Informace

TVD: Informace - Rozlučková Epizoda

23. února 2017 v 12:03 | Enn.
V den, kdy bude odvysíláno finále seriálu The Vampire Diaries, tedy 10. března, bude odvysílána i speciální rozlučková a rekapitulační epizoda ještě před odvysíláním samotného finále.

Výsledek obrázku pro the vampire diaries logo

Speciální rozlučková epizoda s názvem The Vampire Diaries: Forever Yours" bude odvysílána těsně před finále seriálu The Vampire Diaries. Web CW již vypustil popis, který napovídá, čeho všeho se v této epizodě dočkáme, a že toho bude opravdu hodně.

"Po osmi nádherných letech se The Vampire Diaries blíží k dramatickému a epickému konci. Tato hodinová retrospektivní epizoda bude plná rozhovorů se současnými, ale i minulými herci, kteří si v seriálu zahráli nějakou postavu. Nebude chybět ani rozhovor s výkonnými producenty Julii Plec a Kevinem Williamsonem. Uvidíme také záběry ze zákulisí z poslední sezóny a několik zvláštních momentů, které se za těch osm uplynulých let udály.,,

http://www.edna.cz/vampire-diaries

TVD: Finálová epizoda - koho znovu uvidíme? 0.04

23. února 2017 v 11:40 | Enn.
Teď něco o návratu jedné oblíbené postavy a také něco o jedné méně oblíbené..

Výsledek obrázku pro katherine pierceSouvisející obrázek

Výkonná producentka Julie Plec na svém Twitteru dnes potvrdila, že se do finální řady The Vampire Diaries vrátí i postava Kateriny Petrovy, která je dvojnicí Eleny Gilbert.


Stanice CW zveřejnila dvě fotografie k předposlednímu dílu s názvem We're Planning a June Wedding. Na fotografiích se nachází i Mattova matka. Kelly Donovan, kterou hraje herečka Melinda Clarke, jsme v seriálu viděli naposledy v první sérii. Její návrat ovšem může mít něco společného s tím, že Mattova rodina hraje v nejnovější sérii velkou roli.

Kelly se vrací do Mystic Falls, aby se zúčastnila červnové svatby. Svatba však nemusí být taková, jak byste očekávali, protože podle oficiálního popisu epizody bude tato svatba zorganizována narychlo, aby Damon se Stefanem mohli nalákat nebezpečného nepřítele na volné prostranství. Tato velká hrozba totiž vystavuje Mystic Falls velkému riziku, a proto musí být zničena.

Zdroj: http://www.edna.cz/vampire-diaries

TVD: Otázky a Odpovědi - Julie Plec

23. února 2017 v 11:19 | Enn.
Otázky pro Julie Plec a její odpovědi

Výsledek obrázku pro julie plecVýsledek obrázku pro julie plecVýsledek obrázku pro julie plec

"Kde se bude natáčet finálová scéna?"
Julie - "V domě Salvatorů."

"Je zde nějaká šance pro fanoušky Steleney ve finále?"
Julie - "Je mi líto, na toto nemohu odpovědět aniž bych neřekla spoilery."

"Můžete nám prozradit něco o Deleně?"
Julie - "Ano setkají se tváří v tvář."

"Je zde nějaká šance, že Kai najde štěstí a pokoj ve finále?"
Julie - "Ne"

"Bude konec TVD trochu navazovat s příběhem TO?"
Julie - "Malinko"

- Candice King prozradila, že zde budou náhledy do budoucnosti a totéž potvrdila i Julie Plec.
- Jak jsme již psali také uvidíme Katherine a bohužel zemře jedna z hlavních postav ještě.

Zdroj: Facebook

TVD: Finálová epizoda - koho znovu uvidíme? 0.03

16. února 2017 v 12:20 | Enn.
Výsledek obrázku pro sara canning vampire diariesVýsledek obrázku pro sara canning vampire diariesVýsledek obrázku pro sara canning gif

Další o kom se ví, že se přijde rozločit v poslední epizodě je Sara Canning jako Jenna.
Jennu jsem vždy měla ráda, ale nechápu, když jsme ji naposledy viděli na konci druhé série, proč ji tahat i nakonec. Jediné možné a pro mě přijatelné vysvětlení je, že se vrátí pomoc Flashbecku. No uvidíme.

TVD: Finálová epizoda - koho znovu uvidíme? 0.02

9. února 2017 v 13:33 | Enn.
Čauky,
další článek se nese ve stejném duchu jako poslední článek o TVD. Je tu další info o tom kdo se do seriálu vrací. Někteří budou potěšeni, někdo možná ne. Já jsem rozhodně pro, protože tuto postavu jsem zbožňovala. A vy se ptáte o kom mluvím? Je to jisté, vrací se Chris Wood jako Kai.

Výsledek obrázku pro chris wood kaiSouvisející obrázek

Chrise jako Kaie uvidíme v epizodě třináct a můžeme se jen začít dohadovat, proč se tam objeví. Popis třinácté epizody napovídal, že při hledání způsobu, jak zničit Cadea, narazí Damon s Alaricem a "starého nepřítele". A možná bude mít tento nepřítel také nějakou radu, jak vzbudit Elenu, o kterou se s námi podělí.

Co nám Kai přinese, dozvíme se již brzy.
Těšíte se na Kaie?

TVD: Finálová epizoda - koho znovu uvidíme?

5. února 2017 v 18:45 | Enn.
Čauky,
se seriálem The Vampire Diaries se pomalu, ale jistě suneme ke konci. A jelikož nejsou novinky ani o PLL ani o TW, tak vracím do hry i TVD. Nejprve se zaměříme na postavy vracející se, do finále.

Jako první 100% postava se vrací Nina Dobre (Elene, Katherine). Informaci zveřejnila sama herečka, tím že na Instagram přidala fotografii, se scénářem k poslední epizodě, která ponese název I was Feeling Epic. Už jen zbývá otázka, uvidme Ninu jako Elenu nebo jako Katherine?

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
-------------------------------------------------------
Dále by se také měl vrátit David Anders (John G.). Vypadalo to, že se David už do seriálu nepodívá nebo to alespoň z dřívějších zpráv vypadalo, že ma Julie jasno. Jenže teď twitnul zprávu, že míř do Antlanty, kde se právě TVD natáčí. Tak snad Davida jako Johna uvidíme alespoď na finálovku.
-------------------------------------------------------
A jako poslední o kterém zatím víme je Steven R. McQeen, ten zveřejnil na Instagramu fotku s popiskem "Jdu pozdravit několik starých přátel.".. Takže stoprocentně uvidíme i Jeremyho.

TVD: Spoiler about Enzo

14. června 2015 v 13:57 | Enn.
Máte pro nás něco o Vampire Diaries?
- I když Enzo nemusel být největší hrozbou minulé sezony, bude jí určitě v budoucnosti. "Už teď se těším na to, jak se Enzo spojí s Lily a těším se na jejich interakce s vesmírem Damona/Mystic Falls/Caroline v semé sérii" říká výkonná producentka Caroline Dries. "Musí přijít na to, která strana je jeho a komu bude věrný. Bude tam zásadní dějová klička."

http://vampirediaries-sk.blog.cz/

TVD: M. Malarkey o odchodu Eleny

4. května 2015 v 21:50 | Enn.
Já jsem ráda, že Nina odchází a Elena ze seriálu odplouvá pryč. Konečně bude možnost aby seriál byl o něčem jiném než o Deleně a uznejte, vše se týká Eleny. Já mám Delenu ráda, né že ne, ale je čas na něco nového.

Takhle nazval poslední epizodu TVD M. Malarkey.

"Diváci jistě ocení konec a to jak Elena Gilbert opustí seriál " řekl Michael.
"Nebylo, ale rozhodně jednoduché tyto poslední scény filmovat. Eleniny poslední scény budou zahrnovat loučení se všemi, které milovala a má ráda. Musí říct nashledanou každému tak nějak. Fanoušci budou skutečně bombardování nostalgií. Jsou tam různé scény a podíváme se do minulosti a jak to přátelství mezi ní a jednotlivými postavami za ty roky rostlo a vyvíjelo se. Je to skutečně velmi emoční."

TVD: Spoilery o finále 6. série

23. dubna 2015 v 21:03 | Enn.
Spoilery k finále 6. série od TV Line...

S Ninou Dobrev opouštějící seriál zní velká otázka: Zemře Elena? Zatímco jsme se my vsadili, že si vezme lék, výkonná producentka Caroline Dries varuje, že si budeme chtít vyrvat naše tkáně z těla. "Měli jsme výhodu, že jsme vedle, že Nina chce odejít, takže jsme byli schopni napsat v co věříme, že bude nejvíce vyhovující sbohem tohoto milovaného charakteru, "říká Dries. "Bylo to emocionální mučení mozku napsat to, ale myslím, že Julie bude souhlasit, že psaní šlo naprosto plynule a přirozeně." Pokud jde o zbytek, očekává se, že věci mezi Stefanem a Caroline se zkomplikují, jakmile ona obnoví svou lidskost a další dva konečně připraví věci na svatbu v předposlední epizodě. "Caroline i Stefan se budou cítit zahanbeni, když se vše řekne a udělá, ale bude boj sladit jejich pocity a najít způsob jak se kolem nich pohybovat," říká Dries. "Když je v šeru této viny a výčitek svědomí venku, skutečný vztah se Stefanem nebude až tak nemožný." A mezitím, Jo nepočítá, že se Kai dostane ven tak brzy. On však s jeho novým zvěřincem z krvelačných kacířů bude plánovat návrat z roku 1903.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoiler o léku

2. dubna 2015 v 21:34 | Enn.
Vždy se těším na jakékoli novinky z The Vampire Diaries

S lékem na upírství, který je znovu ve hře, někdo se bude muset proměnit zpět na člověka a vzít si ho. Kromě toho, každý má jinou představu o tom, kdo by to měl být. Joseph Morgan, si například myslí, že přípravek je určen Damonovi. "Bylo by zajímavé vidět jako člověka Damona. Uvidíme, jestli bude stále takový drzý, i když bude smrtelný." A pokud by tu byla nějaká možnost, že by se lék dostal do The Originals, Joseph by chtěl, aby si ho vzala Rebekah, poté, co by se vrátila do svého původního těla. "To je to, co vždycky chtěla."

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoiler about mother Salvatore

24. března 2015 v 21:07 | Enn.
Budou mít Stefan a Damon s jejich matkou normální vztah?

Pravděpodobně to závisí na tom, co definujete jako normální. Po všem, podobně jako Stefan je Lily bytost s extrémní vinou. "Má v sobě hodně muk," říká Annie Wersching. "A pocity navíc ohledně toho, co k ní cítí její děti a co ona k nim se s ní velmi zahrávají." Podle Wersching máma Salvatore bude mít problém přizpůsobit se dnešnímu rodičovství a totéž platí i pro její vztah se syny. Nicméně, poznamenala, že "Vytvoří si vlastní verzi máma-synové vztahu."

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoilery about TVD

19. března 2015 v 20:13 | Enn.
- Elena a Damon na záchranné misi Lily Salvatore .
- Boonie i přes všechen odpor ke Kaiovi nakonec spolupracuje, aby Damon a Elena mohli zachránit Lily z vězenského světa r. 1903.
- Enzo s Alarickem spolupracují také společně,když se na Whitmorské univerzitě snaží dostat zpět tu starou Caroline.
- Jenomže plán má nečekaný obrat !

TVD: Co byo změněno

5. března 2015 v 23:43 | Enn.
Kevin Williamson a Julie Plec udělali velmi drastické změny v seriálu, které se liší od jeho knižní podoby. Kdo četl knihy jistě ví. A co mělo být původně jinak, ale bylo změněno ? pojdme se podívat co prozradila Julie.

1. Salvatorovi měli téměř jiné jméno.
"Původně jsme změnili příjmení Stefana a Damona. Úplně první script, který vyšel měl příjmení D a S. Whitmore" řekla Plec. "Bylo to jméno jejich strýčka Zacha Whitmore. Ale nakonec jsme si řekli kašlem na to, necháme jim jejich původní jméno jaké bylo v knize. Náš první dojem ze jména Salvatore bylo... takové nějaké Italské jméno, a snažili jsme se jim dát prostě Americké jméno, podle malého US města."
O pět let později přiznala Julie, že by to byla největší chyba a nejhloupější věc z celého seriálu. "Stefan a Damon Salvatore je prostě ta nejlepší kombinace jaká byla."
(Whitmore bylo později použito na jméno univerzity na, které studuje Elena)

2. V prvních třech sériích se neměla Delena vůbec stát.
"Ve druhé sérii, tady byl opravdu velký vliv z venku dát dohromady Damona a Elenu. A my jsme dělali vše proto, abychom jim stavěli do cesty překážky. Dávali jsme je od sebe, a naopak jsme se snažili zase dát k sobě Stefana a Elenu.
Ale mohli jste cítit ten magnet, lidi na twitteru a i jinde jak se je neustále snažili dát dohromady. To byl problém, kterému jsme jako producenti a spisovatelé stáli tváři v tvář. A čas, kdy jsme věděli, že je to ten správný byla čtvrtá série. Věděli jsme, že nechceme, aby Elena byla s Damonem dokud se nestane upírem a nezáleželo nám na tom jak moc má publikum rádo Damona a je mu schopno odpustit všechny ty hrozné věci, které udělal.
A pokud by to bylo tehdy, když ještě Elena byla člověk, tak to by prostě nesedělo k jejímu charakteru." dodala Julie.

3. Klaus ten jeden z původních by zůstal v TVD.
"Pokud bychom nedělali spin off a neměli další seriál The Originals, pak Klaus Mikaelson by zůstat v TVD. Museli bychom sice pro něho najít jeho vlastní cestu a to jsme zamýšleli vlastně už tehdy, když se v seriálu objevila Hayley. Už tehdy jsme přemýšleli zakomponovat do seriálu dítě. A říkali jsme si, i když zde nebude TO a neschválí ho, pak to uděláme v TVD. A tohle by byla Klausova cesta.

4. Elena měla málem víc nejlepších kamarádek.
"Předtím, než Caroline se stala jednou z nejlepších kamarádek Eleny spolu s Bonnie, pokoušeli jsme se udržet to knižní trio. Čili Bonnie a Meredith. Vlastně jsme tuto postavu zakomponovali do pilotní části a měli pro ni scripta." řekla Julie "Jenomže potom jsme cítili, že je to příliš mnoho postav v jednom ději."

5. Tyler mále ani nebyl
Na začátku jsme skutečně plánovali Tylera vynechat. Byla to taková vedlejší postava, kterou jsme neměli moc chutí obsadit do role hned zpočátku. Nicméně jeho vlkodlačí/hybridní pozdější příběh ho držel pořád kolem. Věděli jsme, že se to stane skutečně velmi důležitým a tak jsme ho zařadili do pravidelné skupiny ačkoliv jsme věděli, že jeho příběh se nebude odvíjet až do druhé série." řekla Julie.

6. Proč se změnil název města.
V knize je ten příběh zasazen do města nazvaného Fell's Church a v seriálu Mystic Falls. Né že bychom k tomuto názvu neměli respekt, ale Fell´s Church nám přišlo moc duchovní a andělské a my jsme věděli, že nechceme mít seriál, který vlastně bude o nebi a pekle o dáblovi a Bohu o zlu a dobru prostě takové ty věci." Říká Julie. "Zajímavé je, že zde nebyl, žádný příběh o Mystic Falls, takže jsme to jméno vybrali velmi spontánně."

7. Rozhodnutí nejít moc do nadpřirozena!
Ačkolv Plec a Williamson se dívali na původní materiály a chodili si tam pro nápady dávali si pozor na to jak moc nadpřirozené věci vpustí do deníků. Když kniha začala představovat - lišky, anděly a mystické bytosti a peklo tak tohle byl ten bod, kde jsme to stopli.

TVD: Teorie o Lilly Salvatore

1. března 2015 v 21:19 | Enn.
A nyní odpověď na otázku co se mohlo stát Lily Salvatore, proč je uvězněná v roce 1903?

Fakt, že matka Stefana a Damona je naživu, je jen uvězněna může určitým způsobem změnit tak trochu seriál.
Jenže, aby ho mohla změnit, musí se jednak dostat ven ze svého zajetí a jednak musíme také vědět proč a jak se do nynějšího vězení dostala.

Proč se mohla dostat do onoho vězení ?

Máme 3 teorie:

1. Pomáhala upírům
Tohle by byl pro Stefana a Damona asi nejlepší scénář. Jejich matka byla zavřená né proto, že by byla nějaký sériový vrah, ale tak nějak z "politických" důvodů. Všichni víme, jaký měl názor na upíry otec Damona a Stefana.
Co by asi udělal, kdyby zjistil, že jeho manželka pomáhá upírům? Jak by toto zjištění, asi vysvětlil místní komunitě?
Tohle by dávalo i smysl v tom, že by později řekl svým synům, že jejich matka zemřela na tuberkulozu.
Ačkoliv na druhou stranu tohle padá, jelikož Pan Salvatore, řekl svým synům, že jejich matka by se děsila toho, kdyby viděla co se z jejich synů stalo.. (Jenže on nemusel vědět, že je jejich matka pomáhá upírům, nebo také lhal)

2. Byla upírem
Jaká matka takový i synové... Považujeme za zajímavé, že Lily byla uvězněna v r. 1903, vzhledem k tomu, že byla zminována, že zemřela, když její synové byli ještě děti cca.1856.
Jenomže ten vězněný rok má nějaké emoční cítění s uvězněným. Např.Kaiovo uvěznění mělo co dělat se dnem, kdy zabil své sourozence.
Takže jakkoliv, kdyby Lily v té době byla stále člověkem, pak by musela být o mnoho starší!
A nebo snad do té doby byla upírem? Pokud byla upírem, pak možná utekla daleko od MF, od svého manžela ze kterého mohla mít strach.

3. Mohlo by to snad mít co dělat s Enzem?
Je to poněkud zvláštní, ale zaznamenali jsme, že oba Enzo i Lily zemřeli vlastně na tuberkulozu.
Jistě může to být jen čistě náhoda, nakonec tubera se zcela nevymýtila a v 19 a 20 stol. ji bylo kolem víc než dost.
Ale záhadný Enzo má záhadnou minulost, nemůžeme si pomoci, ale mohli by mít tihle dva společnou historii?
Tohle by bylo vážně super vysvětlení, obvzlášt potom co Enzo se momentálně chová poněkud divně. Bylo by skvělé vidět mít něco společného Enza s Lily.

zdroj: wetpaint a Facebook

Já bych byla nadšená, kdyby jejich matka byla upírem a navíc by Enzo mohl být bratrem Stefa a Damona, synem Lilly. Jsem zvědavá jak to nakonec bude a moc se na vysvětlení těším.

TVD: Spoiler about Bonnie Bennet

18. února 2015 v 22:49 | Enn.
Bonnie Bennet se konečně vrací domů. A nemůže to být v již více příhodnější dobu. Přestože čtvrteční epizoda bude posledním rozloučením s šerifkou, budete chtít věnovat pozornost i konci epizody, kdy se uskuteční návrat Bonnie.

"Načasování je opravdu skvělé, u ostatních postav vylíhne drobet naděje a bude to takový impuls energie. Bude to však začátek těžkých časů, kdy si Bonnie bude muset vyléčit jizvy, které na ní zanechala samota. Budeme se zabývat psychickými následky jejího pobytu v očistci."

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoilery - Julie Plec & Caroline Dries

25. ledna 2015 v 12:35 | Enn.

Chudák Sarah Salvatore, chce jen fotit.
"Fotografka z Duke, Sarah Salvatore nemá ani ponětí o tom, co brzy nastane s jejím životem. Ale protože Enzo je stále ještě pěkný parchant" jak řekla Plec "tak on ví, že dostat dolů Stefana je jedině skrze Sáru. Její život se převrátí vzhůru nohama" říká Dries.
Ale mohlo by to nakonec skončit romanticky ?


Je zde naděje pro Damona a Bonnie.
Víme, že Bonnie je připravena k návratu, ale nevíme přesně kdy se to stane a jaká bude až se vrátí.
"Bonnie se vrátí s pěknou tíhou na zádech" říká Julie "Byla sama opravdu velmi dlouhou dobu a má tak trochu depresi. A s tím, že Steven R.MqQueen odchází ze seriálu tenhle pár vlastně nebude mít šanci. Ale dobrá zpráva?
Přátelství mezi Damonem a Bonnie zůstává neporušené!" podle Julie. "Jeden druhého postrádají ."


Eleně by se mohly vrátit vzpomínky, ačkoliv to nebude tak brzy.
Plec i Dries se shodli, že je zde možnost, aby se Eleně vrátily vzpomínky, ale prozatím to nemají psáno ve scénáři na nějakou brzskou dobu. "Myslím, že legrace na tom příběhu je ve skutečnosti fakt, že je nemůže dostat zpět, ale uvědomuje si, že ty vzpomínky a pocity jsou hluboko v ní at´ už se jich zbavíte z donucení, nebo ne." řekla Dries a Plec k tomu dodala: "Není to žádný magický vypínač se kterým přijdeme a má nějaká zadní vrátka."


Mohla by se stát z Liz upírka ?
"To je otázka! říká Plec "můžete vzít někoho kdo umírá na rakovinu a přeměnit ho na upíra, co se stane potom? A to je jeden z experimentů, který má Caroline v hlavě. To je něco co uvidíme, když se ji Caroline pokusí uzdravit, jaké to bude mít následky".


Caroline najde oporu ve Stefanovi v této složité situaci.
"Situace s Carolininou matkou posílí vztah mezi ní a Stefanem především vzhledem k tomu, že on ji poskytne své rameno, aby se mohla vyplakat a ona to opravdu potřebuje," řekla Julie. "Ale to neznamená, že neuvidíme temnější stránku Caroline. Ona je ta holka, co má vždy vše pod kontrolou a nyní skutečně bojuje s tím jak se postavit tváří v tvář své mámě aniž by ztratila kontrolu nad celou situací. Brzy si uvědomí, že to je na nic a že jedině, když se k tomu postaví přímo to bude fungovat."


Kai má sice v sobě mnoho magie, ale to neznamená, že ví co dělat.
Julie Plec řekl: "Kai má sice v sobě mnoho magie, ale neumí ji ovládat a on sám neví pořádně co dělat. On nikdy, žádnou magii neměl takže potřebuje ji praktivat na někom, nebo na něčem." Dries dodala: "Ale on není jediný. Také Jo se pere s tím jak zacházet s magií. On ji má příliš mnoho, ona zase příliš málo a oba se s tím někde v rohu snaží poprat."


Kaiova magie má hranice.
"Nejsou tu ty pověstné tikající hodiny, ale v jednom okamžiku ta magie exploduje z Kaiova těla ven." Říká Julie. "Ale je zde toho velmi mnoho, a naši hrdinové neví jak dlouho se budou muset vypořádavat s tím silným Kaiem, a to je důvod, proč Jo se snaží tak usilovně na sobě pracovat a trénovat, aby ho mohla porazit na tom "splynutí" a měla naději, že jeho síla se sníží natolik, aby ona měla šanci."


Bude zde splynutí a vůbec to nebude pěkné!
"Je to pěkně zneklidnující a je to obrovské! "Provokuje Julie, když mluví o nadcházejícím splynutí. "Pokud se budou muset sloučit Liv a Luke, pak Tyler se může obávat toho, že ztratí Liv a Liv se může obávat toho, že ztratí svého bratra. A to je strašné. Pokud se sloučí Jo a Kai, tak buď darebák porazí přítelkyni Alaricka, a nebo Jo jako zázrakem vyhraje. A tohle je všechno dobré, ale samozřejmě to má také své následky, takže to nebude mít štastný konec. Samozřejmě, Jo, kdyby přeprala Kaie to by byl štastný konec, ale na to ona není ještě připravená."

A k vysvětlení co se stane, když Kai porazí Jo? "To by se z Kaie stal opravdu velmi silný čaroděj."

TVD: Spoiler - Kdy se vrátí Bonnie?

19. ledna 2015 v 16:32 | Enn.
Kdy se vrátí Bonnie ?
Odpověď nám dala samotná producentka TVD Julie Plec.

Julie odpověděla na otázku pro TVline :
"Můžeme její příchod očekávat na konci následujících epizod, tedy mezi 11 - 15 epizodou. Změní ji to navždy. Prošla si peklem a každý kdo žil nějakou dobu někde v izolaci ví, že nikdy už není ta samá osoba a nejde se prostě jen tak vrátit zpět do svého minulého života, který žila. Uvidíme ji jak samotná nachází cestu z pekla a snaží se s tím vyrovnat.
Ale také se ukáže zda její přátelství s Damonem je opravdu skutečné a zda on je ten někdo kdo ji může pomoci ven z toho pekla a uzdravit její duši."

TVD: Tristin Mays as Sarah Salvatore

17. ledna 2015 v 9:58 | Enn.

Tristin Mays posílí obsazení Vampire Diaries jako pravidelně se objevující postava Sarah Salvatore, praneteř Stefana a Damona. V minulosti byla Sarah popsána jako nadaná studentka fotografování, které se život obrátí vzhůru nohama, když zjistí pravdu o své rodinné historii. Sarah je dcerou Zacha Salvatore (Chris William Martin). Svůj debut by měla zažít 22. ledna v první povánoční epizodě.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Odchod Jeremyho - spoiler

14. ledna 2015 v 21:02 | Enn.
Steven R. McQueen opouští seriál jako pravidelně se opakující postava. V show bude jeho odchod zamaskovaný Jeremyho odjezdem na uměleckou školu, což by se mělo odehrát v 14. epizodě šesté série. Řekla na tiskové konferenci Julie Plec. "Steven s námi dospěl a je čas, aby se posunul dál, takže ho vypravíme ve velkém stylu a dáme mu oblek superhrdiny." Spekuluje se, zda Stevenův odchod znamená novou roli pro herce, protože už měsíce dává na Twitteru a Instagram nějaké náznaky a novou postavu superhrdiny.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

Mě bude Jeremy moc chybět, měla jsem ho ráda. Ale jestli bude hrát v novém filmu bude to skvělé a těším se. Steven jako superhrdina, skvělé.

TO: Spoilery

7. ledna 2015 v 20:19 | Enn.
Výkonná producentka Julie Plec prozradila, že druhá polovina druhé série vrhne nové světlo na prokletí prvorozených, Daliina hrozba pro malou Hope. Mezitím "malé věci budou pomalu prozrazovat, že na Hope je něco mimořádného," prozradila Plec. Jinde bude Klaus "žonglovat o udržení jeho dcery a města v bezpečí." Hayley a Jackson se vydají na zcela zvláštní cestu a Rebekah se musí přizpůsobit životu ve svém novém smrtelném těle čarodějnice, které Michael Narducci označil za ne nutně stálé. "Existuje mnoho flashbackových možností, aby se zkoumalo, co prožila Rebekah za posledních 1000 let," říká a dodává, že je to alespoň nějaká naděje pro fanoušky Claire Holt vidět ji znovu.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoiler about Sarah Salvatore

4. ledna 2015 v 2:09 | Enn.
Jak bude reagovat Damon Salvatore až se dozví,že Sarah žije ?
Caroline Dries prozradila něco málo.

