Únor 2017

TVD: Upoutávka na finále - Elena, Damon, Stefan

28. února 2017 v 12:08 | Enn. |  Videa
Čauky, konečně jsem se zase dostala na blog.. Přidávám ofiko upoutávku na finální epizodu, s Elenou.
Z proma je vidět, že to asi nikdo nečekal, že se tam objeví, ale ten Stefanův miloučkej a upřímný úsměv. Vítej zpět Eleno. Ano vítej. Nemůžu uvěřit, že už bude konec. Jen dvě epizody.


TVD: Informace - Rozlučková Epizoda

23. února 2017 v 12:03 | Enn. |  Informace
V den, kdy bude odvysíláno finále seriálu The Vampire Diaries, tedy 10. března, bude odvysílána i speciální rozlučková a rekapitulační epizoda ještě před odvysíláním samotného finále.

Výsledek obrázku pro the vampire diaries logo

Speciální rozlučková epizoda s názvem The Vampire Diaries: Forever Yours" bude odvysílána těsně před finále seriálu The Vampire Diaries. Web CW již vypustil popis, který napovídá, čeho všeho se v této epizodě dočkáme, a že toho bude opravdu hodně.

"Po osmi nádherných letech se The Vampire Diaries blíží k dramatickému a epickému konci. Tato hodinová retrospektivní epizoda bude plná rozhovorů se současnými, ale i minulými herci, kteří si v seriálu zahráli nějakou postavu. Nebude chybět ani rozhovor s výkonnými producenty Julii Plec a Kevinem Williamsonem. Uvidíme také záběry ze zákulisí z poslední sezóny a několik zvláštních momentů, které se za těch osm uplynulých let udály.,,

http://www.edna.cz/vampire-diaries

TVD: Finálová epizoda - koho znovu uvidíme? 0.04

23. února 2017 v 11:40 | Enn. |  Informace
Teď něco o návratu jedné oblíbené postavy a také něco o jedné méně oblíbené..

Výsledek obrázku pro katherine pierceSouvisející obrázek

Výkonná producentka Julie Plec na svém Twitteru dnes potvrdila, že se do finální řady The Vampire Diaries vrátí i postava Kateriny Petrovy, která je dvojnicí Eleny Gilbert.


Stanice CW zveřejnila dvě fotografie k předposlednímu dílu s názvem We're Planning a June Wedding. Na fotografiích se nachází i Mattova matka. Kelly Donovan, kterou hraje herečka Melinda Clarke, jsme v seriálu viděli naposledy v první sérii. Její návrat ovšem může mít něco společného s tím, že Mattova rodina hraje v nejnovější sérii velkou roli.

Kelly se vrací do Mystic Falls, aby se zúčastnila červnové svatby. Svatba však nemusí být taková, jak byste očekávali, protože podle oficiálního popisu epizody bude tato svatba zorganizována narychlo, aby Damon se Stefanem mohli nalákat nebezpečného nepřítele na volné prostranství. Tato velká hrozba totiž vystavuje Mystic Falls velkému riziku, a proto musí být zničena.

Zdroj: http://www.edna.cz/vampire-diaries

TVD: Otázky a Odpovědi - Julie Plec

23. února 2017 v 11:19 | Enn. |  Informace
Otázky pro Julie Plec a její odpovědi

Výsledek obrázku pro julie plecVýsledek obrázku pro julie plecVýsledek obrázku pro julie plec

"Kde se bude natáčet finálová scéna?"
Julie - "V domě Salvatorů."

"Je zde nějaká šance pro fanoušky Steleney ve finále?"
Julie - "Je mi líto, na toto nemohu odpovědět aniž bych neřekla spoilery."

"Můžete nám prozradit něco o Deleně?"
Julie - "Ano setkají se tváří v tvář."

"Je zde nějaká šance, že Kai najde štěstí a pokoj ve finále?"
Julie - "Ne"

"Bude konec TVD trochu navazovat s příběhem TO?"
Julie - "Malinko"

- Candice King prozradila, že zde budou náhledy do budoucnosti a totéž potvrdila i Julie Plec.
- Jak jsme již psali také uvidíme Katherine a bohužel zemře jedna z hlavních postav ještě.

Zdroj: Facebook

TW: Co víme o 6B část 2

17. února 2017 v 20:29 | Enn. |  Informace TW
Výsledek obrázku pro teen wolf logo gifVýsledek obrázku pro teen wolf logo gif

#2 Další informace se týkají přímo dění v druhé části série. Půjde o jinou dějovou linku než šlo v 6A, ale i tak se budou všichni stále otřepávat z nedávných událostí v Beacon Hills. Tím se dostáváme k tomu, že časový posun od 6A do 6B nebude tak moc dlouhý. Téma pro dalších deset posledních letních epizod je o životě ve světě, kde se cítíte jako outsider, zkrátka a dobře 6B série je příběh outsiderů.

#3 Lovci se vrací zpět? Jistě v BH je lovcem Chris Argent, který teď povede vztah s Melissou, (ten se bohužel pro některé z nás bude vyvíjet pomalu) ale zrod nových lovců se vrací s letním finálem také, můžeme tím říct, že se Jeff snaží přenést Teen Wolf do starých dobrých časů, kdy ještě lovci byli důležitou zkouškou pro Scotta i další vlkodlaky. A tihle lovci se nebudou bát si zašpinit ruce, klidně i někoho zabít ať je to kdokoliv.

#4 Stále se mluví jen o páru Stydia, jak jsme jistě za celé roky Teen Wolf už zvyklí. Lydia již chodí se Stilesem, ale herec Ryan Kelley (Jordan Parrish) na conu v Itálii prohlásil, že zatímco je Stiles pryč mezi Lydii a Parrishem bude něco víc než pouhé přátelství.

#5 Scott, Malia a spol. se připravují na dospělý život bez BH. 6B série bude na způsob prodlouženého rozloučení. Co se týká životu bez BH o svém může mluvit především Malia. Ano tato informace se dost stahuje k její roli. Chce pryč. Chce prozkoumat svět. Chce se dostat z Beacon Hills, co nejdříve, a chce žít. 6B série bude vlastně dost zaměřená právě na Maliu a bude vidět její zlepšení a snad i vztah s Peterem, jejím otcem. Také se zamiluje a bude s někým chodit, zatím se neví s kým, ale klidně by to mohl být někdo z nových postav. Necháme se překvapit.

#6 A co padouch Theo Raeken? Theo se stane znovu spojencem jak tomu bylo i v 6A. Měl by se objevit v 6B sérii brzo, tudíž někde na začátku. Jeho role je stále zajímavá a Jeff by Codyho Christiana nerad odstranil ze scény. Myslím, že je nás mnohem více, kteří by byli neradi kdyby musel Cody opustit show.

#7 Určitě hodně z nás zajímá co se bude vlastně dít s hlavní rolí Scotta Mccall? Scott je stejně jako ostatní na Vysoké škole, ale bude mít nějaký vztah po jeho první lásce Allison Argent a následně po Kiře? Jeff původně zamýšlel, že nechají Scotta bez lásky. Ale pak si uvědomil, že je Tyler Posey romanticky zaměřený a nejde nechat ho samotného, takže odpověď je ANO i pro Scotta stejně jako pro Maliu se někdo chystá.

http://www.tvguru.cz

TW: Co víme o 6B část 1

17. února 2017 v 20:11 | Enn. |  Informace TW
Konec Teen Wolf (česky Vlčí Mládě) 6A série se odehrál 31.1.2017. A my se můžeme podívat na to co nám zatím Jeff Davis prozradil o letním konečném a definitivním finále této skvělé show, tedy druhé části 6 série (tzv. 6B), která oslovila tisíce fanoušků po celém světě a nezávratně se po šesti letech blíží ke svému konci.

POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY

Stanovené datum premiéry 6B nebylo oznámeno, ale i přesto je už jisté, že se odehraje v létě. S koncem seriálu Teen Wolf se nám pojí spoustu důležitých informací, které stojí za přečtení a kterým by měl každý fanoušek věnovat pozornost.

#1 S tím souvisí další a další teorie o návratech starých postav. Jeff Davis (tvůrce seriálu) se zmínil v rozhovoru pro Hollywood Life o této informaci a potvrdil nám tak naše domněnky.
"Rozhodně na tom bude vidět, že je to poslední série. Bylo od MTV velmi milé, že nám to oznámilo dostatečně napřed, takže jsme to podle toho mohli přizpůsobit a přidat tomu ten nádech a taky se pokusit přivést pár postav zpátky, které jsme dlouho neviděli."

Takhle zněla přesná slova tvůrce seriálu a fanoušci se tak mohou začít radovat. O koho půjde neřekl Jeff zatím ani slovo a budeme si na tuto informaci ještě muset počkat. Jak sám řekl má plný seznam lidí, které by si přál zpátky a dělá proto vážně hodně, aby se tak stalo. Tak trochu tím zjevně naznačoval a zdůrazňoval, že i přes veškeré odmítnutí Tylera Hoechlina k návratu do role Dereka Hale a Daniela Sharmana k návratu Isaaca Lahey, se stále snaží přesvědčit je, aby se vrátili zpět.

Výsledek obrázku pro tyler hoechlin and daniel sharmanVýsledek obrázku pro tyler hoechlin and daniel sharmanVýsledek obrázku pro tyler hoechlin and daniel sharman

Protože co si budeme povídat tyhle dvě postavy měli velký vliv na celé Teen Wolf, samozřejmě stejně jako každá jiná postava. Bohužel pro nás oba herci už rozjeli vlastní projekty a těžko říct jestli to vyjde a je jisté, že pokud ne, zklame to spousty fanoušků, snad skoro každý by si přál jistý návrat slavného, mrzutého Dereka Hale i přátelského Isaaca, i kdyby ne na celou druhou polovinu série, tak alespoň na závěrečnou epizodu tedy 6×20.

Výsledek obrázku pro colton haynesSouvisející obrázekSouvisející obrázek

Dalším kandidátem o kterém se mluví už hodně dlouhou dobu je Colton Haynes jako role Jacksona Whittemore, který vystupoval v Teen Wolf jako kapitán lakrosového týmu, kanima a na závěr i jako vlkodlak. Avšak v podobě vlkodlaka jsme neměli šanci si jeho roli více přiblížit. Jeho role v seriálu skončila poměrně rychle a to po dvou rocích natáčení. I když to byl vlezlý a arogantní teenager, Jeff si je určitě stejně jako někteří fanoušci jistý, že by si jeho role zasloužila větší šanci, protože jak je známo z dalších novinek, i když je Jackson pryč ví o tom, že zemřela Allison a také se změnil. Colton prozradil, že by se moc rád vrátil ale v cestě mu stojí role Roye v seriálu Arrow, kde jeho dějová linka také skončila a dostal návrh vrátit se i tam. Ačkoliv by se chtěl vrátit do obou seriálů, neví jak bude vycházet s časem, jen přece je takové natáčení seriálu dost vyčerpávající natož ještě dvě role. Na Coltonovo stoprocentní rozhodnutí budeme muset setrvat. Takže nevím jak vy, ale pro mě jako pro fanouška je takové rozhodnutí celkem těžké, protože Colton je vynikající herec a jeho role stojí za to ať je kdekoliv i v samotném Arrow tak i v Teen Wolf.

Výsledek obrázku pro Charlie CarverVýsledek obrázku pro Arden ChoVýsledek obrázku pro Adelaide KaneSouvisející obrázek

Pak tu jsou také i jiné důležité role, které by se mohli vrátit : Ethan (Charlie Carver), Kira Yukimura (Arden Cho), Cora Hale (Adelaide Kane), Danny Mahealani (Keahu Kahuanui). I když návrat Arden Cho je dost miziví vzhledem k tomu, že ji tam fanoušci nechtějí a i proto byla vyhozena.

Zdroj: http://www.tvguru.cz

TVD: The Hillywood Show Parody

17. února 2017 v 10:42 | Enn. |  Ostatní TVD
Čaute,
pořád není co přidávat a o Teen Wolf či Pretty Little Liars už vůbec ne,
tak jsem opět zavítala na youtube a na The Hillywood Show a našla parodii na The Vampire Diaries.
Je sice o trošku slabší než parodie na Twilight, ale i tak je docela dobrá.
Podle mě jsou tyhle holky z HWS skvělé. Třeba se pobavíte i vy.. kdyžtak se určitě mrkněte i na další..
Je tam třeba Hunger Games, The Walking dead a určitě se mrkněte na Twilight Sagu, jestli mohu doporučit, od třetího dílu to začíná být fakt paráda.


TVD: Finálová epizoda - koho znovu uvidíme? 0.03

16. února 2017 v 12:20 | Enn. |  Informace
Výsledek obrázku pro sara canning vampire diariesVýsledek obrázku pro sara canning vampire diariesVýsledek obrázku pro sara canning gif

Další o kom se ví, že se přijde rozločit v poslední epizodě je Sara Canning jako Jenna.
Jennu jsem vždy měla ráda, ale nechápu, když jsme ji naposledy viděli na konci druhé série, proč ji tahat i nakonec. Jediné možné a pro mě přijatelné vysvětlení je, že se vrátí pomoc Flashbecku. No uvidíme.

