TVD: Synopsis 6x19 - 6x21

21. dubna 2015 v 21:40 | Enn. |  Synoppsis
HIATUS S OMEZENOU AKTIVITOU!

6x19

Říct jí to, nebo neříct - Zápas s tím, zda má nebo nemá říct Eleně o léku, Damon jí představí společnou budoucnost... jak by to vypadalo, kdyby nebyly upíři. Mezitím, každý přidává ruku k dílu, když se plány jak přivést Carolininu lidskost zpět nedaří tak, jak byly naplánovány. Jinde, když Bonnie zjistí, že Damon zradil její důvěru, vezme věci do svých rukou, a tak spustí řetězec událostí, které nechají Damona zabývajícího se jejich dopadem. Nakonec, když byl Enzo donucen čelit jeho traumatizující minulosti je překvapen, když se dozvídá pravdu o tom, jak byl přeměněn na upíra.

6x20
Lék - Jak se Alaric a Jo neochotně zúčastní svých rozlučkových párty ze svobodou, Damon a Elena projednávají důsledky impulzivní nabídky, kterou jí Damon udělá. Elena, která si není jistá se obrátí na Bonnie a Jo s prosbou o radu, ale je ponechána v rozporu, když Bonnie vyvolá nečekané problémy. Když si Enzo uvědomí, že Lily je na nebezpečné cestě, prosí o pomoc Stefana, aby zasáhl dříve, než bude příliš pozdě. A nakonec, rozhodnut skoncovat s nadpřirozenými hrozbami, které naplnily město, Matt si vylije svůj hněv na Tylerovi, zatímco si Alaric bere k srdci život měnící radu.

6x21

Velký den Alarica a Jo - Je Alaric a Join svatební den a Elena s Bonnie dělají co mohou, aby pomohli vystresované Jo v přípravami na poslední chvíli. Po odkrytí život měnící zprávy, kterou před ním Damon zatajoval, Stefan bere svého bratra na výlet, aby mu tak dal perspektivu na jeho budoucnost s Elenou. Jinde, když se Caroline vrátí do Mystic Falls po překonání jejího bezlidského řádění, začne napravovat své vztahy s přáteli a snaží se vylepšit vyhlídky na její budoucnost se Stefanem. Nakonec, když Bonnie začne mít noční můry, v nichž za ní přichází Lily, přijme Mattovu pomoc na zabití Lily.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

TVD, PLL or TO?

The Vampire Diaries 24.9% (53)
The Originals 10.8% (23)
Pretty Little Liars 64.3% (137)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama