Září 2016

TW: Stiles a 6A

14. září 2016 v 10:34 | Enn. |  Informace TW
Stiles a jeho zranění bylo pro natáčení velkou komplikací, a pravděpodobně bylo právě kvůli této příčině odloženo i samotné vysílání celé série. Nyní bylo prozrazeno, jak se Stiles z poslední série vytratí.

Výsledek obrázku pro teen wolf

Není třeba hned panikařit, Stiles bude z větší části šesté série pryč, ale dle producenta Jeffa Davise se máme připravit na velkou záhadu, které bude součástí. Uvidíme, jestli tato záhada předčí našeho skvělého a vtipného Stilese a vynahradí nám jeho absenci (pozn. Absolutně nic mi nevynahradí Stilesovo zmizení).

V rozhovoru pro Entertainment Weekly se Jeff Davis rozhovořil o nových záporných postavách, které v šesté sérii uvidíme. Tito noví padouši budou: "Unášet lidi a vymazávat jim vzpomínky na jejich milované."

Ghost Riders, okamžitě po svém příjezdu do Beacon Hills zaútočí na Stilese, což znamená, že jeho přátelé a rodina totálně zapomenou, že kdy existoval, a že bude nechán napospas těmto zlým jezdcům.

Samozřejmě toto rozhodnutí nechat Stilese unést hned ze začátku má vyřešit jeho absenci v natáčení Teen Wolfu, kvůli zranění, které Dylan O'Brien utrpěl při natáčení filmu Maze Runner.

Vypadá to tedy, že Stiles bude unesen hned v premiérovém dílu seriálu a nějakou chvíli potrvá, než si jeho přátelé opět vzpomenou a zachrání ho. Předpokládá se, že Stilese neuvidíme přinejmenším v první polovině série (6A), jejíž doba natáčení koresponduje s dobou Dylanovy rekonvalescence.

Stiles bude chybět nejen nám jako divákům, ale především jeho přátelům v seriálu, kteří dle Davise: "Budou mít pocit, že jim uniká něco velmi důležitého, a nakonec přijdou na to, že se jedná o nějakou osobu."

http://www.edna.cz/teen-wolf

VOTE: Dvou-Týdení HOT or NOT 0.02

12. září 2016 v 11:45 | Enn. |  >> Web
Po delší odmlce jsem tu s fotkou HOT or NOT..
Dnešní fotka není ani z TW ani z PLL, ale z mého - teď - oblíbeného filmu.
Fotka Willa a Lou z filmu Než jsem tě poznala..

Fotka Lydie a Stilese byla jak jinak než HOT.

Výsledek obrázku pro you before me

HODNOCENÍ FILMŮ: Me Before You (Předtím, než jsem tě poznala)

6. září 2016 v 17:32 | Enn. |  Hodnocení - filmů, knih a seriálů
Jelikož není co přidávat, ale nechci aby to tu stálo, přidám něco trochu od tématu, ale né moc, protože tohle už tu několikrát bylo. Dáme se do hodnocení jednoho úžasného a srdcervoucího filmu.

O FILMU
Louise ví leccos. Ví, že se jí líbí práce v bistru, a ví, že možná nemiluje svého přítele Patricka. Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila. Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní ...(Forum Film CZ)

HVĚZDNÉ OBSAZENÍ
Sam Claflin, Emilie Clarke, Matthew Lewis, atd.

PROMOVIDEO
HODNOCENÍ
Jedno hodnocení z csfd.cz, a rovnou pěti hvězdičkové (*****)

Tohle mi velmi sedlo. "Feel good movie" s jasně daným poselstvím. Dva lidé, jeden miloval život a vždy se řídil heslem žít ho naplno, ale po jedné nehodě mu nezůstalo vůbec nic. Ona má naopak všechno, mládí, krásu, svobodu, ale neumí život žít. Jo jo, klišé jak hrom, ale film je perfektně vyvážený a dokáže diváka zasáhnout na tom správném místě. Nechybí výborný britský humor a přirozená dávka romantiky, v žádném případě se nejedná o prvoplánové ždímání slz. Ta pátá hvězda je za hlavní hrdinku, kterou divák musí milovat od první sekundy. Takto má zkrátka vypadat dobrý romantický film.

A rovnou hodnocení, jako odpad!
82% csfd.cz. vyblít, sežrat to, vysrat, sežrat to, vyblít, sežrat to, vysrat, sežrat to... -//-
(Krátké, divné a stručné, pozn. Enn.)

FOTOGRAFIE

Výsledek obrázku pro me before youVýsledek obrázku pro me before youVýsledek obrázku pro me before you

ANIMACE

Výsledek obrázku pro ME BEFORE YOU GIFFVýsledek obrázku pro ME BEFORE YOU GIFF

A NAKONEC? MÉ HODNOCENÍ

Nemůžu si vybrat zda se mi líbí víc film Hvězdy nám Nepřály nebo tento. Tento film mi možná přijde víc dospělí. Z toho důvodu, že zde jsou dospělé osoby (i když nevím jestli můžu Lou považovat za zcela dospělou). Mé hodnocení může obsahovat SPOILERY!!!! Jen mě tak děsně štve, že to nakonec dopadne tak jak to dopadne. I když nemůžu se sebou úplně tak souhlasit, protože by to nebyl třeba tak zdrcujcí příběh, kdyby to dopadlo jinak. Ten konec se mi líbil, ale nelíbil se mi z toho důvodu, že mě film nenechal klidnou a já si pořádně pobrečela a tolik kapesníků co sem posmrkala. Sakra. Tenhle příběh, tenhle film byl tak nádherný a nevím jak ostatní, ale já jsem cítila tu chemii mezi Samem a Emilií. Skvělé herecké výkony! Skvělé prostředí, skvělá hudba. Hrozně moc jsem si oblíbila Lou, je tak roztomile potrhlá. Její smysl pro modu. A Sam předvedl také co v něm je. Je to opravdu dojemné. Nemám co jiného říct. Jen potřebuji sehnat knihu! Těším se až začnu číst.

A to ještě není vše. Mé oblíbené video s tímto filmem.


PLL: Spoiler about Wren

6. září 2016 v 14:22 | Enn. |  Spoilers
Výsledek obrázku pro wren kingstonVýsledek obrázku pro wren kingston

Wren by se podle všeho měl objevit v 7.11, měl by se objevit v nemocnici kam přivezou těžce zraněnou Spencer. A jak už jsem jednou psala, první scéna by měla být s Ezrou.

Na Wrena se hrozně těším, protože tuto postavu mám hodně ráda. Jen mi to trochu nedává smysl. Ezra přeci není v Rosewoodu. prostě se jen necháme představot, jak to nakonec bude.

Jen doufám, že Wrena budeme moct vidět až do konce série..

- KOPÍROVAT SE ZDROJEM

PLL: Spoilery

6. září 2016 v 10:22 | Enn. |  Spoilers
- Dalších deset epizod 7. série bude odvysíláno až v dubnu 2017
- Závěrečná sezona bude zaplněná známými tvářemi. Už jsme viděli Jennu, Saru, Noela a Paige. Ještě se k ním připojí Sydney (kterou jsem vlastně mohli vidět v desáte ep.), Ted Wilson a Wren (konečně!)..
- Dostaneme odpověd na vše
- Velké finále bude trvat dvě hodiny
- Něco co se netýká PLL: Nová show FAMOUS IN LOVE bude mít premiéru v dubnu 2017. Hned po skončení seriálu Pretty Little Liars.. Hlavní roli získala Bella Thorne
- A nakonec, 7. série bude opravdu poslení!!!!!!

http://ultimate-prettylittleliars.blog.cz/

BLOG: Odkaz na tento blog

2. září 2016 v 12:33 | Enn. |  >> Web
Takže Monika z blogu http://monika-graphic.blog.cz/ mi udělala nové ikonky pro tento blog.
Jsou nádherné a moc děkuji. Dvě jsou s Ashley Benson a druhé dvě jsou s Holand Roden.


PLL: Spoilery 7B

1. září 2016 v 11:18 | Enn. |  Spoilers
Prolhané krásky, Marlene mluví o osudu Spencer, Svatby, Návrat Wrena a co dalšího můžeme očekávat v 7B.

Marlene King promluvila o zavěrečných 10 ep., které se objeví na televizních obrazovkách v dubnu 2017.Je důležité abyste nečetli, pokud jste neviděli poslední epizodu, 7 série.

- Zjistíme kdo je otec Charlote a jak k tomu přišla Spencer. Marlene říká, že můžeme vycházet z knih Sary Shepard.
- K dispozici bude více než jedna svatba.
- Paige není nadobro pryč, říká Marlene i když prý miluje to, jak P. odjíždí na kole.
- Wren se vrací v 7B a jeho první scéna bude s Ezrou, protože si to tak Julian přál (Julian a Ian jsou totiž dobří přátelé i v reálném životě), dále Marlene také potvrzuje, že se Wren objeví ve více epizodách.
- Alisonino těhotenství bude mít velký vliv na všechny hlářky, zvláště na Emily (Emilyino kradené vajíčko?)
- Jenna pracuje pro A.D., ale anonymně, takže neví sama kdo to je a není jediná, potvrzuje Marlene.

A ještě nějaké fotografie 7B..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

- KOPÍRUJTE SE ZDROJEM! Oficiální zdroj: tvline.com, Preklad: www.annexo.blog.cz

PLL: Diskuze a upoutávka na 7B

1. září 2016 v 10:51 | Enn. |  Diskuze
Tento článek bude obsahovat spoustu spoilerů. Takže ať pokračuje ten, co viděl už finále sedmé série. Prozačátek vám hodím upoutávku na 7B. Ale ještě před tím, mám pár věcí ohledně blogu. Teď sem byla pár dní neaktivní, důvod je ten, že jsem domu chodila až na devátou hodinu a to už se mi vážně nechtělo nic dělat. Dále Týdenní fotka (HOT or NOT) se mění na dvou-týdenní, protože za týden byla opravdu malá aktivita v hlasování. A nakonec to nejdůležitější. PROSÍM VŠECHNY O PŘEČTENÍ! Potřebuji nutně někoho, kdo by mi uděla nový vzhled blogu, ale někoho kdo mi ho udělá co nejdříve, né až za měsíc, takže kdyby jste o někom věděli, dejte mi prosím info, děkuji a konečně se vrhneme na hlavní článek..Nevím, zda mám začít od začátku nebo od konce. Začnu od konce, protože hlavně na konci se stalo, to co stojí za prodiskutování. Ano mluvím o useknutí hlavy Noela! Já tak strašně zbožnuju Noela, ale musím uznat, že to byla jedna jediná chyba, co ve finále byla. Protože Noel se už nikdy nevrátí, no jak bych to řekla, hlava není na svém místě, chudák. Né vážně asi budu brečet, fakt jsem ho měla ráda, byl tak správně zlej :D

Ale teď už vážně. Můžu se zeptat na jednu jedinou otázku? Kdo nečekal, že Spencer je Maryino dítě? Já to čekala, doufala jsem. A jsem za to ráda. Nedovedu si představit nikoho jiného. Jen mě teď napadá, Jason už není Spencer nevl. brácha, ale teď se z něho stal bratranec? H. rodina to má pěkně zamotané :D A také je docela vtipné to, že se Spenc a Ali, docela nenáviděli a teď jsou příbuzné, no není tam ironie?

Mrkneme na páry v PLL. Huráá Hanna a Caleb

Teď vážně máme čekat až do dubna? Kdo je sakra A.D. a jak na tom jsou Spencer a Toby?