TW: Co víme o 6B část 2

17. února 2017 v 20:29 | Enn. |  Informace TW
Výsledek obrázku pro teen wolf logo gifVýsledek obrázku pro teen wolf logo gif

#2 Další informace se týkají přímo dění v druhé části série. Půjde o jinou dějovou linku než šlo v 6A, ale i tak se budou všichni stále otřepávat z nedávných událostí v Beacon Hills. Tím se dostáváme k tomu, že časový posun od 6A do 6B nebude tak moc dlouhý. Téma pro dalších deset posledních letních epizod je o životě ve světě, kde se cítíte jako outsider, zkrátka a dobře 6B série je příběh outsiderů.

#3 Lovci se vrací zpět? Jistě v BH je lovcem Chris Argent, který teď povede vztah s Melissou, (ten se bohužel pro některé z nás bude vyvíjet pomalu) ale zrod nových lovců se vrací s letním finálem také, můžeme tím říct, že se Jeff snaží přenést Teen Wolf do starých dobrých časů, kdy ještě lovci byli důležitou zkouškou pro Scotta i další vlkodlaky. A tihle lovci se nebudou bát si zašpinit ruce, klidně i někoho zabít ať je to kdokoliv.

#4 Stále se mluví jen o páru Stydia, jak jsme jistě za celé roky Teen Wolf už zvyklí. Lydia již chodí se Stilesem, ale herec Ryan Kelley (Jordan Parrish) na conu v Itálii prohlásil, že zatímco je Stiles pryč mezi Lydii a Parrishem bude něco víc než pouhé přátelství.

#5 Scott, Malia a spol. se připravují na dospělý život bez BH. 6B série bude na způsob prodlouženého rozloučení. Co se týká životu bez BH o svém může mluvit především Malia. Ano tato informace se dost stahuje k její roli. Chce pryč. Chce prozkoumat svět. Chce se dostat z Beacon Hills, co nejdříve, a chce žít. 6B série bude vlastně dost zaměřená právě na Maliu a bude vidět její zlepšení a snad i vztah s Peterem, jejím otcem. Také se zamiluje a bude s někým chodit, zatím se neví s kým, ale klidně by to mohl být někdo z nových postav. Necháme se překvapit.

#6 A co padouch Theo Raeken? Theo se stane znovu spojencem jak tomu bylo i v 6A. Měl by se objevit v 6B sérii brzo, tudíž někde na začátku. Jeho role je stále zajímavá a Jeff by Codyho Christiana nerad odstranil ze scény. Myslím, že je nás mnohem více, kteří by byli neradi kdyby musel Cody opustit show.

#7 Určitě hodně z nás zajímá co se bude vlastně dít s hlavní rolí Scotta Mccall? Scott je stejně jako ostatní na Vysoké škole, ale bude mít nějaký vztah po jeho první lásce Allison Argent a následně po Kiře? Jeff původně zamýšlel, že nechají Scotta bez lásky. Ale pak si uvědomil, že je Tyler Posey romanticky zaměřený a nejde nechat ho samotného, takže odpověď je ANO i pro Scotta stejně jako pro Maliu se někdo chystá.

http://www.tvguru.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama