Srpen 2015

BLOG: Fotka měsíce Září

30. srpna 2015 v 20:54 | Enn. |  >> Web

Tak jak jsem slíbila, mám tu vyhlášení fotky měsíce srpen a rovnou vám přinám novou anketu na fotku pro měsíc září.
No a pojdme k výherní fotografii. Mohli jste vybírat z fotek Holland Roden a vybrali jste takto.


PLL: 4 Day Challegne - My Favorite Cast Picture

30. srpna 2015 v 16:25 | Enn. |  Diskuze
Je tu další den s PLL. Má to být fotka herců. Vybrala jsem si tuhle, protože to ní holkám hrozně moc sluší.
Dnes ještě připrávím další anketu fotky měsíce a vyhodnotím tu srpnovou!


TW: Holland Roden - Photoshoot 2015, Andrew Macpherson

30. srpna 2015 v 15:06 | Enn. |  Holland Roden
Jedna krásná fotka z nového photoshootu Holland R., kterou do světa vypustila ona sama.
Hrozně ji to tu sluší a těším se až vyjdou oficiální fotografie. Už teď jde poznat, že to bude jeden z nejlepších shootů.

.

http://holland-r.blog.cz

PLL: Spoilery, pokračování 0.77

30. srpna 2015 v 13:19 | Enn. |  Spoilers
- Hanna bude po skoku v čase zasnoubená s Jordanem - modním návrhářem, V 6x11 spolu přijedou do Rosewoodu a poprvé se Hanna uvidí s Calebem ale i Caleb s Jordanem.

- Veronica Hastings bude v 6x11
- Uvidíme znovu Moninu maminku, bude z ní politička
- Pam Fieldsová bude v 6x11
- Spencer a Mona budou Veronice pomáhat s kandidovánín
- V 6x12 bude scénka Ezrii
- Aria bude mít po skoku v čase za sebou spoustu zármutků a bude dost zatrpklá
- V 6x12 bude Caleb
- Melissa a Sara budou v 6x13
- CeCe/Charlotte zemře v zimní premiéře.To svolá lhářky do Rosewoodu a budou vyslýcháni policii.


TW: 5B - otázky a nějaké odpovědi

30. srpna 2015 v 11:00 | Enn. |  Spoilery TW
EW udělal rozhovor s Jeffem, který nás tak trochu informuje o finále 5A, a také o tom, co se bude dít v 5B.
Nazačátku se Jeff baví o tom, že na začátku každé série se snaží navnadit na různé mytologie. 5A začala tím, že jsme zjišťovali, co vlastně dokáže Parrish plus to, že veškerá pravidla jsou narušena. Jeff také řekl, že pro Parrishe tohle plánoval.

Proč zrovna Hellhound neboli ďábelský pes?
''Měli jsme několik nápadů pro Parrishe, ale chtěli jsme pro Parrishe něco morálního. Nevíte jestli je dobrý nebo zlý, ale že má nějakou funkci z určitého důvodu, že přišel do Beacon Hills z nějakého důvodu a tím důvodem je, že je Pekelným psem, jenž opatruje nadpřirozeno. Ve druhé polovině (5B) uvidíme, jak je tato role nebezpečná pro ostatní charaktery.''

Doktoři vyprovokovali divoký hon, pokud jste si ale mysleli, že tím doktoři skončili, tak se dost mýlíte se. '' No, jsou spojeni s kresbou, která byla zobrazena na konci. Vždy jsme popisovali Doktory jako vědce, kteří uctívají nadpřirozeno a divoký hon je vlastně nadpřirozená reakce, kde dochází k překrucování vědy je pod jejich vlivem. Tím se předvedli. A uvidíme souboj Titánů, který bude v 5B.''

Jeff nechtěl více prozradit o malbě, jen řekl, že Hellhound bude jednou z důležitých postav.

Kde je dr. Valack? Dr. Valacka uvidíme hned na začátku 5B, protože v Eichen Housu vypuklo menší ''povstání''. ''Rozhodně má toho hodně, co nám ještě řekne. A asi si uvědomujeme to, že není zase tak špatný, i když to tak vypadá. Ve skutečnosti může patřit k těm dobrým.''

