě tolik před finální epizodou v květnu. Elena se zamilovala ne jednou, ale hned dvakrát. Do dvou epických spřízněných duší a já sama jsem si nadělala několik nejlepších přátel, co jsem kdy poznala a vybudovala jsem si obrovskou rodinu, kterou budu navždy milovat.

Je toho ještě mnohem více než to ukončíme a já slibuji, že se dozvíte o všech mých zážitcích během posledních měsíců před dokončením finále série (dělala jsem exkluzivní rozhovor pro červnové vydání časopisu SELF a už se těším až si ho přečtete!), ale předtím vás zvu, abyste naskočili na horskou dráhu života Eleny Gilbertové, připojili se ke mně, oslavili ji a připravili se na rozloučení -- i s mojí pracovní rodinkou -- až se pohnu do další kapitoly svého života. Chci s vámi všemi sdílet toto rozloučení (fotky z tohoto víkendu byly jen začátek). Vy, ti nejúžasnější fanoušci, kteří jste mi dali více lásky, podpory a vášně, než by si kdo kdy mohl před 7 lety představit představit, když se mladá kanadská holka z Degrassi ukázala v LA a šla na konkurz "toho seriálu podle Twilight" ;-) Všechny vás miluju. Zapněte si pásy. Jestli si myslíte, že víte, co příjde, tak to nevíte.

S láskou, Nina."

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

Hereččin odchod přichází v roce, kdy seriál ztratil několik klíčových hráčů. Nicméně absence hlavní hrdinky bude jistě velká ztráta. Během šesti sezón herečka ztvárnila kromě Eleny také její dvojnice Katherine, Amaru a Tatiu.

Spekulace o odchodu Niny začaly internet obíhat již během velikonočních svátků. Na sociálních médiích se totiž objevily fotografie herců s výkonnou producentkou Julií Plec, které byly publikovány s hashtagem #ninawewellmissyou.

"Říct sbohem Nině je hořkosladké. Po více než šesti letech společné práce si herci i štáb vytvořili hluboká přátelství, myslím, že takovou míru nikdo nečekal," uvedla producentka v oficiálním vyjádření. "Nina je nadšená z nových příležitostí, trochy odpočinku, cestování… a my ji v tom stoprocentně podporujeme. Bude nám moc chybět Nina i těch snad 400 postav, které hrála, ale těšíme se na další šílené a vzrušující zážitky, které čekají na bratry Salvatory a zbytek našeho milovaného osazenstva."

http://www.serialzone.cz

PLL: Spoilery, pokračování 0.29

8. dubna 2015 v 18:52 | Enn. |  Spoilers
POTVRZENÉ SPOILERY

- Paní Fieldsová bude zpátky v 6. série a to v epizodě 6x02, nebo v 6x03
- Lesley bude obtížná postava v 6. sérii
- 100% uvidíme maturitu lhářek a to hned v 6. sérii
- 11 epizod z PLL budou hodně důležité ty zbývající budou tak jako každý díl → M.K
- "A" bude odhaleno v letním finále, tudiž v 6x10 a tím pádem bude skok o 3 roky později..
- Není potvrzené, že Charles je doopravdy kluk -> Joseph Daugherty


PLL: Spoilery, pokračování 0.28

6. dubna 2015 v 20:27 | Enn. |  Spoilers
POTVRZENÉ SPOILERY

- 6. série bude mít 20 epizod!!
- 6x01 nese název: Hra začíná, Charlesi.
- 6x02 nese název: Písně nevinnosti.
- 6x03 nese název: Písně zkušenosti.
- 6x10 nese název: Hra skončila, Charlesi.
- Jeden pár bude už po 6x10 zasnoubený.
- Charlese uvidíme bez masky!
- V 6x01 potvrzené scénky: Emison, Spoby
- Paige se vrátí v 6.sérii

NEVÍM ZDA JSOU POTVRZENÉ, ALE VYPADAJÍ PRAVDIVĚ

- V 6. sérii uvidíme konečně Charlese bez masky!
- Charlese jsme už bez masky viděli, jen nevíme kdo to je!
- V 6. sérii půjde hodně o Charlese!
- Brzy se dozvíme dvojče od Jasona, kdo to je!
- Také se dozvíme proč to Charles lhářkám dělá..
- Oliver Goldstick říká že Leslie budle klíčová postava v 6. sezóně.

- Mona a Ali se už nemají nenávidět, mají být kamarádky a pomáhat si.. Máme vidět jejich usmíření v 6. sérii.


PLL: Hanna a Caleb - video ♥

2. dubna 2015 v 22:52 | Enn. |  Videos
A teď video mého nejoblíbenějšího páru.. Hanna a Caleb ♥


TVD: Spoiler o léku

2. dubna 2015 v 21:34 | Enn. |  Informace
Vždy se těším na jakékoli novinky z The Vampire Diaries

S lékem na upírství, který je znovu ve hře, někdo se bude muset proměnit zpět na člověka a vzít si ho. Kromě toho, každý má jinou představu o tom, kdo by to měl být. Joseph Morgan, si například myslí, že přípravek je určen Damonovi. "Bylo by zajímavé vidět jako člověka Damona. Uvidíme, jestli bude stále takový drzý, i když bude smrtelný." A pokud by tu byla nějaká možnost, že by se lék dostal do The Originals, Joseph by chtěl, aby si ho vzala Rebekah, poté, co by se vrátila do svého původního těla. "To je to, co vždycky chtěla."

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

PLL: Spoilery, pokračování 0.27

2. dubna 2015 v 21:25 | Enn. |  Spoilers
- Jason bude velmi důležitý v první polovině sezóny
- Marlene prozradila že v tomto roce se dočkáme dalších 11 epizod
- Oliver Goldstick říká že Leslie budle klíčová postava v 6. sezóně
- Seriál se bude dále zajímat o záhadném zmizení dívky, v létě
- V letní části 6. sezóny uvidíme "A" bez masky

http://prettylittleliars.blog.cz/

PLL: Animace Hanna + Caleb ♥

2. dubna 2015 v 21:15 | Enn. |  Together
Není co přidávat a tak tu mám pro vás dvě animace mého oblíběného páru v PLL a možná, že vůbec ♥
Na googlu je spostu animací a občas nějaké přidám, když nebude nic jiného.
Nezapomeňte, že soutěžíme o KOSMETIKU! a grafiku.. SOUTĚŽ