Únor 2016

BLOG: Loučení....

19. února 2016 v 19:39 | Enn. |  >> Web
Takže drahoušci, bohužel musím napsat tuto špatnou zprávu, pro některé.. jestli jste fanoušci této stránky, tak Vám moc děkuji, ale bohužel to tu chci ukončit.. blogování už mě nějak moc nebaví a navíc mám ještě jeden blog, který Vám napíšu níže. Je možné, že si to rozmyslím a vrátím se zpět.. ale prozatím tedy končím.

Moc Vám děkuji za krásné čtyři roky, co jsem tu s Vámi mohla být. Všechno jednou končí a to i teď.
Opravdu jste byli užasní... takže mějte se hezky..PLL: Photoshoot 2016, for BuzzFeed

9. února 2016 v 21:15 | Enn. |  Together
Objevila se jedna fotka z photoshoot pro BuzzFeed. Fotka je nádherná..
Doufm že se brzy objeví více fotek.. tato fotka bohužel není úplně kvalitní, ale můžeme být rádi za to co máme..


http://lucyhale-only.blog.cz/

TW: Nejstašidelnější místa v TW

8. února 2016 v 19:13 | Enn. |  Ostatní TW
Na endně jsem našla článek ze světa TW. Článek o nejvíc strašidelných místech v seriálu. Zapojit se můžete i vy, tím, že budete hlasovat v anketě pod článkem. Jsem zvědavá jaké pořadí bude u Vás. Já mám jasno..

11. Zvířecí klinika Beacon Hills

Toto místo je jedno z bezpečnějších lokací v Beacon Hills. Je zde několik ochranných opatření proti nadpřirozenu. Deatonovy schopnosti zaručují, že se zde více hojí a uzdravuje, než ubližuje. Ale bez ohledu na denní dobu, uvnitř kliniky je vždy přítmí. Není tedy divu, že Scott a jeho smečka jsou jedinými pravidelnými "pacienty", které tu vídáme.


PLL: Synopsis 6x15 - 6x17

8. února 2016 v 18:50 | Enn. |  Synopsis
6x15
V přesvědčení že za novými hrozbami stojí Sarah Harvey, lhářky spolupracují aby získaly odpovědi v nové epizodě "Do Not Disturb" hitu originální série "Pretty Little Liars".

V účelu prokázání že Sarah Harvey je za tím vším, sejde se Spencer s Ariou aby našly důkazy o zapojení Sary, než jdou na policii. Caleb dává dohromady plán, aby pomohl Hanně bojovat proti novému stalkerovi přes bezpečnostní záběry pásky.
Mezitím Aria dostane nečekanou zprávu od své rodiny, a Alison utěšuje Emily v době kdy to potřebuje.

6x16
Tajemství lhářek se rychle rozplétá v nové epizodě Where Somebody Waits for Me.

Zatímco jsou objeveny nové informace ohledně vraždy Charlotte, začíná se objevovat pravda o soukromém životě lhářek. Spencer je znepokojena tím že její matka má vlastní tajemství. Aria přizná Liamovi jak moc hluboce se podílí na Ezrově knížce. Ali přiznává že ona a Elliott jsou víc než jen přátelé. Mona prozrazuje kdy její skutečná oddanost lhala. Caleb, Spencer a Hanna se vypořádají s komplikacemi nových vztahů.

Mezitím, Emily a Hanna dostaly šokující hrozby, které pozvedají vážnost situace.

6x17
Láska je ve vzduchu v Rosewoodu v novém dílu We've All Got Baggage.

Jak se romantické vztahy posouvají kupředu, lhářky vyšetřují nového podezřelého z vraždy. S Ezrou zpátky v Rosewoodu, Aria mu musí konečně říct pravdu o jejím zapojení v jeho knize. Spencer a Caleb se musí vypořádat s únikem médií, které mají efekt na kampaň. Hanna se dívá na svůj život, po nehodě v práci. Emily je pronásledována stalkerem, zatímco stále hledá Saru.

Mezitím, dva milenci konečně uvázali uzel s pomocí speciální ceremonie.

http://prettylittleliars.blog.cz