PLL: Ashley Benson - Konec Spoby?

25. května 2017 v 11:32 | Enn. |  Spoilers
Zbývá pár epizod do konce Pretty Little Liars (Prolhané Krásky), a již stále existuje milion otázek na které chceme znát odpovědi. Kdo je "AD"? Kdo zabil Charlotte DiLaurentis? Apod. A pak, samozřejmě existují vztahy.
Víme, že Ezra a Aria to mají složité, a Alison se právě dozvěděla, že čeká Emily dítě. Takže, když Ashley Benson přišla na Seventeen.com a řekla, že byla obrovská úleva pro Haleb, Seventeen se jí muselo zeptat: Máš ráda i jiný pár než Hannu s Calebem?

Výsledek obrázku pro pretty little liars spobyVýsledek obrázku pro pretty little liars spobyVýsledek obrázku pro pretty little liars spoby

Ashley Benson víceméně potvrdila, že je konec jednoho z našich párů a to tedy konkrétně Spoby. S Haleb jsme smířeni, že by měli skončit spolu, ale bohužel se tak dost možná nebude dít s jejich kolegy Spencer a Tobym.
,,Opravdu jsem myslela, že Toby a Spencer by byli spolu roztomilý, byli úžasní. Měli spousty neobyčejných věcí. Milovali knihy a mohli se oba naučit jeden od druhého dalších věcí." řekla pro Seventeen.
Pro některé se teď jistě zdá, že Spoby by mohli mít zase šanci, potom co zemřela Yvonne a Spencer již není s Calebem. Jenže vypadá to, že k tomu pravděpodobně nedojde.

http://www.tvguru.cz

Pozn. Enn. - Spoby mám ráda, ale asi mi nebude vadiť, že se nedají opět dohromady, je pravda, že né všichni musí nutně skončit s postavou, se kterou byli od začátku. Víme a je docela jisté, že Spencer a Toby budou už navždy mít tu chemii a lásku k sobě, ale nakonec, proč by nemohl každý dostat tvůj nový happyend.. ať už Spencer s Marcem a nebo třeba s Wrenem (který se má vrátit, pokud nebude mít nic společné s A.D.).. a na Tobyho tu může čekat taky někdo úplně nový a jiný. Když né teď, tak třeba v budoucnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama