TW: Stiles a 6A

14. září 2016 v 10:34 | Enn. |  Informace TW
Stiles a jeho zranění bylo pro natáčení velkou komplikací, a pravděpodobně bylo právě kvůli této příčině odloženo i samotné vysílání celé série. Nyní bylo prozrazeno, jak se Stiles z poslední série vytratí.

Výsledek obrázku pro teen wolf

Není třeba hned panikařit, Stiles bude z větší části šesté série pryč, ale dle producenta Jeffa Davise se máme připravit na velkou záhadu, které bude součástí. Uvidíme, jestli tato záhada předčí našeho skvělého a vtipného Stilese a vynahradí nám jeho absenci (pozn. Absolutně nic mi nevynahradí Stilesovo zmizení).

V rozhovoru pro Entertainment Weekly se Jeff Davis rozhovořil o nových záporných postavách, které v šesté sérii uvidíme. Tito noví padouši budou: "Unášet lidi a vymazávat jim vzpomínky na jejich milované."

Ghost Riders, okamžitě po svém příjezdu do Beacon Hills zaútočí na Stilese, což znamená, že jeho přátelé a rodina totálně zapomenou, že kdy existoval, a že bude nechán napospas těmto zlým jezdcům.

Samozřejmě toto rozhodnutí nechat Stilese unést hned ze začátku má vyřešit jeho absenci v natáčení Teen Wolfu, kvůli zranění, které Dylan O'Brien utrpěl při natáčení filmu Maze Runner.

Vypadá to tedy, že Stiles bude unesen hned v premiérovém dílu seriálu a nějakou chvíli potrvá, než si jeho přátelé opět vzpomenou a zachrání ho. Předpokládá se, že Stilese neuvidíme přinejmenším v první polovině série (6A), jejíž doba natáčení koresponduje s dobou Dylanovy rekonvalescence.

Stiles bude chybět nejen nám jako divákům, ale především jeho přátelům v seriálu, kteří dle Davise: "Budou mít pocit, že jim uniká něco velmi důležitého, a nakonec přijdou na to, že se jedná o nějakou osobu."

http://www.edna.cz/teen-wolf
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama