Informace TW

TW: Potvrzené postavy pro 6B + Nováčci

25. května 2017 v 10:16 | Enn.
Ahoj, vím, že jsem tu dlouho nebyla a asi jste si mysleli, že končím ale není to tak. Dnes Vám přidám nějaké novinky ze světa Teen Wolf a Pretty Little Liars. Začneme TW.

Výsledek obrázku pro teen wolf banner


Takže začneme tím, kdo by se měl 1OO% objevit v poslední části série a to finálové části:

- Tyler Posey (Scott Mccall)
- Shelley Hennig (Malia Tate/Hale)
- Holand Roden (Lydia Martin)
- Dylan Sprayberry (Liam Dunbar)
- Cody Christian (Theo Raeken)
- Khylin Rhambo (Mason Hewitt)
- Ryan Kelley (Jordan Parrish)
- Linden Ashby (Šerif Stilinski)
- Melissa Ponzio (Melissa Mccall)
- Jr Bourne (Chris Argent)
- Ian Bohen (Peter Hale)
- Matthew Del Negro (Mccall)
- Cody Saintgnue (Brett Talbot)

Herci, kteří zatím svoji účast nepotvrdili Michael Johnston (Corey), Victoria Moroles (Hayden) a Dylan O'Brien (Stiles Stilinski). Dylan O. byl ale viděn na setu takže můžou být fanoušci prozatím v klidu.

A nakonec ještě úplně nové postavy, které by se měli objevit.

Výsledek obrázku pro Froy GutierrezVýsledek obrázku pro Andrew MatarazzoVýsledek obrázku pro Casey Deidrick

Froy Gutierrez (postava Nolan)
Andrew Matarazzo (postava Gabe)
Casey Deidrick (postava zatím není známa)

Zdroj: http://www.tvguru.cz

TW: Co víme o 6B část 2

17. února 2017 v 20:29 | Enn.
Výsledek obrázku pro teen wolf logo gifVýsledek obrázku pro teen wolf logo gif

#2 Další informace se týkají přímo dění v druhé části série. Půjde o jinou dějovou linku než šlo v 6A, ale i tak se budou všichni stále otřepávat z nedávných událostí v Beacon Hills. Tím se dostáváme k tomu, že časový posun od 6A do 6B nebude tak moc dlouhý. Téma pro dalších deset posledních letních epizod je o životě ve světě, kde se cítíte jako outsider, zkrátka a dobře 6B série je příběh outsiderů.

#3 Lovci se vrací zpět? Jistě v BH je lovcem Chris Argent, který teď povede vztah s Melissou, (ten se bohužel pro některé z nás bude vyvíjet pomalu) ale zrod nových lovců se vrací s letním finálem také, můžeme tím říct, že se Jeff snaží přenést Teen Wolf do starých dobrých časů, kdy ještě lovci byli důležitou zkouškou pro Scotta i další vlkodlaky. A tihle lovci se nebudou bát si zašpinit ruce, klidně i někoho zabít ať je to kdokoliv.

#4 Stále se mluví jen o páru Stydia, jak jsme jistě za celé roky Teen Wolf už zvyklí. Lydia již chodí se Stilesem, ale herec Ryan Kelley (Jordan Parrish) na conu v Itálii prohlásil, že zatímco je Stiles pryč mezi Lydii a Parrishem bude něco víc než pouhé přátelství.

#5 Scott, Malia a spol. se připravují na dospělý život bez BH. 6B série bude na způsob prodlouženého rozloučení. Co se týká životu bez BH o svém může mluvit především Malia. Ano tato informace se dost stahuje k její roli. Chce pryč. Chce prozkoumat svět. Chce se dostat z Beacon Hills, co nejdříve, a chce žít. 6B série bude vlastně dost zaměřená právě na Maliu a bude vidět její zlepšení a snad i vztah s Peterem, jejím otcem. Také se zamiluje a bude s někým chodit, zatím se neví s kým, ale klidně by to mohl být někdo z nových postav. Necháme se překvapit.

#6 A co padouch Theo Raeken? Theo se stane znovu spojencem jak tomu bylo i v 6A. Měl by se objevit v 6B sérii brzo, tudíž někde na začátku. Jeho role je stále zajímavá a Jeff by Codyho Christiana nerad odstranil ze scény. Myslím, že je nás mnohem více, kteří by byli neradi kdyby musel Cody opustit show.

#7 Určitě hodně z nás zajímá co se bude vlastně dít s hlavní rolí Scotta Mccall? Scott je stejně jako ostatní na Vysoké škole, ale bude mít nějaký vztah po jeho první lásce Allison Argent a následně po Kiře? Jeff původně zamýšlel, že nechají Scotta bez lásky. Ale pak si uvědomil, že je Tyler Posey romanticky zaměřený a nejde nechat ho samotného, takže odpověď je ANO i pro Scotta stejně jako pro Maliu se někdo chystá.

http://www.tvguru.cz

TW: Co víme o 6B část 1

17. února 2017 v 20:11 | Enn.
Konec Teen Wolf (česky Vlčí Mládě) 6A série se odehrál 31.1.2017. A my se můžeme podívat na to co nám zatím Jeff Davis prozradil o letním konečném a definitivním finále této skvělé show, tedy druhé části 6 série (tzv. 6B), která oslovila tisíce fanoušků po celém světě a nezávratně se po šesti letech blíží ke svému konci.

POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY

Stanovené datum premiéry 6B nebylo oznámeno, ale i přesto je už jisté, že se odehraje v létě. S koncem seriálu Teen Wolf se nám pojí spoustu důležitých informací, které stojí za přečtení a kterým by měl každý fanoušek věnovat pozornost.

#1 S tím souvisí další a další teorie o návratech starých postav. Jeff Davis (tvůrce seriálu) se zmínil v rozhovoru pro Hollywood Life o této informaci a potvrdil nám tak naše domněnky.
"Rozhodně na tom bude vidět, že je to poslední série. Bylo od MTV velmi milé, že nám to oznámilo dostatečně napřed, takže jsme to podle toho mohli přizpůsobit a přidat tomu ten nádech a taky se pokusit přivést pár postav zpátky, které jsme dlouho neviděli."

Takhle zněla přesná slova tvůrce seriálu a fanoušci se tak mohou začít radovat. O koho půjde neřekl Jeff zatím ani slovo a budeme si na tuto informaci ještě muset počkat. Jak sám řekl má plný seznam lidí, které by si přál zpátky a dělá proto vážně hodně, aby se tak stalo. Tak trochu tím zjevně naznačoval a zdůrazňoval, že i přes veškeré odmítnutí Tylera Hoechlina k návratu do role Dereka Hale a Daniela Sharmana k návratu Isaaca Lahey, se stále snaží přesvědčit je, aby se vrátili zpět.

Výsledek obrázku pro tyler hoechlin and daniel sharmanVýsledek obrázku pro tyler hoechlin and daniel sharmanVýsledek obrázku pro tyler hoechlin and daniel sharman

Protože co si budeme povídat tyhle dvě postavy měli velký vliv na celé Teen Wolf, samozřejmě stejně jako každá jiná postava. Bohužel pro nás oba herci už rozjeli vlastní projekty a těžko říct jestli to vyjde a je jisté, že pokud ne, zklame to spousty fanoušků, snad skoro každý by si přál jistý návrat slavného, mrzutého Dereka Hale i přátelského Isaaca, i kdyby ne na celou druhou polovinu série, tak alespoň na závěrečnou epizodu tedy 6×20.

Výsledek obrázku pro colton haynesSouvisející obrázekSouvisející obrázek

Dalším kandidátem o kterém se mluví už hodně dlouhou dobu je Colton Haynes jako role Jacksona Whittemore, který vystupoval v Teen Wolf jako kapitán lakrosového týmu, kanima a na závěr i jako vlkodlak. Avšak v podobě vlkodlaka jsme neměli šanci si jeho roli více přiblížit. Jeho role v seriálu skončila poměrně rychle a to po dvou rocích natáčení. I když to byl vlezlý a arogantní teenager, Jeff si je určitě stejně jako někteří fanoušci jistý, že by si jeho role zasloužila větší šanci, protože jak je známo z dalších novinek, i když je Jackson pryč ví o tom, že zemřela Allison a také se změnil. Colton prozradil, že by se moc rád vrátil ale v cestě mu stojí role Roye v seriálu Arrow, kde jeho dějová linka také skončila a dostal návrh vrátit se i tam. Ačkoliv by se chtěl vrátit do obou seriálů, neví jak bude vycházet s časem, jen přece je takové natáčení seriálu dost vyčerpávající natož ještě dvě role. Na Coltonovo stoprocentní rozhodnutí budeme muset setrvat. Takže nevím jak vy, ale pro mě jako pro fanouška je takové rozhodnutí celkem těžké, protože Colton je vynikající herec a jeho role stojí za to ať je kdekoliv i v samotném Arrow tak i v Teen Wolf.

Výsledek obrázku pro Charlie CarverVýsledek obrázku pro Arden ChoVýsledek obrázku pro Adelaide KaneSouvisející obrázek

Pak tu jsou také i jiné důležité role, které by se mohli vrátit : Ethan (Charlie Carver), Kira Yukimura (Arden Cho), Cora Hale (Adelaide Kane), Danny Mahealani (Keahu Kahuanui). I když návrat Arden Cho je dost miziví vzhledem k tomu, že ji tam fanoušci nechtějí a i proto byla vyhozena.

Zdroj: http://www.tvguru.cz

TW: Stiles and his real Name

5. února 2017 v 19:24 | Enn.
Výsledek obrázku pro michislav stilinskiVýsledek obrázku pro stiles gif

Pět sérií se pořád dokola ptáme jaké je asi Stilesovo pravé jméno. Myslím, že skoro každý si alespoň jednou položil otázku, co je to za hrozné jméno? Tak konečně v epizodě 6x08 nám odkrývají to skvělé jméno: Michislav Stilinski. Ano je to tak směšné jak jsem si myslela, že bude. To byl opravdu brilantní nápadat, říkat mu Stiles. Taková krásná scéna s Taťkou a zabijí to tím jménem. Takže člověk brečí, brečí a brečí, jenže pak řekne Michislav a to jsem se vážně neudržela.

TW: Stiles a 6A

14. září 2016 v 10:34 | Enn.
Stiles a jeho zranění bylo pro natáčení velkou komplikací, a pravděpodobně bylo právě kvůli této příčině odloženo i samotné vysílání celé série. Nyní bylo prozrazeno, jak se Stiles z poslední série vytratí.

Výsledek obrázku pro teen wolf

Není třeba hned panikařit, Stiles bude z větší části šesté série pryč, ale dle producenta Jeffa Davise se máme připravit na velkou záhadu, které bude součástí. Uvidíme, jestli tato záhada předčí našeho skvělého a vtipného Stilese a vynahradí nám jeho absenci (pozn. Absolutně nic mi nevynahradí Stilesovo zmizení).

V rozhovoru pro Entertainment Weekly se Jeff Davis rozhovořil o nových záporných postavách, které v šesté sérii uvidíme. Tito noví padouši budou: "Unášet lidi a vymazávat jim vzpomínky na jejich milované."

Ghost Riders, okamžitě po svém příjezdu do Beacon Hills zaútočí na Stilese, což znamená, že jeho přátelé a rodina totálně zapomenou, že kdy existoval, a že bude nechán napospas těmto zlým jezdcům.

Samozřejmě toto rozhodnutí nechat Stilese unést hned ze začátku má vyřešit jeho absenci v natáčení Teen Wolfu, kvůli zranění, které Dylan O'Brien utrpěl při natáčení filmu Maze Runner.

Vypadá to tedy, že Stiles bude unesen hned v premiérovém dílu seriálu a nějakou chvíli potrvá, než si jeho přátelé opět vzpomenou a zachrání ho. Předpokládá se, že Stilese neuvidíme přinejmenším v první polovině série (6A), jejíž doba natáčení koresponduje s dobou Dylanovy rekonvalescence.

Stiles bude chybět nejen nám jako divákům, ale především jeho přátelům v seriálu, kteří dle Davise: "Budou mít pocit, že jim uniká něco velmi důležitého, a nakonec přijdou na to, že se jedná o nějakou osobu."

http://www.edna.cz/teen-wolf

TW: Desert Wolf - Marisol Nichols

11. srpna 2015 v 23:17 | Enn.

Úplně jsem zapoměla na jednu skvělou novinku. Tedy novinku pro fanoušky Teen Wolf!

Známe jméno herečky, která si v TW zahraje všem známou "Pouštní Vlčici". Jméno herečky je Marisol Nichols a mohli jste ji vidět v např. seriálu Zákon a pořádek a především v seriálu 24 hodin.

Mě se Marisol jako pouštní vlčice bude určitě líbit, takhle jsem si ji představovala, no uvidíme jak svoji roly zahraje. A vlastně je tedy jasné, že budeme Marison co nejdříve vídat v seriálu.

TW: Dread Doctors - Záporáci pro pátou a šestou sérii

29. června 2015 v 20:22 | Enn.
Teen Wolf ještě ani nemělo premiéru 5. série, ale tvůrci seriálu už mají plány pro šestou.

Jako každou novou sérii nás čekají i noví záporáci: Dread Doctors. "Jsou to naši jediní záporáci, kteří se přesunou do další série," řekl Tyler Posey v rozhovoru pro E Online. Režisér Russell Mulcahy se k tomu přidal: "Objeví se v další sérii, protože se budou vyvíjet."

Jejich vývoj je částí mytologie, která je inspirována morovými doktory během bubonského moru a dalších.
Svoji historii také mají v německých experimentech na lidech během druhé světové války, kdy používali plynové masky. "Vycházeli jsme z těchto věcí, ale tohle je vlastně poprvé, co jsme si z toho udělali vlastní tvorbu. Říkáme jim vědci, co uctívají nadpřirozeno a mají velmi specifický plán pro Beacon Hills, přičemž se budou plést Scottovi do cesty," řekl výkonný producent Jeff Davis.

Ale kromě jejich vědeckého know-how a nadpřirozeného fanatismu je to jejich lidská stránka, co je dělá ještě více děsivější. "Jsou to pravděpodobně ti největší lidští padouši, které jsme kdy měli, a já myslím, že je to proto, že jsou to právě lidé," prozradila Holland.

"Tím hlavním oříškem u nich je to, co se skrývá za jejich maskami," řekl režisér Mulcahy. "A to je něco, co fanoušci neobjeví až do šesté série."

http://www.edna.cz/teen-wolf

TW: O postavách 5. série

18. června 2015 v 20:30 | Enn.
Fanoušci spekulovali o nějakém návratu, ale kdo by to mohl být? Někteří uvažovali o někom jako je Daniel Sharman nebo Colton Haynes nebo i flashback s Crystal Reed.

''Pokud jde o návraty, je několik možností, jak se to dá udělat,'' řekla Holland, která hraje Lydii, na ATX TV festivalu v Austinu v Texasu tuto neděli.

Pátá série znamená poslední rok pro Lydii, Scotta, Malii a zbytek smečky. Nový rok přináší nejistoty pro všechny postavy. Co čeká smečku po maturitě?

Tyler Posey řekl, že se těší na tento přechod.

TW: O seriálu

27. května 2015 v 22:30 | Enn.
Vlčí mládě napínavé drama o proměně a zakázané lásce současných teenagerů. Jde o svěží a odlišný pohled na stejnou látku jako ve filmu Školák vlkodlak z roku 1985 s Michaelem J. Foxem.

Šestnáctiletý Scott McCall, věčný outsider ignorovaný okolím, touží po alespoň minimálním uznání, které by jej vytrhlo z každodenní středoškolské anonymity. Když se jedné noci přidává v lesích k policejnímu pátrání po mrtvém těle, setkává se v temnotě s tajemným tvorem. Je pokousán a jen zázrakem vyvázne živý. Další den jej však ve škole čeká překvapení - z plachého outsidera se stane vlkodlak... a jeho život už nikdy nebude jako předtím.

 
 

Reklama