Informace

TVD: Spoiler - Damon a Stefan

4. září 2014 v 14:41 | Enn.
V rozhovoru pro Entertainment Weekly, Ian Somerhalder řekl,že Damon a Stefan by se mohli setkat opět a velmi brzy tváří v tvář v zemi živých.

Ian řekl: "Natáčel jsem s Paulem některé skutečně velmi dobré scény a není to tak dlouho, někdy minulý týden. V každém případě s nimi dvěma uvidíte super scény. Je super, pokud jeden druhému nejdou po krku."

TVD: Nové spoilery pro 6. sérii

3. září 2014 v 16:12 | Enn.
--> Alaric je zpět, Elena stále blázní po Damonovi.
--> Je zde nová láska pro Ricka, bohužel, ale nikdo pro Stefana. Stefan na lásku nemá dost emocí díky smrti svého bratra. A i kdyby měl, stále vidí Caroline jen jako "kamarádku ".
--> Damon s Bonnie jsou stále "někde " spolu a brzy si začnou jít na nervy a chovat se jako pár, který je spolu ve svazku již několik let. (Tak na tuhle část příběhu se těším)
--> Mezitím Tyler si začíná zvykat na svoji novou lidskou stránku a bude pro něho těžké se s ní opět naučit žít.
--> Matt se vrací do MF a konečně nemá za svými zády neustále někoho kdo ho kontroluje.
--> Dozvíme se také více o Liv a Lukovi a jejich temné minulosti.

Bonus navíc : Elena sebude snažit dát Caroline dohromady s jejím novým studentským kámošem Liamem (Maro James) jelikož si myslí, že by spolu tvořili dokonalý pár.

http://mkunis-ndobrev.blog.cz/

TVD: Spoiler about Stefan and Caroline

3. září 2014 v 16:06 | Enn.
Jakýkoliv spoiler o The Vampire Diaries? Přesněji řečeno něco o naší oblíbené upírce Caroline?
Oh, mám tu něco s Caroline a je to šťavnatý.. Její románek se Stefanem se stal jedním z hlavních příběhů v 6. sérii TVD a to i tak, že láska není oboustranná.. ,,Uvědomí si, že je to trošku jinak než doufala a od toho se to vyvine" řekla výkonná producentka Caroline Dries.. ,,Ale jenom proto, že jedna postava nemá ráda druhou postavu, to neznamená, že z toho nemůže být fascinující love story"..

Jakýkoliv spoiler o Damonovi a Eleně?
Než se tahle dvojka znovu setká - což vypadá, že ještě nějakou chvilku nebude, nemáme k tomu moc co říct.. Na jednu stranu tady bude napětí mezi Stefanem a Caroline, které příjde brzy, protože naše upírka Caroline, mu vyjádří brzo své city a víte co? Elena tohle všechno uslyší! Víme, že Elena se bude snažit dát dohromady Caroline s jejim kamarádem Liamem, ale až se dozví o tom, co řekla Caroline Stefanovi, tak budete všichni překvapeni její reakcí..

http://mkunis-ndobrev.blog.cz/

TVD: Spoilery pro 6. serii

7. srpna 2014 v 18:37 | Enn.
--> Julie Plec říká, že šestá serie se začne s odstupem čtyř měsíců.
--> Alaric bude znovu učit.
--> Uvidíme sex ze žalu.
--> Je tu naděje pro Stefana a Caroline.
--> Stefan si zaslouží konečně nějakou pořádnou akci.
--> Romance mezi Bonnie a Jeremym je možná.
--> Krása Enza spočívá v to, že dokáže lidi nasrat do nepříčetnosti.
--> Spoiler o Stefanovi a Caroline: Myslím, že by měli mít prostě sex. Měly by sjet z cesty a zjistit jak by jim to šlo. "Takže že by další horký upíří sex? Proč ne" říká Paul Wesley.

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: Spoilery k 6. serii

4. srpna 2014 v 11:32 | Enn.
Posbírala jsem nějaké spoilery TVD a dala je do jednoho článku. Některé jsou opravdu zajímavé.

--> Žádný další dvojník
--> První epizida bude spíš jen o Eleně. Bude dělat bláznivé věci.
--> V 6. serii půjde o velkou záhadu.
--> V 6. serii bude poznávat každou postavu individuálně, jejich vztahy, chování.
--> Tyler a Elena budou mít v 6. serii silnější a dynamičtější přátelství.
--> Elena se bude snažit získat lékařský diplom.
--> Uvidíme spolu s Elenou nějaké sexy studenty a doktory.
--> Damon bude v 6. serii emočně na horské dráze.
--> 6. serie bude něco jako 1. serie TVD.

TVD: Nové postavy v seriálu

23. července 2014 v 20:10 | Enn.
Do seriálu byla dále obsazena herečka Emily C. Chang jako Ivy, která je popisovaná jako dívka s nečekaně divokou stránkou. Postava by se měla objevit hned v první dílem šesté série.

Další novou postavou je mladý student Liam, kterého ztvární Marco James. Tato postava by se měla v seriálu objevovat pravidelněji. Liam je student na Whitmore College, který studuje medicínu a pochází z rodiny lékařů.

Další je herec Chris Wood, který se chystá hrát v šesté sérii. Chris ztvární postavu Kaia, nestabilního nováčka se znepokojujícími schopnostmi. Poprvé se objeví v třetím díle šesté série a také se s ním budeme setkávat pravidelněji.

Nově byli ohlášeni herci Jayson Warner Smith a Jodi Lyn O'Keefe. Jayson si zahraje zatím neznámou postavu, která vede vlastní obchod v Mystic Falls. Jodi si zahraje lékařku Jo, která by měla být Liamovou učitelkou.


http://www.edna.cz/vampire-diaries/

TVD: Nová postava v Mystic Falls - Tripp

23. července 2014 v 14:44 | Enn.
Do Mystic Falls přichází nový muž. Herec Colin Ferguson se připojuje k 6. sérii TVD a zahraje si Trippa. Tripp je popisován jako pohledný, silný a disciplinovaný. Je šéfem komunitní milice, která pro ochranu města udělá cokoliv. Také je náhradním otcem mladých svěřenců. Výkonná producentka Julie Plec také říká, že dá zabrat šerifce Forbesové. Poprvé se objeví hned v premiéře 6. série.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Sarah, nová postava v TVD

17. července 2014 v 3:39 | Enn.
gabrielle-walsh-2
A už také víme, kdo se jako další připojí k TVD. Je to herečka Gabrielle Walsh, který ztvární postavu jménem Sarah, a víme, že nebude v Mystic Falls moc vítaná.
Sarah je popisována jako odvážná a chytrá dívka, se skrytými úmysly. Sarah by se měla objevit už v první epizodě, 6. serie a měla by tam chvilku pobýt.

- Kopírovat se zdrojem!

TVD: Spoilery o 6.sérii a 6x01

17. července 2014 v 3:31 | Enn.
Valentina: Máte něco o 6. serii The Vampire Diaries?
TV Line: Stefan, který je zničený ze (zdánlivé) smrti svého bratra, se při hledání útěchy obrátí na překvapivý zdroj. (Jsem zvědavá kdo to bude, moje teoretie - Elena, což by ale zas tak překvapivé nebylo, tak Enzo!)

Režisér TVD Jeffrey Hunt na svém Twitteru napsal něco o první epizodě, 6. serie
"Fanoušci TVD, 1. epizoda, 6. serie je emoční horská dráha, na kterou nebudete připravení. Radím vám, aby jste se začali připravovat už teď" (Já se nemůžu dočkat 6. serie, chci vědět jak zařídí, že se Damon vrátí!)

TVD: Něco málo o 6. serii

2. července 2014 v 19:22 | Enn.
Takže, o The Vampire Diaries se toho teď moc neví, pokusím se všechno najít a dát dohromady..

Jako první už víme, že první epizoda 6. serie začně ve čtvrtek 2. října 2014
Bonnie a Damon nejseou navždy pryč a v 6. serii se vrátí
Přátelství mezi Alarickem a Elenou
Znovu sblížení Eleny a Stefana - jak, to se musíme nechat překvapit

+ The Original začíná 6. října 2014 - Pondělí

TVD: Budoucnost Bonnie a Damona

9. června 2014 v 20:20 | Enn.

Vrátí se Bonnie?

Odpověď není jednoznačná. Bonnie spolu s Damonem na konci páté série uvízla na druhé straně a poslední scéna nám nic nenapověděla o osudu těchto dvou pravidelných postav. Světlou stránkou ale může být fakt, že Bonnie bude opět jednou z hlavních postav šesté série seriálu.
Mírná kaňka na straně Bonnie je možná ta, že u fanoušků není tato postava tak důležitá jako v případě Damona. Postava Bonnie dokonce "vyhrála" soutěž o seriálovou postavu ze všech různých seriálů, která se podle fanoušků po své smrti neměla již nadále objevovat v seriálu. Jak všichni víme, Bonnie ve čtvrté sérii zemřela, ale i nadále se objevovala v další sezóně a poté byla dokonce vzkříšena.

A co Damon? Bude v seriálu chybět?

Podle slov tvůrců - rozhodně NE! Představitel Damona, herec Ian Somerhalder, sice napsal na svůj twitter smutné řeči o tom, že tohle není žádná hra a Damon je opravdu mrtvý, ale sami tvůrci potvrdili, že se v další sérii určitě objeví. Zatím bohužel nevíme, jak často, ale i přesto bylo potvrzeno, že Damon bude opět jednou z hlavních postav.
Absence Damona by rozhodně vyvolala velkou vlnu vzteku a odporu fanoušků seriálu The Vampire Diaries, protože se jedná o zřejmě nejvíce oblíbenou postavu celého seriálu, což např. dokazuje i hodnocení postavy na Edně. Podle všeho by seriál přišel po absenci Damona o mnoho fanoušků, je tedy jasné, jak to zřejmě dopadne.

www.edna.cz/vampire-diaries

TVD: Spoiler about Alarick and Enzo

2. června 2014 v 19:15 | Enn.
,,Alaric a Enzo v neshodách a nenávisti jeden k druhému"

Dvě postavy v TVD,které se vrátili z "druhé strany " nebudou zrovna nejlepšími přáteli. Alaric a Enzo se skutečně budou nenávidět a budou mít mezi sebou rozpory. Jak potvrdila Julie Plec pro Entertainment Weekly - Michael Malarkay bude stálou hvězdou seriálu TVD v 6 sérii.

,,Ještě není konec toho štavnatého Enza v seriálu a uvidíme ho mnohem častěji." Řekla ,,Ačkoliv samozřejmě občas mezi Enzem a Rickem bude i vzájemné porozumění. Stejně jako Matt Davis (Rick) se stane pravidelnou postavou v TVD a pomůže Eleně a Jeremymu se vyrovnávat se ztrátou Damona a Bonnie. Elenino a Rickovo přátelství bude něco na co se opravdu v šesté sérii těším a jsem ráda, že máme Matta Davise zpět v seriálu. V 6.sérii se bude také Alaric snažit řešit svůj život jediného "původního " upíra v MF. A stejně jako on se vrátí do dob ,kdy byl oporou Eleně bude to právě ona kdo se jemu bude snažit pomoci a zaučí ho do nové role upíra..." řekla Julie.

http://mkunis-ndobrev.blog.cz

TVD: Spoiler about Stefan

25. května 2014 v 20:21 | Enn.
Chudák Stefan byl tak rozrušený na konci finále The Vampire Diaries. Zotaví se vůbec někdy?

Alespoň má Caroline, ne? Bohužel tento vztah nemusí nutně zaplnit tu prázdnotu, která zůstala od zmizení jeho bratra Damona. "Pro Stefana je to vážně charakter definující cesta a změní ho to celkem hodně," říká výkonná producentka Julie Plec. "V jaké chvíli se rozhodne vzdát nebo pokračovat v hledaní odpovědí?" No, to pro Damona nezní moc slibne, že?

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Enzo comeback, 6 season

23. května 2014 v 20:01 | Enn.

Koho jako dalšího uvidíme v TVD v další serii? Už víme, že se Alarick vrací, jako pravidelná postava. Jako další víme, že Enzo se vrací také. Enzo se vrací jako Bad Boy a bude též jako pravidelná postava. Dále jsme se dozvěděli, že se může stát, že Enzo a Alarick budou mít společné scény. Jeden starší a druhý ještě starší kamarád Damona. Jaké to, ale bude když Damon už není? (prozatím)

TVD: Spoiler about Tyler

23. května 2014 v 19:26 | Enn.
Pro Tylera to nebude zrovna jednoduché, jelikož on jako druhý v TVD (Nadpřirozený ) se stal člověkem. Před ním to byla Katherine Pierce.
Samozřejmě narozdíl od Katherine, Tyler se s tím popere mnohem lépe (hlavně nebude umírat), podle Julie Plec, nicméně bude hledat stále cestu kam patří a nebude pro něj jednoduché fakt, že není nesmrtelný a nezranitelný.
Julie dále prozradila, že i pro Tylera čeká v následující sérii, nějaká nová láska a kdo to bude, neprozradila.
Řekla jen to, že Tylera uvidíme úplně v jiném světle, než na jakého jsme zvyklí.

Zdroj: Facebook

TVD: Spoiler, Nina about Steroline, Delena, Stelena

23. května 2014 v 6:37 | Enn.
To, že si Elena nebyla jistá se svými city k Damonovi dávno neplatí.. Během finále 5. série jsme všichni plakali společně s Elenou, když jsme zjistili, že se Damon z druhé strany nevrátí. Nina se k tomu vyjádřila takhle: ,, Víte když se něco bortí vysokou rychlostí, může se stát opravdu cokoli.. Uvědomíte si, co je důležité a hlavně co je nejdůležitější".. Ačkoli Damon s Elenou na začátku 6. série nebude, tak můžeme říct, že je jasné, že Stefan s Elenou se o sebe navzájem můžou v jeho nepřítomnosti opřít a podporovat se.. ,,Podívejte se na 1. sérii a uvědomíte si, že mezi Stefanem a Elenou to bylo napjaté, ale teď spolu mají hezký vztah.. Ale to je prostě CW.. V prvním díle 6. série nebudete mít radost déle než 15 minut"..

Když mluvíme o Stefanovi, jak bude Elena reagovat až se dozví o něm a Caroline?

,,Bude to trapné.. Když váš bývalý přítel chodí s vaší nejlepší kamarádkou , je to prostě divný.. Ale Elena je velmi tolerantní a soudit je nebude.. Přece měla něco s jeho bratrem a strany taky pěkně střídala.. Víte Elena je.. Bude to prostě divný, ale je to Elena, neměla by jim to dávat za zlé"

http://mkunis-ndobrev.blog.cz/

TVD: Spoiler about Steroline

23. května 2014 v 6:35 | Enn.
Něco o Stefanovi a Caroline?

Julie: ,,Jedna věc, kterou všichni jistě víme je, že Caroline si začíná uvědomovat své city ke Stefanovi.. Ve finále jsme viděli scény, kde to bylo naprosto jasné. Myslím, že si to konečně uvědomila, ztratila ho a to v ní ten cit podnítilo. Otázkou je zda Stefan bude její city opětovat. To je to, co se dozvíme v 6. sérii."

http://mkunis-ndobrev.blog.cz/

Bože ať spolu, miluju je spolu.. Stef a Car, Ian a Nina <3

TVD: O dílu 5x22 a o 6. serii, Julie Plec

18. května 2014 v 16:41 | Enn.
Zdálo se, že Damon a Bonnie našli klid, když byla Druhá strana zničena. Velká otázka na srdcích fanoušků je: Bude Ian Somerhalder dál mezi hlavními herci v 6. sérii?
Julie Plec: Myslím, že konec té epizody byl schválně zanechaný tak, aby vyvolal spekulace o tom, co se jim stalo. Jistě můžu říct to, že Druhá strana je nadobro pryč, a když zmizela, už s tím byli vyrovnaní - ať už to znamená, že našli klid a nebo něco jiného. A kromě toho, myslím, že nechám spekulace ve vzduchu ještě nějakou dobu.

TVD: Alaric comeback, 6 season

18. května 2014 v 14:27 | Enn.
Alaric žije! Matt Davis se vrací v 6. sérii The Vampire Diaries jako hlavní postava.

Jak každý ve finále závodil, aby se zachránil z Druhé strany, pár známých tváří, včetně Lexi a Alarica se objevili. Ale zatímco Lexi došla klidu, Alaric bude po boku svých přátel.

Poprvé se Alaric objevil v polovině 1. série, začal jako lovec uprů a učitel dějepisu na Mystic Fallské střední, ale brzy se stal náhradním rodičem Eleny a Jeremyho a chlastacím parťákem Damona. (Také tam byli jeho epické pohyby, když Klaus obýval jeho tělo.)

Během 3. série, Původní čarodějka Esther změnila Alarica do šíleného Původního, aby ho mohla použít na zabití její rodiny, ale také ho svázala s Elenou. Když Elena ve finále 3. série sjela z mostu a umřela, tak i Alaric umřel.

Po jeho smrti se Alaric vrátil dvakrát jako duch ve 4. sérii - jednou, když Damon navštívil jeho hrob a znovu no, pil s Damonem - a pak ve 100. epizodě.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Budoucnost The Vampire Diaries

12. května 2014 v 23:02 | Enn.
Bude 6. série The Vampire Diaries poslední? Píšeš to skvěle! Hrozně tě obdivuju!
"Nemyslím si. Předpokládám, že jich bude alespoň 7."

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/


Moc se těším. TVD mě ani po pěti sériích neomrzelo, i když už je to občas na palici. Jsem za to ráda. Klidně ještě 7,8,9,..... serii :D Děkuji Julii Plec za to jak to všechno tak hezky vymýšlí.

TVD: Spoilery about Finale

6. května 2014 v 23:42 | Enn.
Dějové linie rozpadajícího se učistce, aneb Druhé strany vrcholí ve finální epizodě 5. série. Hodně životů bude v ohrožení kvůli narůstající moci Poutníků. "Sázky se zvyšují," varuje Ian Somerhalder. "Když teď lidé zemřou, zůstanou mrtví."

Zdá se, že obyvatelé Mystic Falls na tom nejsou moc dobře, že ?
Čarodějky, upíři i lidé budou spolupracovat, aby ochránili své město a aby se zbavili ďábelského čaroděje Markose a dalších Poutníků, ale s tím, co se bude dít budou docela bezmocní.

Jakou v tom má roli Damon?
Ke konci finální epizody se mu stane něco zásadního, co by nikdo nečekal. Pro některé Damonovi fanoušky to bude zdrcující. Ale všichni si projdou významnou proměnou. Stane se něco fakt dobrého - něco co byste nečekali.

Zapomeňme na trápení města - Fans Deleny chtějí vědět, jak jsou na tom Damon s Elenou.
Milují se, takže možná by s tím měli přestat bojovat a jít do toho, i když je to asi destruktivní vztah. Vždycky to bude náležitý konec série. Svět kolem celé skupinky se rozpadá a oni čelí velkým rozhodnutím. A je tam velmi velmi významná napínavá událost!

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD: Spoilery o předposlední a poslední epizodě

28. dubna 2014 v 19:10 | Enn.
PŘED FINÁLOVÉ EPIZODY | Jak Poutníci postupují se svými plány, Stefan a Elena vytvoří mentalitu "my-proti-světu", prozradila výkonná producentka Caroline Dries. "Budou se muset opřít o toto silné spojení, aby se přes to dostali." Mezitím, Bonnie dělá "odvážné rozhodnutí" ohledně velkého dilema Druhé strany, Dries nám připomíná, "Vždycky tu je oběť, a její vztah s Jeremym bude určitě jednou z věcí, co všechno komplikuje." Pokud jde o Stefana a Carolinino nepopíratelné... něco, Dries podporuje trpělivost: "Naším plánem je nechat toto přátelství vyvíjet přirozeně a sledovat, co se stane, když se pocity začínají objevovat, někdy velmi pomalu a ještě z jedné strany a jak se začnou komplikovat věci."

FINÁLE 15. KVĚTNA - Finální hodina 5. série vrcholí totální bitvou o Mystic Falls -- proti Poutníkům, samozřejmě. Kromě obvyklé "krve, smti a slz," Caroline Dries říká, abychom se připravili na další setkání s "tvářemi, které přes série chyběli." (Je to pravda, řekla "přes série") Také slíbila, že finále "skončí v pravém stylu Vampire Diaries, a to s ohromujícím cliffhangerem, který nás nechá si říkat, 'Počkat, co? Ne. Řekněte mi, že se to nestalo." (Já se tak nemůžu dočkat!!)

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoilery Enzo a Damon

24. dubna 2014 v 21:06 | Enn.
Bude se Enzo ještě zdržovat ve Vampire Diaries? Miluju ho!
Tak to si zamiluješ čtvrteční epizodu, která je velmi Enzo-centrická! Zatímco se konečně dozvíme pravdu o Maggie, Enzo také postaví Stefana a Elenu do vážného nebezpečí, což nakonec vede k epické bitvě mezi nimi. Otázkou je: Jak Damon zvládne to, že se ocitne chycen uprostřed?

Budou Damonovi fanoušci ve finální epizodě trpět?
Damonovi fanoušci, začněte se chystat na emoční hodinku až bude Vampire Diaries v květnu pro tuto sezónu končit. "V posledních dvou epizodách je docela hodně trápení a oslav," varuje škádlí Julie Plec. "Kvůli Markosově snaze udělat z Mystic Falls místo bez magie a bezprostředně zrušit Druhou stranu, je hodně životů v ohrožení a Damon musí, jak on říká, svázat svůj hrdinský účes."

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD: Spoiler about 5.serie, Finále

21. dubna 2014 v 13:25 | Enn.
Kdy sledovat: čtvrtek, 15. května ve 20:00
Co můžete očekávat: Dlouhodobí fanoušci si nechtějí nechat ujít finále 5. série, když slyšíme, že nějaké známé tváře se objeví v Mystic Falls. Plus, producentka Caroline Dries prozradila, že finálový cliffhanger je nejlepší ze všech sérií, včetně Katherininýho odseknutí Johnových prstů v první sérii.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoiler about Matt a.. 5x18

13. dubna 2014 v 3:03 | Enn.
Nějaké spoilery k TVD?

Paula Wesleyho oblíbená scéna v jeho režisérském debutu? Scéna s Mattem! Je tu nějaká bromance. "Je tu scéna mezi Mattem a někým jiným, koho nemůžu jmenovat a je tam celá sekvence a je to nádherná sekvence," prozrazuje. "Je to velmi akční. Vážně jsem si to užil."

http://marie2624.blog.cz/
 
 

Reklama