Pouštní vlčice přichází do města. A je velmi naštvaná. ''Je to možnost velkého příběhu pro Maliu a zkříží se cesta s Theem a zjistí oba, že mají společného více než se zdálo. Bude to mít, co dočinění s jejich vztahem a to je důvod proč Pouštní vlčice pronesla: ''Budu jí muset zabít znovu.''

V 5A jsme viděli Thea dokonce nahého, ale v 5B se dovíme o jeho postavě ještě více (dnes jsem se dočetla, že se pravděpodobně setkáme opět se sestrou Thea).

Braeden je zpět! Její postava rozhodně bude v 5B!
Souvisí to tedy i s návratem Dereka? Dveře jsou otevřené, ale Jeff řekl, že není nic jisté. Pravděpodobně bude záležet jen na Hoechlinovi.

Myslíte si, že jsme viděli Void Stilese naposledy? Podle všeho ne! ''Je tu stále temná stránka, která je uvnitř Stilese a je to možná horší, než když byl posedlý? Je tu prostě něco uvnitř, co bude muset držet na uzdě. Scott se snaží, aby jeho přátelé byli dobří a Theo udělal pravý opak. Obrátil je ve vrahy, rozlobené děti, chce se prostě nějak Scottovi vyrovnat.''

Je tu nějaká naděje pro Roscoe Jeep? Ve finále jsme měli další dost citovou scénu Stilese a jeho miláčka. Jeff ale řekl, že je tu naděje k jeho návratu.

5B bude o vzkříšení. ''Je to o vzkříšení z důvodu, že Scott prožil z mrtvých vstání a musí tedy přivést znovu k životu i svou smečku. Scottova smrt ho nějak ovlivní. Otázkou je, jestli k lepšímu nebo horšímu. Je to o tom, co řekla Mellissa na konci, naděje!''

Sciles budou opět zadobře? ''Je mezi nimi jistá skála. Theo něco způsobil, ale bude to trvat určitě déle než jednu epizodu.''

Hayden, co k ní? Jak moc se změní po tom všem?
''Všechny chiméry přivedeny zpět k životu budou nějakým způsobem ovlivněny a temnota se tu také najde. Budou vlastně něco jako Frankensteinovo monstrum, takže tu bude starost o to, aby měli stále lidskost. Mezitím co se Scott a Stiles budou dávat dohromady, budou se muset vypořádat i s tím, co přichází do BH, Liam a Mason se budou starat o to, aby chiméry přivedli zpět k lidskosti a tím je odklonit od Thea.''

Co Kira? Ve finále první poloviny se neobjevila. Vypadá to ale, že Kira se vrátí ve velkém stylu. ''Máme tu velkou epizodu, která bude především o Kiře a Noshiko, které budou mít svůj vlastní příběh, o tom jak se snaží zkrotit lišku uvnitř Kiry a mělo by se to odehrávat v poušti v Novém Mexiku.''

5B začne tam, kde skončilo 5A. Uvidíme jak Lydie bude přijata do Eichen Housu, po zranění, které jí způsobil Theo. Lydie prostě bude ve strnulém stavu a to nabízí velmi zajímavý příběh pro Lydii.

Stiles a Malia se budou muset vypořádat se svými temnými stránkami, ale romantika je stále možná. '' Malia má svou temnou stránku, také porušuje pravidla Scotta ohledně zabíjení lidí, protože je velmi odhodlaná zabít svou matku! Vztahy jsou teď dost narušené, ale milujeme, když se lidé rozcházejí a dávají znovu dohromady.''

http://teenwolfsource.blog.cz/

PLL: Spoilery, pokračování 0.76

27. srpna 2015 v 22:11 | Enn. |  Spoilers
- Jason žije, nebojte
- V 6B bude flashback lhářek na vysoké
- V 6x16 bude scéna Caleba a Spencer
- Mona se změní, nebude už dále v "partě" lhářek
- V 6x13 pojedou lhářky do lázní
- Ian Harding řekl, že máme dát Ezrii šanci

- Yvonne bude nová inteligentní chic postavá, která způsobí lhářkám nemalé potíže
- Marlene King napsala scénář 6x20
- Mona bude v 6x15
- Objeví se nová dívka, která způsobí spoustu problémů


TVD: Nové postavy - 7. série

27. srpna 2015 v 20:42 | Enn. |  Postavy
Když není co přidávat, tak tu máme článeček o The Vampire Diaries a to o nových postavách pro 7. sérii

--------------------------------------------------------------------

Na začátek ještě zmíníme, že Lily, kterou hraje Annie Wersching, byla povýšena na hlavní postavu, takže ji budeme v Mystic Falls vídat často. Nevrátila se však sama, protože se vzala s sebou i svoji upíří rodinu. A teď se již pojďme podívat na herce, kteří se v sedmé sérii nově objeví.

Mystic Falls uvítá hned několik nových herců. Web The Wrap se zmiňuje, že se můžeme těšit na Tima Kanga. Tim Kang si zahraje Oscara, bezstarostného hipíka, který si žije na vysoké noze a je v podstatě nevystopovatelný. Skrývá však jeden velmi překvapivý fakt, má něco společného se Salvatorovými. Oscarův meditační styl života se náhle zastaví, když zasáhne nadpřirozeno a promění ho v divokého zabijáka.

Todd Lasance ztvární Juliana, který je popisován jako obávaná, legendární nesmrtelná postava, jež je známá tím, že vyniká v pozemských rozkoších. Julian je charismatický, anebo se tak alespoň tváří, záleží na tom, koho se zeptáte. Jediné věci, které se obává, je anonymita, což je velmi nepravděpodobné, protože je stále na útěku a zanechává za sebou chaos, který k sobě přitahuje ještě nebezpečnější následovníky.

Protože seriál opustila Nina, muselo CW obsadit i pár ženských rolí. Na webu The Hollywood Reporter se objevilo, že mezi nové krásky patří Elizabeth Blackmore, Scarlett Byrne a Teressa Liane. Všechny si zahrají záporačky.

Elizabeth Blackmore se v seriálu objeví jako Valerie, jedna z Lilyiných společnic, která ovládá mocnou magii a má temnou, náladovou povahu. Když přijde na bolesti života, spoléhá na svůj suchý humor. Život v Mystic Falls jí nepřijde zas tak moc dobrý a vůbec se neztotožňuje s pravidly, která Lily pro svoji rodinu stanovila. Někdo jí však připomene, jaký býval její život šťastný a svobodný, a ona chce takový život nazpět. Když se Valerie rozhodne jít svou vlastní cestou, uskuteční několik nebezpečných kroků, které změní tvář Mystic Falls.

Scarlett Byrne ztvární Noru a Teressa Liane zase Mary Louise. Nora má vychytralý smysl pro humor zatímco Mary Louise má na věci drsné názory, které se však nebojí vyjádřit. Tyto dvě ženy tvoří nebezpečný pár s vražednými sklony a společně působí zmatek. Obou upírkám je přes dvacet let a víc než století držely svůj milostný vztah v tajnosti, ale ti, kteří proniknou do jejich vnitřního kruhu, již mají dávno jasno, jak to s nimi je. Někdy se může zdá, že Mary Louise se svým láskyplným přístupem je na ohnivou Noru moc měkká, ale pokud jim někdo zkříží cestu, okusí jejich zlobu.

Dalšími společníky Lily, kteří nám budou již brzo v seriálu představeni, jsou podle webu EW upíři, které ztvární Justice Leak a Jaiden Kaine.

Jaiden Kaine bude hrát Beaua, děsivého a nebezpečného muže, který je velice tichý, ale ne jeho vlastní volbou - jeho hlasivky byly proříznuty, což mu zanechalo navždy na hrdle jizvy. Když mu však chybí slova, vyřeší to jiným způsobem. Oplývá nadpřirozenými silami a své rodině je velice věrný.