TVD: Candice King - rozhovor pro EW

14. února 2017 v 9:15 | Enn. |  Rozhovory
"Pamatuji si, že když jsme natáčeli pilotní epizodu celého seriálu bylo to hop, nebo trop. Seriál propadne, jelikož diváci jsou už všemi upíry unaveni a nebo naopak bude mít úspěch. Ale byl to vůbec můj první pilotní díl, takže i pro mě samotnou to bylo něco velkého. Opravdu něco obrovského. Ale všichni chtěli, aby to skutečně pracovalo, takže zde byla velká naděje, vzrušení a bylo by to pro nás opravdové zklamání, kdyby to nevyšlo. Od samého začátku všichni měli nějaké očekávání, že to bude životní změna. Autoři během všech těch let zachovali Caroline zajímavou. Jsem vděčná za to, že Caroline měla vždy silnou archu. I v momentech, kdy ta archa byla podporována jinou postavou, jsem cítila, že pro Caroline to byl benefit jak rostla a vyvíjela se.

Související obrázekVýsledek obrázku pro caroline forbesVýsledek obrázku pro caroline forbes

S její proměnou v upíra jsem si pomyslela, že to je opravdu legrace a něco krásného a pro ni ta stanovená archa.
Bylo to ještě velmi brzy v seriálu a já jsem jen toužila potom zachovat si svoji práci, potom, aby postava Caroline přežila i kdyby to mělo znamenat, že bude mrtvá, nebo tak něco. Prostě jen jsem milovala být Caroline a opravdu jsem nechtěla ten seriál opustit, takže jsem byla za tuto možnost proměny velmi vděčná, a pro její postavu to byl velký krok, takže, když jsem šla do práce byla jsem tak nedočkavá naučit se něco nového a dělat to nejlepší co jsem mohla. Né že bych to nedělala i o osm let později, jen je to jiné. Tak trošku snadnější.

Milovala jsem natáčet sérii 6. Stále jsem měla práci do které jsem chodila s nadšením a očekáváním a s výzvou Carolinina příběhu, když její máma umírala na rakovinu. A na konec jako třešnička na dortu ty její všechny různé lásky po celé ty roky natáčení. A také to, že po tolika letech je to stále hodně sledovaný seriál, kterého jsem byla součástí. Měla jsem možnost být součástí toho skvělého vzestupu, různých míst, krvavých scén, násilí - prostě scén, které se většinou v nadpřirozeném filmu, nebo seriálu natáčí.

Myslím si, že seriál vždy předčí naše očekávání a to co diváci milují jsou vždy záblesky do minulosti a scény, které vypadají opravdu nemožnými a dále ty finální otevřené konce. Ale osobně jako divák si myslím, že je fantastické to, že dokážete lidi udržet u obrazovek i během reklam."

Zdroj: Facebook

TVD: Zach Roering o Mattovi

14. února 2017 v 9:00 | Enn. |  Rozhovory
Zach Roerig o finálním natáčecím dni a jiné.

"Poslední den na natáčení byl mnohem těžší než jsem očekával " řekl Zach pro TV Line.
Částečně také proto, jelikož neměl tušení, že to bude jeho poslední den.
"Můj pracovní rozvrh se změnil v poslední minutě " vysvětluje Zach.
"Když mi producenti řekli, že končím, stál jsem v úžasu Oh... wow.."

Výsledek obrázku pro zach roerigSouvisející obrázekVýsledek obrázku pro matt donovan

Znamená to, že Z. Roerig a jeho kolegové, měli stále hodně času vyhřívat se na té "surrealistické" záři během natáčení poslední epizody finálové série TVD.
"Pro všechny to bylo jako závrať " vzpomíná Zach.
"Jako bychom byli zpět na střední škole, bylo tu kolem takové to elektrické napětí, věděli jsme, tohle je naposledy... ať už to bylo někde v lese, ve městě, nebo kdekoliv jinde.
Řeknu vám, že zde bylo prolito mnoho slz. "

Bonus pro vás - Zach pyšně říká, že ve flashbacích ve 12 epizodě neměl na hlavě paruku.
"Může to vypadat jako paruka, ale věřte mi, jsou to opravdu mé pravé vlasy."

Pokud jde o to, co ještě čeká Matta v těch pár posledních epizodách, Zach se zmiňuje o tom, že jeho postava vždy chtěla být hrdinou v očích jeho přátel a dodává, že Matt je nedílnýn klíčem k záchraně každého v MF a města samotného (Pozn. To nám už došlo, a myslím pokud Matt zemře tak opravdu jako hrdina).

Zdroj: Facebook