TVD: Candice King - rozhovor pro EW

14. února 2017 v 9:15 | Enn. |  Rozhovory
"Pamatuji si, že když jsme natáčeli pilotní epizodu celého seriálu bylo to hop, nebo trop. Seriál propadne, jelikož diváci jsou už všemi upíry unaveni a nebo naopak bude mít úspěch. Ale byl to vůbec můj první pilotní díl, takže i pro mě samotnou to bylo něco velkého. Opravdu něco obrovského. Ale všichni chtěli, aby to skutečně pracovalo, takže zde byla velká naděje, vzrušení a bylo by to pro nás opravdové zklamání, kdyby to nevyšlo. Od samého začátku všichni měli nějaké očekávání, že to bude životní změna. Autoři během všech těch let zachovali Caroline zajímavou. Jsem vděčná za to, že Caroline měla vždy silnou archu. I v momentech, kdy ta archa byla podporována jinou postavou, jsem cítila, že pro Caroline to byl benefit jak rostla a vyvíjela se.

Související obrázekVýsledek obrázku pro caroline forbesVýsledek obrázku pro caroline forbes

S její proměnou v upíra jsem si pomyslela, že to je opravdu legrace a něco krásného a pro ni ta stanovená archa.
Bylo to ještě velmi brzy v seriálu a já jsem jen toužila potom zachovat si svoji práci, potom, aby postava Caroline přežila i kdyby to mělo znamenat, že bude mrtvá, nebo tak něco. Prostě jen jsem milovala být Caroline a opravdu jsem nechtěla ten seriál opustit, takže jsem byla za tuto možnost proměny velmi vděčná, a pro její postavu to byl velký krok, takže, když jsem šla do práce byla jsem tak nedočkavá naučit se něco nového a dělat to nejlepší co jsem mohla. Né že bych to nedělala i o osm let později, jen je to jiné. Tak trošku snadnější.

Milovala jsem natáčet sérii 6. Stále jsem měla práci do které jsem chodila s nadšením a očekáváním a s výzvou Carolinina příběhu, když její máma umírala na rakovinu. A na konec jako třešnička na dortu ty její všechny různé lásky po celé ty roky natáčení. A také to, že po tolika letech je to stále hodně sledovaný seriál, kterého jsem byla součástí. Měla jsem možnost být součástí toho skvělého vzestupu, různých míst, krvavých scén, násilí - prostě scén, které se většinou v nadpřirozeném filmu, nebo seriálu natáčí.

Myslím si, že seriál vždy předčí naše očekávání a to co diváci milují jsou vždy záblesky do minulosti a scény, které vypadají opravdu nemožnými a dále ty finální otevřené konce. Ale osobně jako divák si myslím, že je fantastické to, že dokážete lidi udržet u obrazovek i během reklam."

Zdroj: Facebook
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tento blog?

Ano 83.5% (86)
Ne 16.5% (17)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama