Informace

TVD: Caroline Dries - Rozhovor pro E!ONLINE

18. prosince 2014 v 22:23 | Enn.
Může se zbláznit z tolika věcí, které se stali. Magická hranice je pryč! Vždy jste plánovali, že tohle kouzlo nevydrží navždy?
Chtěli jsme, aby mělo nejaký vliv, takže jsem se ho nechtěli zbavit hned na začátku. Ale také jsme věděli, že vytrháváme naše postavy z míst, které vlastníme a díky tomu to měla produkce při vyprávění příběhu hodně těžké. Mysti Falls také představuje centrum dění pro naše postavy, takže dostat se domů bylo pro ně symbolickou misí v první polovině této série. Díky tomu, že Kai mohl kouzlo vysát, to fungovalo a byl to perfektní způsob jak ho odstranit.

TVD: Spoilery about season 6 - 0.04

17. prosince 2014 v 13:17 | Enn.
- Uvidíte epizodu, kterou režíroval Paul Wesley.
- Bonnie se vrátí ... ale kdy? A jak se změní po této zkušenosti?
- Bude téct krev.
- Matt Danovan najde své životní poslání.
- Tyler Lockwood se postaví za svou přítelkyni.
- Alaric Saltzman spadne do sladké rutiny milostného vztahu.
- Enzo potká dívku.
- Caroline Forbes bude uvažovat o možnosti léčení upíří krví a jejich limitech.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoilery about season 6 - 0.03

15. prosince 2014 v 8:05 | Enn.
O víkendu jsem nebyla doma, tak jsem nic nepřidala a vím, že když příjdu z práce tak se mi nic přidávat nebude chtít a tak se mrkneme na novinky teď. Nějaké se objevili.

Spoilery, které prozradila producentka Julie Plec o druhé polovině, šesté série.
 1. Jeremy se hlásí na uměleckou školu.
 2. Elena dostane nabídku. Bude to nabídka, "která by mohla navždy změnit její život," řekla Julie Plec. (Všechno jen né, že se stane člověkem, upíří Elenu mám ráda)
 3. Se Steroline by to možná mohlo vyjít.
 4. Několik flashbacků. Nejen, že uvidíme Damona z roku 1858, ale uvidíme také oddělené flashbacky do dětství Caroline a Stefana.
 5. Tyler je po uši zamilovaný do Liv. "Tyler Lockwood se za svoji holku postaví" v TVD v roce 2015. (Konečně nějaká holka pro Tylera a moc mu to přeju, Liv mám ráda)
 6. Matt dostane další příběh. Možná. "Matta Donovana volá život." Týká se to Enzova plánu, jak zničit Stefanovi život nebo dostane Matt nějaký příběh jen sám pro sebe?
 7. Všechno nejlepší, Bonnie. Chudák Bon Bon. Až se Vampire Diaries vrátí v lednu na televizní obrazovky, naše oblíbená čarodějka oslaví narozeniny. Doufejme, že se na její narozeninové oslavě ukáže víc lidí, než na Vánoce. Také víme, že "Bonnie se vrátí ....".
 8. Postavy zemřou. A bude jich víc.
 9. Drama ve vztazích. Podle Julie "Někdo půjde k sobě, někdo zase od sebe. Ne nezbytně ten stejný pár." A také tam bude "HODNĚ líbání. Opět více než jednoho páru."
 10. Pravá Sarah Salvatore.
 11. Nastane sloučení. "Sloučení se stane: Ale která z čarodějek to bude?"
 12. Budou téct slzy. Tohle není nijaký extra spoiler, protože u Vampire Diaries brečíme skoro každou epizodu, nicméně Julie Plec prozradila: "V roce 2015 se stane dost obrovských věcí."
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD: Spoiler r. 1800

7. prosince 2014 v 20:42 | Enn.
--> Objaví se v TVD nejaké nové postavy?
Epizoda 6x15 bude obsahovat flashback do roku 1800, v kterém se seznámíme s Augustoe, Lily a Thomasem Fell. Dozvíme se pár zajímavých detailů o jedné ze zakladatelských rodin Mystic Falls a možná se objeví někdo, jehož jméno už známe.

http://dobrevteam.blog.cz/

TVD: Spoiler about Delena ♥

5. prosince 2014 v 20:26 | Enn.
Jakýkoliv spoiler o Damonovi a Eleně z The Vampire Diaries? Potřebuji ho, jako vodu na poušti.

Napij se: Elena možná přiznala, že cítí "záblesk" lásky k Damonovi, ale ještě nečekejte, že budou zcela spolu, nezáleží na tom jaké romantické bude období prázdnin. "Je tu jmelí v midseason finále a fanoušci si mohou přát cokoli, co chtějí. Ale také se musí připravit na srdcervoucí zklamání, naservírované způsobem, jakým jsme to dělali vždycky," prozrazuje Julie. Vysvětlete si to jak chcete...

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Birthday Date

23. listopadu 2014 v 14:51 | Enn.
Nina Dobrev (Elena, Katherine, Amara,..) - 9.1.
Ian Somerhalder (Damon) - 8.12.
Paul Wesley (Stefan, Silas,..) - 23.7.

Malese Jow (Anna) - 18.2.
Candice Accola (Caroline) - 13.5.
Kat Graham (Bonnie) - 5.9.
Arielle Kebbel (Lexi) - 19.2.
Sara Canning (Jenna) - 14.7.
Marguerite MacIntyre (Lizz Forbs) - 11.5.
Jasmine Guy (Sheila Benet) - 10.5.
Olga Fonda (Nadia) - 1.10.
Grace Phipps (April) - 4.5.

David Anders (John) - 11.3.
Steven R. McQueen (Jeremy) - 13.7.
Zach Roerig (Matt) - 22.2
Michael Trevino (Tyler) - 25.1.
Matthew Davis (Alaric) - 8.5.

TVD: Spoiler about Delena 0.02

18. listopadu 2014 v 22:14 | Enn.
Něco, co se týče Deleny ve vánoční epizodě (6x10)?

Nastražte uši, fanoušci Deleny: "Možná bude v jejich budoucnosti nějaké pověšené jmelí," řekla Julie Plec. "Jestli se pod ním políbí nebo ne, na to se budete muset podívat." My budeme sázet a řekneme, že ... ANO. Mimochodem, je někdo také stále zaseknutý v momentu, kdy se Damon a Elena políbili v dešti?

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD a TO: Vysílací dny po zimní pauze

16. listopadu 2014 v 18:00 | Enn.
Po zimní přestávce se TVD a TO začnou vysílat v těchto dnech:

The Originals: 19. ledna (pondělí)
The Vampire Diaries: 22. ledna (čtvrtek)

A já myslím, že to nevydržím, takové dlouhé čekání, ale alespn půjde zase PLL.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoilery about Delena + Steroline

15. listopadu 2014 v 19:19 | Enn.

BLOG: Druhá neohlášená kontrola

Možná jsem tu už tyhle spoilery dávala, ale nejsem si jistá, takže kdyžtak znovu.

E!ONLINE: Je nějaká šance, že se Stefan a Caroline usmíří a existuje naděje, že budou spolu?
Zvedněte ruku, jestli tak trochu nenávidíte nového Stefana a myslíte si, že si Caroline zaslouží někoho mnohem lepšího než toho blbce, kterým je v této sérii?! ''Caroline doufala, že kdyby se někdy vrátil Damon, získala by zpět i Stefana.'' řekla výkonná producentka Julie Plec. ''Pořád ji to hodně bolí a on má co napravovat, takže v následujících epizodách uvidíme jestli dokážou najít způsob jak napravit jejich přátelství.'' a vzkaz pro všechny Steroline fanoušky - nejdřív musí napravit jejich přátelství, aby mohli vůbec pomyslet na něco víc.

TV GUIDE: Jsou Eleniny vzpomínky na Damona opravdu navždy pryč?
Vypadá to tak! Ale stalo se někdy, že by Damon odstoupil od výzvy? V omračující scéně řekne Damon Eleně o některých klíčových okamžicích jejich vztahu, mezi které patří i líbačka v motelu ze 3. série. Ale je to Elena, ze které frustrace vytáhne to nejlepší a nakonec bude riskovat svůj život, aby tyto vzpomínky získala zpátky. Bude to fungovat? Právě když se oni a fanoušci vzdají naděje, připravte se na scénu, po které budete křičet (nebo kňučet?)

http://official-nina.blog.cz/

TVD: Spoiler about Delena

12. listopadu 2014 v 19:47 | Enn.

BLOG: Druhá neohlášená kontrola

Jsou Eleniny vzpomínky na Damona pryč nadobro?

Vypadá to tak! Ale kdy Damon odstoupil od nějaké výzvy? Ve scéně, která je hodna upadnutí do mdlob, Damon zasvětí Elenu do několika klíčových momentů jejich vztahu, včetně muchlování v motelu ve 3. sérii. Ale je to Elena, jejíž frustrace z ní dostane to nejlepší a skončí riskováním života kvůli získání svých podmínek zpět. Zafunguje to? A zrovna když oni i diváci ztratí naději, připravte se na scénu, ze které budete křičet.

http://ninadobrev-4fans.blog.cz

TVD: Spoiler about rok 2009

8. listopadu 2014 v 23:22 | Enn.
Portál TV Guide informoval, že v midseason finále (TVD 6x10) uvidíme flashbacky s Elenou Caroline a Bonnie z roku 2009. Vrátí se do jejich středoškolských let z 1.série a uvidíme velkou prázdninovou slavnost. Ještě je příliš brzy říkat, jestli to budou štastné chvíle. Ale v TVD platí jasné pravidlo - většina šťastných akcí konči krvavým masakrem.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoiler about Kai

8. listopadu 2014 v 23:19 | Enn.
Teď, když Bonnie poslala Damona domů, viděli jsme Kaie naposledy?

Nevypadá to tak! Christopher Wood, velmi rozumný (a sexy!) chlap, který masově zavraždil svou rodinu, nám řekl, že se dozvíme více o Kaiově minulosti. ''Víme, že důvodem, proč ho zavřeli do toho vězení, je to, že povraždil svou rodinu.'' říká Christopher. ''Ale zatím toho mnoho nevíme o tom, jaký byl před tímto incidentem. Byl dobré dítě? Byl normální? Stalo se mu něco? Nebo to s ním bylo těžké a náročné a toto byla jen jedna z mnoha věcí? V pokračování seriálu se o něm dozvíme víc.'' (a to je opravdu super, jsem na něj zvědavá)

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spousta informací o 6. sérii

2. listopadu 2014 v 14:14 | Enn.
Jaký vliv bude mít Damonův návrat na Stefana ?
- Caroline: My jsme se opravdu snažili dostat Stefana na samotné dno, než se vrátí zpět Damon, ale nebude to jednoduché. Stefan je samozřejmě nadšený, že je jeho bratr zpět, ale stále má za sebou spoustu věcí, které musí vyčistit. Udělal tak trochu nepořádek ve svém životě potom co Damon odešel a ted bude nutné to napravit kousek po kousku. Udělal si nepřítele s Enzem, zničil přátelství, které měl s Caroline, takže to, že je Damon zpět je jen kousek skládačky, ale musí ještě složit do pořádku ten zbytek.

Bude existovat přátelský trojúhelník -Enzo, Damon, Alarick?
- Caroline: Je to legrační, ale v pořadu máme tolik mužského osazenstva a snažíme se, aby to nebylo soutěživé mezi nimi kdo získá víc Damonovu pozornost. Enzo je více darebák a je dynamický a bude hrát roli mezi Damonem a Stefanem, zatímco Alaric pocítí okamžitě to kde se jejich vztah nachází ted, to,že on byl tím kdo ovlivnil Elenu, aby na Damona zapoměla...

Co nám můžete říct o Bonnie, potom co jste ji zanechali tam kde je?
- Caroline: Damon věří tomu, že ona odešla do světa mrtvých, že zemřela, a on sám bojuje s pocitem viny, že on se z toho dostal a ona se pro něho obětovala. S Bonnie jsme tam zanechali i Kaie, takže pro ni začína skutečně hororový příběh, když se snaží najít cestu zpět sama, bez toho, aby musela s sebou vzít i Kaie. Pro ní to je nekonečný zlý sen.

Kolik se toho dozví ostatní co se vlastně stalo Damonovi, v průběhu doby co byl pryč ?
- Caroline: Když se vrátí má možnost říct pravdu o tom co se stalo, a nebo lhát a zakrýt tak skutečnost, aby zranil city druhých. Vybere si to druhé, a doufá, že to je správná volba, kterou každý přijme líp, než jim říct o tom, že Bonnie zemřela znovu aniž by si museli znovu projít tu cestu její srmti. Uvidíte co se stane, jakmile si začnou všichni uvědomovat, že je Bonnie naživu a budou se snažit nalézt cestu k ní.

Byla tam scéna, kdy Liam a Elena zachránili jednu dívku si vyměnili pohled. Jak to máme brát ?
- Caroline: Liam je super ambiciózní, trochu nafoukaný med student a představa, že Elena mohla zachránit někoho, kdo měl zemřít ho opravdu ovlivňuje, ne proto, že je tak sobecký, ale proto, že je vědecký. Bude ho to hlodat a bude to problematickým bodem v jejich vztahu. (Mě se Liam s Elenou náhodou líbí)

Co nám můžete říct o vztahu Tylera a Liv ?
- Caroline: Můj nejoblíbenější milostný příběh téhle série je ten, který hrajeme v pozadí právě s Tylerem a Liv. To, že ona zabila toho chlapce, aby se v Tylerovi znovu neotevřely vlkodlačí geny je docela velká obět´.Ona je v podstatě pěkně chladná a vřelá zároveň, takže to bude zábava ukázat něco víc z její minulosti a poznat tak, proč se takhle chová ke klukům, kterým se líbí a my se ji chystáme propojit s obrovskou mytologii celého příběhu.

V této epizodě jsme také neviděli Sarah, ale víme,že je Salvatore. Dozví se to někdo další ?
- Caroline: Jakmile se v tom začne víc vrtat upoutá pozornost Enza a stává se to časovanou bombou než vše vyjde na povrch. (A na tohle se ohromě těším, určitě to bude zajímavé)

http://mkunis-ndobrev.blog.cz

TVD: Spoiler 6x04

22. října 2014 v 23:04 | Enn.
Spoiler k další epizodě 6x04. A myslím, že je to opravdu zajímavý spoiler.

Připravte se na to, že uvidíte nějaké staré známé tváře, když se dvě postavy (a ne, nemluvíme o Damonovi a Bonnie) vrátí do seriálu. Co se týče flashbacku z 90. let, který nás čeká tento týden, nejen, že uvidíme Damona, jak flirtuje s mladou (a dlouhovlasou!) Liz Forbesovou, ale také můžete čekat důležitý objev o minulosti nově příchozí, Sarah. (Dokonce by ji to mohlo spojovat se Salvatorovými.)

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD: Spoiler about new character Annie Nelson

14. října 2014 v 20:06 | Enn.
Máte nějaký spoiler o nové postavě Annie Nelson, která se objeví v následujících epizodách Vampire Diaries?
Ano. Tým SpoilerTV mi řekl, že Annie se objeví kolem 10 epizody a spřátelí se s Lukem a čarodějnicemi. Ovšem vypadá to tak, že to může mít tolik problémů, protože nemůže používat svou magii. Myslím, že ji budou muset poslat do Bradavic.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoiler about Bonnie a Damon

9. října 2014 v 22:44 | Enn.
Promiň Mystery, ale spoilerujeme dál :) Toto je velice zajímavý spoiler a já si toho opravdu nevšimla.

Jsou Damon a Bonnie opravdu uvězněni v 90. letech?
V případě, že narážíte na hudbu a Damonův outfit, tak jste asi nepostřehli, že název epizody nám to naznačuje už týdny. Ale nebojte se o ně. Přesto, že trpí nějakým druhem "Já jsem legenda" nudy, vypadají jako normální starý manželský pár: vaří, nakupují, luští společně křížovky. Budou z toho vytrženy, až se objeví první náznak naděje na návrat do Mystic Falls.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoiler about Enzo

9. října 2014 v 17:12 | Enn.
Jakýkoliv spoiler o Enzovi?
Enzo udělá jeho triumfální návrat ve čtvrtek a je to muž na misi. "Je stejně škodlivý, mírně poťouchlý, ale jako jeden z mála se aktivně snaží přijít na to, co se stalo Damonovi a uvidíme, jestli ho dostane zpět," říká Michael Malarkey. A i když Enzo a Damon neskončily zrovna nejlépe, než oba zemřeli, bude to znít docela přátelsky. "Jejich přátelství přežilo i horší časy. Chce svého kámoše zpět," dodává Malarkey.

Mě se líbí, že Enzo je hodně podobný jako Damon. Záleží mu na svém kamarádovi, stejně jako Damonovi na Stefanovi i když se pořád jen hádali. Damon se na Enza vykašlal, a ne jenom jednou, ale stejně je to on, který se snaží přijít na to co se stalo. A hlavně je tak sexy :D.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoilery about season 6 - 0.02

6. října 2014 v 20:23 | Enn.
Jak Alaric zareaguje na Eleny žádost, kterou jsme viděli u konce 1. dílu?
,,To je velká část v další epizodě.. Damon je jeho přítel, víte je to pro Alarica těžké rozhodnutí, říká si ,,Nevím, jestli to můžu udělat svému příteli".. Takže tohle bude jeho emocionální cesta v další epizodě.."

Jak se to bude vyvíjet mezi Alaricem a Jo (Jodi Lyn O'Keefe)?
,,To, co jsme chtěli prozkoumat je to, že lovec upírů, který byl proměněn v upíra, který se zbláznil a umřel.. Teď se vrátil zase zpět mezi živé a ponese si ,,emocionální bágl", ale také je to dospělý ,,člověk".. Takže když vidí, že má Elena i Jeremy problémy, tak se nebude utápět v těch svých.. Jeden z jeho problémů je to, že nenávidí, že je upír, takže jak má normálně randit a být zase normálním chlapem? Jo mu v tomhle pomůže.. Nebudeme mu dělat příběh krvežíznivé pijavice.. Je to víc, je to příběh o tom, že Alaric se cítí ve své kůži nepříjemně"..

TVD: Spoilery about season 6

25. září 2014 v 20:38 | Enn.
- Damonova smrt odhalí novou nebezpečnou stránku Eleny.
- Stefan je daleko od Mystic Falls, když hledá čarodějnici, která může mluvit s mrtvými. Dokonce přijímá jiní život, novou práci - a novou přítelkyni? "Dozvěděli jsme se, jaký je jeho život jako upíra a nyní začíná žít s novou identitou," říká Dries.
- Pokud jste cítili nějaké napětí / flirtování mezi Liv a Tylerem, nejste blázni.
- Největším problémem pro vzkříšeného Alarica není šílenství po krvi, je to nedostatek zkušeností pokud jde o dívky.
- S Mystic Grill v rekonstrukci si Matt najde nový smysl života. Bohužel se to nedá říct o svéhlavém Jeremym.
- Nemusí se bát ani fanoušci Michaela Malarkeya, Enzo bude totiž v plné pohotovosti a bude mít co dočinění s tím, co se děje v příběhu Stefan/Damon. (Na něj se ohromě těším, skvělá postava)
- Co se týká místa pobytu Bonnie a Damona, můžeme prozradit, že toto tajemství se bude řešit.
- Dvojníci. Slovo "D" dle Caroline Dries nebylo během prvních deseti epizod použito ani jednou. Namísto toho bude v epizodách hodně mytologie kolem čarodějnických dvojčat Liv a Lukovi, kdy budou hrát velmi důležitou roli v příběhu.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoiler about Enzo

25. září 2014 v 20:31 | Enn.
Mám jednu otázku, pokud se jedná o TVD - ENZO !!

Je smutné, že v premiéře je málo Enza. Ale nebojte se, protože v druhé epizodě bude mít velké plány, pokud jde o jeho BFF Damona, jehož smrt ho zasáhla. Kromě Damona a toho všeho mohou fanoušci očekávat další koketní popichování mezi Enzem a Caroline. "Uvidíme dynamiku mezi nimi." řekla Dries a odhalila, že Enzo nebude umět okouzlit jediného člověka - Matta Donovana. "Nebudou to nejlepší přátelé." dobírá Dries.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoiler o novém zlu v seriálu

22. září 2014 v 21:04 | Enn.
Ráda bych slyšela nějaký spoiler z Vampire Diaries, který se netýká romantických vztahů.

A co takhle záporák této série? Když moje kolegyně Samantha Highfill mluvila s Julií Plec o novém velkém zlu a ta prohlásila, že tato série bude mít více "sporných postav". Ale stejně "Je tu jedna záporná osoba, na kterou se těším obzvlášť, protože tak trochu prolomí typ našich záporáků, kteří se často svým způsobem zdají vyplatitelní," říká. "A budeme to moct zkoumat do hloubky, temné myšlenky psychopatické osobnosti, takže na to se velmi těším." Jinými slovy, tohle je padouch, který vykoupení ve spin-offu nenajde.

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD: Spoilery - Souhrn

22. září 2014 v 16:26 | Enn.
• Elena se dá na cestu medicíny, aby následovala svého otce
• Matt se se ztrátou svých přátel vyrovná nejlépe
• Caroline převezme roli sjednotitelky, bude se snažit udržet skupinu přátel pohromadě
• Místo, kde se nachází Damon a Bonnie, se dozvíme již ve druhé epizodě
• Stefan i Alaric si najdou nové povolání
• Damon se brzy potká s Elenou (formou čarodějnických drog), ale také se Stefanem
• Premiéra šesté série se bude opět odehrávat cca 4 měsíce po finále páté série
• Dočkáme se flashbacků bratří Salvatorů z roku 1990
• Opět se dočkáme dvojčat Luke a Liv, spolu s nimi se objeví i jejich coven
• Plánují se crossoverové epizody se seriálem The Originals, jeden díl je dokonce už natočený, ale nevíme který
• Alaric se bude na začátku vzpamatovávat z toho, že je upír, nepomůže tomu ani to, když pozná novou ženu Jo
• Matt se bude více angažovat v Mystic Falls, když zjistí několik informací o Trippovi, musíme ale počkat na jeho pravé jméno a poté zjistíme, proč je Tripp tak nebezpečný

http://www.edna.cz/vampire-diaries

TVD: Spoiler about Matt, Alaric a Steroline

18. září 2014 v 13:02 | Enn.

KONTROLA A NÁBĚR AFFILIATES !!

Nějaký spoiler o TVD?

Samozřejmě! Když se náš Matt začne více angažovat v Mystic Falls, zjisti že Tripp (Colin Ferguson) má důležité rodiné vazby s městem. Jen si počkejte až uslyšíte jeho skutečně jméno. Pak vám bude dávat větší smysl, proč udržoval v tajnosti některé jeho mimoškolní aktivity, které by mohly vystavit Mattovi nejbližší přátele extrémnímu nebezpečí.

Spoiler o Alaricovi

Julie Plec nás škádlí o Alaricovi: "Alaric si bere nějaký čas, aby se vypořádal se svým minulým já a jeho novou upírskou identitou. A když potká fascinující a energickou ženu je to ještě těžší."

O Caroline a Stefanovi

Špatná zpráva je, že neexistuje žádný plán, který by byl v dohledu pro romanci Stefana a Caroline. Horší zprávou je, že jejich přátelství může skončit. Alespoň díky tomu, co se děje na začátku série a v závislosti na show řekla Velká Máma (ne, není to její skutečné jméno) Julie Plec: "Caroline na Stefana neskočí jen tak jednoduše. Ve skutečnosti jeho odhodlání jít dál a začít nový život po ztrátě bratra může nakonec zničit přátelství budované několik let. "A takže nic není v pohodě. Pokud nejste fanoušci Caroline a Klause, nebo Caroline a Tylera, měli byste si vybrat nějaký nový pár na podporu.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Spoiler about TVD and TO

12. září 2014 v 18:37 | Enn.

KONTROLA A NÁBĚR AFFILIATES !!

Bude v této sérii nějaké spojení Vampire Diaries a The Originals?
Ano! Můžeme potvrdit, že už vlastně jedno natočili, ale zatím nemůžeme nic víc prozradit. Nějaké teorie?

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD: Spoustu spoilerů

5. září 2014 v 21:24 | Enn.
Fanoušci tesáků, máte náladu na nějaké nové spoilery k šesté sérii Vampire Diaries? (Není třeba odpovídat, je jasné, že je to jen řečnická otázka, protože odpověď je vždy jasné "ANO!") No, tak pokuď ste byli v napětí celé léto - už od té doby, co skončila epizoda s názvem "Home" a zanechala za sebou všechny fanoušky šokované a zničené - tak je dnešek váš šťastný den. Díky TVLine nyní máme aspoň nějaké zdání o tom, jak je to s každým z našich oblíbených postav a o čtyřměsíčním skoku, který nastane. Ano, je to tak - pokud se těšíte na nové detaily o tom, kde se nachází Damon a Bonnie a jaké emoce zavalily naše obyvatele Mystic Falls po smrti jejich přátel, tak tady jsou konečně nějaké odpovědi!

 
 

Reklama