TW: Co víme o 6B část 1

17. února 2017 v 20:11 | Enn. |  Informace TW
Konec Teen Wolf (česky Vlčí Mládě) 6A série se odehrál 31.1.2017. A my se můžeme podívat na to co nám zatím Jeff Davis prozradil o letním konečném a definitivním finále této skvělé show, tedy druhé části 6 série (tzv. 6B), která oslovila tisíce fanoušků po celém světě a nezávratně se po šesti letech blíží ke svému konci.

POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY

Stanovené datum premiéry 6B nebylo oznámeno, ale i přesto je už jisté, že se odehraje v létě. S koncem seriálu Teen Wolf se nám pojí spoustu důležitých informací, které stojí za přečtení a kterým by měl každý fanoušek věnovat pozornost.

#1 S tím souvisí další a další teorie o návratech starých postav. Jeff Davis (tvůrce seriálu) se zmínil v rozhovoru pro Hollywood Life o této informaci a potvrdil nám tak naše domněnky.
"Rozhodně na tom bude vidět, že je to poslední série. Bylo od MTV velmi milé, že nám to oznámilo dostatečně napřed, takže jsme to podle toho mohli přizpůsobit a přidat tomu ten nádech a taky se pokusit přivést pár postav zpátky, které jsme dlouho neviděli."

Takhle zněla přesná slova tvůrce seriálu a fanoušci se tak mohou začít radovat. O koho půjde neřekl Jeff zatím ani slovo a budeme si na tuto informaci ještě muset počkat. Jak sám řekl má plný seznam lidí, které by si přál zpátky a dělá proto vážně hodně, aby se tak stalo. Tak trochu tím zjevně naznačoval a zdůrazňoval, že i přes veškeré odmítnutí Tylera Hoechlina k návratu do role Dereka Hale a Daniela Sharmana k návratu Isaaca Lahey, se stále snaží přesvědčit je, aby se vrátili zpět.

Výsledek obrázku pro tyler hoechlin and daniel sharmanVýsledek obrázku pro tyler hoechlin and daniel sharmanVýsledek obrázku pro tyler hoechlin and daniel sharman

Protože co si budeme povídat tyhle dvě postavy měli velký vliv na celé Teen Wolf, samozřejmě stejně jako každá jiná postava. Bohužel pro nás oba herci už rozjeli vlastní projekty a těžko říct jestli to vyjde a je jisté, že pokud ne, zklame to spousty fanoušků, snad skoro každý by si přál jistý návrat slavného, mrzutého Dereka Hale i přátelského Isaaca, i kdyby ne na celou druhou polovinu série, tak alespoň na závěrečnou epizodu tedy 6×20.

Výsledek obrázku pro colton haynesSouvisející obrázekSouvisející obrázek

Dalším kandidátem o kterém se mluví už hodně dlouhou dobu je Colton Haynes jako role Jacksona Whittemore, který vystupoval v Teen Wolf jako kapitán lakrosového týmu, kanima a na závěr i jako vlkodlak. Avšak v podobě vlkodlaka jsme neměli šanci si jeho roli více přiblížit. Jeho role v seriálu skončila poměrně rychle a to po dvou rocích natáčení. I když to byl vlezlý a arogantní teenager, Jeff si je určitě stejně jako někteří fanoušci jistý, že by si jeho role zasloužila větší šanci, protože jak je známo z dalších novinek, i když je Jackson pryč ví o tom, že zemřela Allison a také se změnil. Colton prozradil, že by se moc rád vrátil ale v cestě mu stojí role Roye v seriálu Arrow, kde jeho dějová linka také skončila a dostal návrh vrátit se i tam. Ačkoliv by se chtěl vrátit do obou seriálů, neví jak bude vycházet s časem, jen přece je takové natáčení seriálu dost vyčerpávající natož ještě dvě role. Na Coltonovo stoprocentní rozhodnutí budeme muset setrvat. Takže nevím jak vy, ale pro mě jako pro fanouška je takové rozhodnutí celkem těžké, protože Colton je vynikající herec a jeho role stojí za to ať je kdekoliv i v samotném Arrow tak i v Teen Wolf.

Výsledek obrázku pro Charlie CarverVýsledek obrázku pro Arden ChoVýsledek obrázku pro Adelaide KaneSouvisející obrázek

Pak tu jsou také i jiné důležité role, které by se mohli vrátit : Ethan (Charlie Carver), Kira Yukimura (Arden Cho), Cora Hale (Adelaide Kane), Danny Mahealani (Keahu Kahuanui). I když návrat Arden Cho je dost miziví vzhledem k tomu, že ji tam fanoušci nechtějí a i proto byla vyhozena.

Zdroj: http://www.tvguru.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám tento blog?

Ano 83.5% (86)
Ne 16.5% (17)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama