Srpen 2016

VOTE: Dvou-Týdení HOT or NOT

23. srpna 2016 v 10:34 | Enn. |  >> Web
Ahoj, sice opožděně, ale i tak. Teď to tu bude trochu hektické, protože budu pořád v práci.
Takže se předem omlouvám. Vybrala jsem fotku Stilese s Lydií, jak už jsem jednou řekla, jsem fanoušek.


Líbí x Nelíbí?

Fotka měsíce Únor

19. srpna 2016 v 12:40 | Enn. |  >> Web
V únoru, kdy jsem tu byla naposled, jsem tu rozjela ještě hlasování pro fotku měsíce.
Konečně to uzavírám a dále vám oznamuji, že hlasování pro fotku měsíce se ruší.
A místo toho se tu objevuje fotka týdne, kterou nevybíráte vy, ale já.
Každý týden mě praští nějaká fotka přímo do očí a tu sem přidám. Vy se můžete pak podílet tím,
že v komentáři můžete hlasovat zda se Vám líbí nebo naopak nelíbí.
Vlastně to bude takový HOT or NOT týdne.

A teď už k tomu, kterou fotku jsme vybrali. Hlasovali jste a vybírali ze čtyř párů a nejvíce hlasů dostala fotka číslo dvě a to pár Lydie a Jackson, pro kterou jsem hlasovala i já. Nikdy se mi tento pár nelíbil, ale když sem začala znovu koukat na Teen Wolf od první sérii, uvědomila jsem si to kouzlo tohoto páru i když jsem pořád za Lydii a Stilese.

Jak jste spokojeni s výsledkem? Tato fotka bude odedneška zdobit menu. A do konce toho blogu.


Dále jsem za to aby se tu s novým začátkem objevil nový Lay, pokusím se napsat pár Grafikům a budu tak moc prosit, dokud mi někdo neudělá Lay. Začnu tím, že budu ukecávat Rebekah, která byla grafička tohoto blogu.

A od pondělka se můžete těšit na Fotku týdne :)

Zatím pa (určitě ještě něco dnes přidám, ale teď musím do města)

TW: Spoilery pro season 6

16. srpna 2016 v 14:25 | Enn. |  Spoilery TW
Prozatím poslední novinkou, kterou teď přidám jsou spoilery pro Teen Wolf, šestou sérii, které jsme se dozvěděli na letošním Comic-conu. Když jsem spoilery viděla poprvé, nemohla jsem tomu uvěřit. Kromě spoilerů přidávám také své dojmy. A opravdu si myslím, že se můžeme těšit! Bude to parádně zakončený seriál.

Co jsme se dozvěděli?

- Doslova budou Thea vykopávat. (Jupíí Theo zpět do šesté série)
- "Ghost Riders" mytologie bude provázená velkými zmizeními lidí a uvidíme, jak to ovlivní svět mimo Beacon Hills.
- Uvidíme, co se stalo Theovi v "pekle" a jak ho to ovlivnilo. Cody Christian řekl: "Právě teď Vám mohu říci, že to je děsivé. Také docela brutální. Rozhodně ho to změnilo." (Doufejme že k dobrému)
- Cody Chritian věří, že Theo byl pouze obětí Doktorů - že není takový psychopat od narození. (V to věřím samozřejmě i já, zbožnuju Thea i jako záporáka, počkejme si jaký bude jako klaďas, doufejme)
- Liamovi problémy s chováním už nejsou takové - jak dospívá a zjišťuje, kým je, je schopen to více ovládat.
- Liam a Mason jsou pořád nejlepšími přáteli, i přesto, co se stalo. (Mason za to jak jinak nemohl, tak pro by ne)
- Mason říká, že Ghost Riders jsou ještě horší než Doktoři. (V to doufáme všichni ne?)
- Dozvíme se Stilesovo pravé jméno. Ano, je to tady! (Ano! Na to čekáme celou dobu no ne?)
- Ghost Riders mohou vidět pouze ti, kteří jsou jimi označeni, což oběti ovlivní i mentálně.
- Theo ví hodně o tom, co se děje v Beacon Hills během šesté série. (Doufejme, že Theo dostane ještě možnost zazářit, Všichni milujeme Thea, všichni ho chceme zpět. No dobře, tak né všichni)
- Scott se cítí provinile - má pocit, že je důvodem, proč tolik záporáků přichází do Beacon Hills. Také ale ví, že mnoho z nich bylo poraženo právě proto, že je tam a může město chránit. Pokud by musel někdy z Beacon Hills odejít, má záložní plán. (No jasně proč by Scott všechno nehodil na sebe, no jasně kdo jiný by za to mohl no ne? :D)


TW: Trailer season 6

16. srpna 2016 v 14:17 | Enn. |  Videa TW
Ještě než dopřidám novinky z Comic-conu, které mi tu chybí (ostatně jako všechno), nejdříve tu mám pro vás Oficiální Trailer pro season 6, seriálu Teen Wolf! Vypadá to neskutečně dobře..:)

Video Vám možná nepůjde takže tady máte link pro spuštění: Teen Wolf (season 6) official


PLL: Synopsis 7x01 - 7x09

16. srpna 2016 v 12:56 | Enn. |  Synopsis
Předtím než si udělám krátkou pauzu, protože musím jít vařit oběd, doplním synopsis k 7 sérii.

7x01
Poté, co byla Hanna unesena, hrají lhářky hru o čas, aby ji zachránily. Jediná jejich šance je předat hlavnímu -A důkazy o skutečném vrahovi. Aby tak učinily, musí lhářky překročit hranice, odkud již není cesty zpět.

7x02
Lhářky stále tíží Hannin únos a začnou podezřívat Elliota, zatímco se Aliin stav zhoršuje. Liam, Aria a Ezra pracují na knize a napětí mezi nimi roste. Vztah Spencer a Caleba je na hraně. Emily obdrží znepokojující telefonát a snaží se dostat k Ali.

7x03
Zatímco se lhářky stále vzpamatovávají z Hannina únosu, musí se nyní zaměřit na své vlastní osudy. Aby ochránily Alison před -A, rozhodnou se jí dostat ven z nemocnice. V tom však udělají smrtelnou chybu, která všechno změní.


PLL: Synopsis 6x18 - 6x20

16. srpna 2016 v 12:49 | Enn. |  Synopsis
Zdravím lhářky a Teenwolfčata. Co říct, vracím se na annexo, ale nebudu tu už tak často. Tu a tam něco přidám. Jak Teen Wolf tak Pretty Little Liars nám za chvilku končí (Teen Wolf dostalo poslední sérii a Pretty Little Liars dostalo zřejmně ještě osmou sérii nebo možná film) a tak jsem se rozhodla, že dokud nebude oficiálně konec, nenechám to tu jen tak ležet. Nevím jak dlouho mi tato myšlenka zůstane, ale prozatím to necháme tak, že pokračujeme.

Jako první doplním synopse a nejdříve začnu 6 sérií..

6x18
Hry končí když se hrozby stávají realitou v novém dílu 'Burn This' hitu originální série 'Pretty Little Liars'.
Po stalkerovi který málem zabil Emily, Lhářky začínají brát hrozby vážně, a pokoušejí se držet jazyk za zuby, aby nedošlo k dalšímu poškození. Caleb se musí vypořádat s kolaterálními škody za to že vezme vinu na sebe při úniku informací o Yvonne. Spencer se ho snaží uklidnit, a přinutit aby řekl pravdu. Emily se vydává vystopovat toho kdo po ní šel. Aria a Ezra pokračují v románu. Mezitím, Hanna se vyhýbá jednání s jejím osobním životem.

6x19
Potom, co je Alison vystavená náhlému a divnému ohrožení, Lhářky se rozhodnou vzít věci do vlastních rukou a pustit se do protiútoku. Hanna a Caleb spolupracují a vymýšlejí plán jak se s mučitelem střetnout tváří v tvář. Emily a Spencer se spojí, aby prověřili jestli byla Mona zapletená do vraždy. Aria s Ezrou nadále pracují na knize, i když by to mohlo být složitější než se předpokládalo. Mezitím se Alison střetne s neočekávaným hostem.

6x20
Přestože stalker vyhrožuje, že všechny zabije, jestli do voleb neprozradí vraha Charlotte, musí se Lhářky a jejich přátelé, s rozumem v koncích, bránit. Spencer a Toby spolupracují na chycení Sary Harvey, a tak Yvonne přemýšlí nad tím, jaké jsou Tobyho opravdové city. Ezra dokončuje poslední kapitolu své knihy a je konečně připravený se rozloučit s Nicole. Zatím co se Caleb soustředí na svůj plán jak ochránit Hannu, ostatní přemýšlejí jak by to mohlo být. Mezitím má Alison divné vize a začíná zpochybňovat svoje duševní zdraví. Emily na ni dohlíží, aby se ujistila, že je v pořádku.