Justice Leak ztvární Malcolma, nejstaršího ze všech společníků, kterému se nikdy neříká ne. Mezi svojí malou rodinou je považován za zlaté dítě, ale když je sám má potřebu rozervat někoho, kdo byl již dlouho naživu.

http://www.edna.cz/vampire-diaries

PLL: 3 Day Challegne - My Favorite Gif

27. srpna 2015 v 19:43 | Enn. |  Diskuze
Je tu třetí den s PLL. Tentokrát to má být má oblíbená animace. Já se rozhodla pro tuto.


Proč? Jsou na ní mé dvě oblíbené postavy Aria a Hanna. Jsou to mé oblíbenkyně po celou dobu. Jen škoda, že tam s nima není i Mona. Ale podívejte se, jak se holky usmívají, jsou to opravdové kamarádky. Tak asi proto!

TW: Diskuze 5x10

27. srpna 2015 v 14:35 | Enn. |  Ostatní TW
Zatím není co přidávat a tak se spečně podíváme na další epizodu Teen Wolf.

Jsem vytočená z toho, že další epizodu uvidím až v lednu! Sakra, sakra Scotte! Až je mi ho vlastně líto. Ten Theo je prostě zmetek, ale tak sexy zmetek, že bych mu uvěřila i já. Koho mi je líto? Stilese! Liama! a nakonec i Lydii, alespoň už víme, jak se vyskytla v Eichnu. A konečně jsme se dozvěděli co je zač Parrish.

Víte co mě nejvíc dostalo? Rvačka Scotta a Liama. Liam byl tak děsně hot! A pěkně to Scottovy natřel :D Haha.. Alespoň mě to utvrdilo v tom, že je Liam fakt silný! A nejlepší vlkodlak!

Chudák šerif, chudák Stiles, to rozhodnutí Scott x Stillinski, muselo to být těžké, ale chápu jeho rozhodnutí, vlastně se to ale nakonec vyřešilo samo a já doufám, že přežil i šerif.

Ou chudák Liam, jeho láska Hayden zemřela a on u toho ani nebyl, protože ho využil ten zmetek Theo. Ale dobrá zpráva, Hayden žije, špatná zpráva? Je pod smečou Thea! Ano Theo je Alfa chimér. Jen nechápu jak se mohl stát Alfou, když Scott přežil a i kdyby jakto, že je Scott Alfa, ale i Theo?! Vysvětlete mi to prosím!?

No a nakonec, co asi znamenal ten obraz? Já si sem celkem jistá, že Parrish bude mít ještě velký význam. Podle mě ten jeden černý pes, co hoří bude Parrish a ten druhý černý vlkodlak bude Theo. No uvidíme!

TW: Dnes slaví Dylan O'Brien!!!! ♥♥

26. srpna 2015 v 23:46 | Enn. |  Dylan O'Brien
Ještě mám 25 minut. Měla jsem tu návštěvu a tak jsem zase nesplnila to, co jsem slíbila. No teď ještě než půjdu spát, tak něco doplním. Né, že bych na to zapoměla, to ne, ale dnes slaví narozeniny můj oblíbenec Dylan O'Brien! Tento článek věnuji jen a jen jemu.

Nejdříve si něco málo o něm povíme!

Vyrostl ve Springieldu v New Jersey. Ve 12 letech se s rodinou přestěhovali do Hermosa Beach do Kalifornie. Než se dostal k herectví, chtěl chodit na filmovou školu a být kinematografem, jako jeho otec, ale nakonec se stal hercem.


Dylana můžete znát hlavně ze seriálu Teen Wolf, kde je jedním z hlavních postav!
Dále jsem ho ale mohly vidět ve filmu Stážisti, First Time a ve filmu Labyrint!No a nakonec to nejdůležitější! Dylan dnes slaví své 24 narozeniny!! Přeju mu jen to nejlepší! Všechny ty ohrané věci jako zdraví, štěstí, lásku a úspěšnou kariéru! ♥♥♥♥