"Nemohu o tom prozradit velmi mnoho" řekla" ale až se provalí, že Sarah žije, bude to překvapení pro všechny nejen pro Damona," Nejsme si zcela jistí jak bude reagovat samotný Damon, ale vzhledem k tomu, že prozradil Bonnie a Kaiovi, že 10. květen 1994 byl pro něho nejhorší den v životě, a ve Flashbacích jsme mohli vidět proč, doufáme, že nebude reagovat příliš negativně potom co pozná dceru svého strýčka Zacha.

TVD: Nová postava - Lily

22. prosince 2014 v 20:55 | Enn.
Ke castu Vampire Diaries se připojí herečka Annie Wersching jako "krásná a silná žena jménem Lily." Je také popsána jako "výřečná a žhavá, má pověst ochránkyně těch, které miluje a je schopna udělat to za každou cenu." Momentálně není známo, kdo ti "milovaní" jsou.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

Mě připomíná Jo, takže by mohla být někdo z Gemini Covenu.

TVD: Spoiler about Bonnie and Jeremy

22. prosince 2014 v 20:47 | Enn.
Něco o Jeremym a Bonnie?

Až/pokud se Bonnie vrátí do reality Vampire Diaries, Jeremy si na ní všimne několika hlavních změn. To, jak zapálla ten vánoční stromek byl pro Bonnie symbol, jak se odpoutat od své minulosti. "Rozhodně to bylo symbolické," řekla producentka Caroline Dries. "Bonnie se snažila na její situaci najít světlou stránku a chtěla si užít den, kdy by mohla oslavovat a nostalgicky zavzpomínat a ne aby se pořád jen litovala. Hrozně se snažila, ale nakonec si uvědomila 'Tohle nefunguje. Jsem tu úplně sama. Je to na prd, kašlu na to.' Tahle první kapitola Bonnie, která je zaseknutá v tomto uzamčeném světě, je u konce a vzniká nová drsňácká Bonnie."

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD: Spoiler - Elena a Kai

21. prosince 2014 v 17:44 | Enn.
Kaiův a Elenin nový stav...
Podle toho co prozradila producentka seriálu TVD Caroline Dries, když se navrátí šestá série na obrazovky 22.1 s epizodou s názvem "Woke Up With a Monster" je to přesně to co se hodí k tomu, kde se probudí Elena a s kým. Co to znamená?
No Kai Elenu nevrátí dokud nedosáhne svého cíle, spojí se s Jo a stane se vůdcem Gemini covenu.

Jak může Elena pomoci Kaiovi v jeho plánu ?
Mohla by to opět být její krev jako dvojnice.. ale možná ta zápletka bude poněku složitější. Další možnost je ta, že Elena je opravdu jen rukojmí a Kai ji drží proto, aby ji Damon a ostatní její přátelé pomohli od naplnění jeho rozjetého plánu.

Ale co Alaric? ten chodí s Jo, miluje ji a půjde zachránit Elenu i kdyby Jo musela přitom zemřít? A nebo bude schopná Jo zachránit Elenu sama? Bude schopná se postavit proti svému bratrovi?

TVD: Spoiler o líbací scéně

20. prosince 2014 v 19:25 | Enn.
Potřebuji nějaké Vampire Diaries novinky, které mě udrží vzhůru během zimní pauzy.
Viděli jste pošťuchující tweety Julie Plec? Zejména ten o líbání? Můžeme potvrdit, že tam bude alespoň jedna, dlouho očekávaný zběsilý úlet, ale budete si na ni muset počkat ještě několik epizod. A věřte nám, bude to zapařená scéna a vyplatí se počkat.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/
 
 

Reklama