Listopad 2016

TW: FanVideo Stiles a Lydie

25. listopadu 2016 v 10:46 | Enn. |  Videa TW
Samozřejmě jako by se po novinkách a informacích slehla zem.
Takže tu mám alespoň video, fan video s Lydií a Stilesem a jsou tam i scény z šesté série, tedy z ep. 1 a 2.


TW: Diskuze na téma Teen Wolf 6x01 a 6x02

24. listopadu 2016 v 15:18 | Enn. |  Ostatní TW
Ahoj, dnes Vám chci napsat článek na téma Teen Wolf a dvě epizody, které už máme odvisílané a snad už všichni za sebou, kdyžtak budu spoilerovat, takže dál nečtěte.

Začneme první epizodou.
Jedním slovem wow! Nebo možná Stiles :) Chci říct, že jsem zatím tak strašně nadšená. Vadí mi, že tam teď Stiles nebude, ale to jeho zmizení zvládli fakt skvěle. Ghost Riders jsou fakt děsivý. Tak strašně mi bylo toho kluka líto. Jak si na něj nikdo nevzpomněl ani taťka. Jediný kdo věděl byla Lydia, jak jinak. Byla s ním až do konce. A konečně jí řekl Miluju tě!

----------------------------------

A to se hned dostáváme k druhé epizodě, kde i Lydie zjišťuje, že jí chybí někdo koho miluje. Strašně se mi líbí, že hned na začátku série zjištují, že jim někdo chybí a jestli sem to správně pochopila, tak Corey je ten, kdo všechno může dát vše do pořádku, stejně tak jak to udělal i s tím druhým studentem, teď už chybí jen otázka, jak můžou všechny vrátit zpět a zbavit se Jezdců.

A jak se tyto dvě epizody líbí Vám?

PLL: Spoilery pro 7 sérii

16. listopadu 2016 v 11:30 | Enn. |  Spoilers
Teď něco ze soudku PLL. Jsou to spoilery, které ale nejsou potvrzené.

- Toby autonehodu přežije, Yvonne ne.
- Alison čeká dvojčata
- Mají být 2 svatby
- Flashback Charlotte v 7x20
- Má být další pohřeb
- Vrátí se rodiče Arii

A jeden potvrzený samotnou Vanessou:

Charlotte DiLaurentis se vrátí, ale jen ve flashbecku..

TW: season 6 Opening Credits

16. listopadu 2016 v 11:13 | Enn. |  Videa TW
A ano sekla sem se. Nová série Teen Wolf už začala a už teď se můžeme mrknout na nový díl, já čekám na titulky :) a pak Vám napíšu svoje dojmy. Zatím tu mám pro Vás nový opening.. Je suprovej, ale předešlí se mi možná líbil víc. No každopádně konečně se do úvodky dostaly i rodiče hlavních postav, hurá (Argent, Stilinski i McCall).


BLOG: Layout Pretty Little Liars

16. listopadu 2016 v 10:47 | Enn. |  >> Web
Čauky,
Omlouvám se, zase jsem to celé zazdila a na blog vůbec nechodila. Upřímně? Nemám čas. Jsem pořád v práci a když mám volno, tak jsem ráda, že jsem ráda a na blog opravdu nemám náladu. Jenže teď jsem opět zpět, ale tentokrát podle jiných pravidel. Jelikož PLL ani TW zatím mají pauzu, tak ani není nic moc co přidávat. Takže na blogu budu, to ano, ale né tak jak jste byli zvyklí. Takže to bude prostě takhle, když budu mít čas a hlavně náladu něco přidám. Doufám, že budu moct splnit alespoň to, že jednou za týden.

Chci vás přivítat novým vzhledem. Tentokrát vzhledem, který jsem udělala já.
Snad se Vám líbí.