Květen 2017

PLL: Ashley Benson - Konec Spoby?

25. května 2017 v 11:32 | Enn. |  Spoilers
Zbývá pár epizod do konce Pretty Little Liars (Prolhané Krásky), a již stále existuje milion otázek na které chceme znát odpovědi. Kdo je "AD"? Kdo zabil Charlotte DiLaurentis? Apod. A pak, samozřejmě existují vztahy.
Víme, že Ezra a Aria to mají složité, a Alison se právě dozvěděla, že čeká Emily dítě. Takže, když Ashley Benson přišla na Seventeen.com a řekla, že byla obrovská úleva pro Haleb, Seventeen se jí muselo zeptat: Máš ráda i jiný pár než Hannu s Calebem?

Výsledek obrázku pro pretty little liars spobyVýsledek obrázku pro pretty little liars spobyVýsledek obrázku pro pretty little liars spoby

Ashley Benson víceméně potvrdila, že je konec jednoho z našich párů a to tedy konkrétně Spoby. S Haleb jsme smířeni, že by měli skončit spolu, ale bohužel se tak dost možná nebude dít s jejich kolegy Spencer a Tobym.
,,Opravdu jsem myslela, že Toby a Spencer by byli spolu roztomilý, byli úžasní. Měli spousty neobyčejných věcí. Milovali knihy a mohli se oba naučit jeden od druhého dalších věcí." řekla pro Seventeen.
Pro některé se teď jistě zdá, že Spoby by mohli mít zase šanci, potom co zemřela Yvonne a Spencer již není s Calebem. Jenže vypadá to, že k tomu pravděpodobně nedojde.

http://www.tvguru.cz

Pozn. Enn. - Spoby mám ráda, ale asi mi nebude vadiť, že se nedají opět dohromady, je pravda, že né všichni musí nutně skončit s postavou, se kterou byli od začátku. Víme a je docela jisté, že Spencer a Toby budou už navždy mít tu chemii a lásku k sobě, ale nakonec, proč by nemohl každý dostat tvůj nový happyend.. ať už Spencer s Marcem a nebo třeba s Wrenem (který se má vrátit, pokud nebude mít nic společné s A.D.).. a na Tobyho tu může čekat taky někdo úplně nový a jiný. Když né teď, tak třeba v budoucnu.

TW: Sneak Peek 6B

25. května 2017 v 11:15 | Enn. |  Videa TW
První Sneak Peek k 6B je tady. Na videu můžeme vidět Scotta, Lydii a Maliu..
Na videu se vracíme také k první sérii ve formě flashbecku. A to do doby, kdy se ze Scotta stával vlkodlak a také lovce, které po něm šly. A tak vidíme přítomnost, kde jsou lovci opět, ale tentokrát neberou žádné ohledy. Tito lovci se chystají nemislosrdně zabíjet a ničit. Těším se až to konečně začne.


TW: Potvrzené postavy pro 6B + Nováčci

25. května 2017 v 10:16 | Enn. |  Informace TW
Ahoj, vím, že jsem tu dlouho nebyla a asi jste si mysleli, že končím ale není to tak. Dnes Vám přidám nějaké novinky ze světa Teen Wolf a Pretty Little Liars. Začneme TW.

Výsledek obrázku pro teen wolf banner


Takže začneme tím, kdo by se měl 1OO% objevit v poslední části série a to finálové části:

- Tyler Posey (Scott Mccall)
- Shelley Hennig (Malia Tate/Hale)
- Holand Roden (Lydia Martin)
- Dylan Sprayberry (Liam Dunbar)
- Cody Christian (Theo Raeken)
- Khylin Rhambo (Mason Hewitt)
- Ryan Kelley (Jordan Parrish)
- Linden Ashby (Šerif Stilinski)
- Melissa Ponzio (Melissa Mccall)
- Jr Bourne (Chris Argent)
- Ian Bohen (Peter Hale)
- Matthew Del Negro (Mccall)
- Cody Saintgnue (Brett Talbot)

Herci, kteří zatím svoji účast nepotvrdili Michael Johnston (Corey), Victoria Moroles (Hayden) a Dylan O'Brien (Stiles Stilinski). Dylan O. byl ale viděn na setu takže můžou být fanoušci prozatím v klidu.

A nakonec ještě úplně nové postavy, které by se měli objevit.

Výsledek obrázku pro Froy GutierrezVýsledek obrázku pro Andrew MatarazzoVýsledek obrázku pro Casey Deidrick

Froy Gutierrez (postava Nolan)
Andrew Matarazzo (postava Gabe)
Casey Deidrick (postava zatím není známa)

Zdroj: http://www.tvguru.cz