Informace

TVD: Spoiler about Steroline 5x18

6. dubna 2014 v 22:04 | Enn.
Zoufale toužím po nějakém spoileru o Steroline! Tuto sérii jsou mojí oblíbenoučástí The Vampire Diaries!

Epizoda 5x18, režisérský debut Paula Wesleyho, bohužel vrhne málo světla na Steroline. "Stefan a Caroline nemají v mojí epizodě mezi sebou interakce, " prozrazuje Wesley. "Vlastně oni mluví po telefonu!" Takže, v podstatě jsou nějak zapojeni? Hurá!

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoiler about Stelena

30. března 2014 v 22:27 | Enn.
Teď, když se Elena a Damon rozešli, vrátí se Eleniny romantické city v 6. sérii zase ke Stefanovi? Je pro ně aslespoň nějaká naděje ?

No nemůžeme mluvit za Elenu, ale za Stefana ano - hlavně poté, co Paul Wesley objasnil nynější stav Steleny. I když Paul Wesley řekl, že se Stefan "smířil" s tím, že jsou Damon a Elena přátelé s výhodama, "Vždy je ve vás zbytek citů k někomu, s kým jste to tak už cítili." Jinak řečeno, když se Elena rozhodne, že Stefan je pro ni ten pravý, tak tam pro ni bude. (A jestli se Stefan a Elena dají zase dohromady tak umřu a bude to trapný. Už to nebude tak dobré jako když chodila se Stefanem a Damon se o ní snažil.)

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD: Spoiler o Katherin a její budoucnosti

24. března 2014 v 23:44 | Enn.
Jak to vlastě nakonec dopadlo s Katherine? Vrátí se?

Katherine Pierce odešla do pekla - nebo alespoň do seriálové verze temné strany - a už se nevrátí. V posledních minutách nejnovější epizody se Katherine vzdala své staletí dlouhé bitvy o přežití, ale jak položila své ruce na Bonniina ramena, aby se dostala přes bránu na druhou stranu, nic se nestalo. V tom však začal foukat silný vítr a Katherine odletěla pryč.

"Je to něco, co jsme ještě neviděli," prozrazuje výkonná producentka Caroline Dries. "Viděli jsme různé postavy, jak se objeví před Bonnie, která je nyní kotvou, a na to, aby se dostaly na druhou stranu, jí musí projít. Po smrti Katherine se to však nestalo - místo toho byla vyrvána z Bonniených rukou a vtáhlo do jakési temné prázdnoty. Nenazýváme to náboženskými slovy jako nebe nebo peklo, ale význam to má stejný, odešla do temného světa."

Jak jsme již v seriálu mohli několikrát vidět, postavy mohou umřít a pak se vrátit zpět, ale Caroline Dries říká, že nemají v úmyslu držet Katherine nablízku a zkoumat tento temný svět.

"Nemyslím si, že bychom ho v budoucnu nějak podrobně zkoumali. Použijeme něco podobného, ​​co se děje na druhé straně, kde to bude trochu zmatené, a kde lidé upadají do zapomnění. Když jsme psali Katherininu postavu pro tuto sérii, chtěli jsme podtrhnout její osobnost. Náš seriál je známý tím, že oživuje mrtvé, takže smrt není vždy konečná, mohou se kdykoliv objevit na druhé straně. Nyní jsme však chtěli říct : 'Ne, je skutečně pryč.' "

Zatímco Katherine měla své chyby, mnoho fanoušků rádo sledovalo, jak se v poslední době v ději usadila. Proč se tedy scénáristé rozhodli jednu z nejlepších částí této série ukončit? Bylo to nutné.

"V minulé sérii jsme viděli epizodu, ve které Jeremy umřel. Viděli jsme tak Elenu před Jeremyho smrtí a po Jeremyho smrti, což velmi pomohlo v ději, co se týče citového vývoje. Věděli jsme, že pro tuto sérii potřebujeme něco velkého, a i když Katherine byla vlastně pojítkem mezi všemi dějovými liniemi, jednou to muselo skončit - ovšem muselo to mít smysl. Udělali jsme to a máme tu zvrat, kteří lidi šokuje."

http://vd-heart.blog.cz/

TVD: Elena is beck, Spoiler

15. března 2014 v 20:53 | Enn.
Elena je zpět! Nějaký spoiler o tom, co bude dál?

Pokud jste si mysleli, že to, že je Katherine zaseknutá v pekle je špatný,tak to si počkejte na to , až uvidíte, čím si projde Elena. Neje že má vampire-eating virus, ale její halucinace ji udělají tak trochu (úplně) mimo. Světlo na konci tunelu? Ten polibek k promu na 16.díl je jen začátek šílené milenecké jízdy. Jen doufejme, že se ti dva navzájem nesní.

http://best-actresses.blog.cz/

TVD: Spoiler about Stefan and Katherine

20. února 2014 v 18:12 | Enn.
Bude zase něco mezi Stefanem a Katherine v The Vampire Diaries?
No, Katherine to má zrovna teď za cíl, když převzala Elenino tělo. V příští epizodě se dostane fakt blízko, když spolu pojedou na menší výlet, který, samozřejmě, zahrnuje zastávku v motelu... a zapařenou sprchu.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoiler about Damon a Poutníci

17. února 2014 v 14:52 | Enn.
Nemůžu uvěřit, že se Damon krmí na upírech! Co se bude dít v The Vampire Diaries?
Každý by se měl radši držet dál! Samozřejmě, že gang bude dělat pravý opak. "Caroline zaměří svou pozornost na zjištění, čeho je ten virus schopný," říká Candice Accola. "Taky předvedeme novou mytologii, o který jsme se pomalu dozvídali celou sérii s Poutníky a zjistíme, kdo jsou a co a proč to dělají." Nechte mě hádat, nejsou součástí putovního cirkusu? (Hahaha ať už nás radši nenapínaj)

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoiler - About New Bad and Doppelgangers

4. února 2014 v 14:51 | Enn.
Nějaký spoiler o tom, kdo bude v TVD nové velké zlo?!

Někdo, s kým se setkáme celkem brzy a který má velké plány pro Stefana a Elenu. "Pěkně pomalu, pomalu a pomalu odhalujeme tuhle dějovou linii s Poutníky... pochopíme, co přesně tyhle lidi chtějí, co to má co dočinění s údajným proroctvím dvojníků a co potřebují od dvojníků." říká výkonná producentka Julie Plec. "Na konci tohohle poznáme tvář téhle skupiny později v sérii, koho jsme zatím ještě neobsadili."

http://marie2624.blog.cz/

TVD: In TV Guide Magazine - 100. epizoda

23. ledna 2014 v 20:25 | Enn.
Dosáhnout stovky není pro postavy z Vampire Diaries velký problém. Mnozí z nich svou stovku už dávno překonali. Ale pro výkonnou producentku Julie Plec je dosažení sté epizody událostí, která za to opravdu stojí. "Když jsme začínali show, byli jsme přesvědčeni, že zabijeme celou upírskou rasu," směje se. "Když jsme si uvědomili, že lidem se to líbí, byli jsme jako 'Dobře, tak co budeme dělat teď?"

Odpovědí je vše: drama pro dospívající, první lásky, zlomené srdce a všichni ti upíři, čarodějnice, vlkodlaci, a tak dále a tak dále. Stý díl se zaměřuje na život a potencionální smrt už smrtelné, ale stále té manipulativní Katherine Pierce. "Chtěli jsme pokračovat v příběhu, ale zároveň oslavit stou epizodu zvláštním způsobem," říká Julie Plec, která epizodu napsala. "Uvidíte některé známé tváře."
Po tom, jak byla Katherine vyléčena z upírství, umírá na stáří ve starém sídle Salvatorů a má společnost. Mnoho obyvatel Mystic Falls, který se ve svém životě setkali s Katherine (která je často zničila) jsou přítomni a čekají na její možnou smrt. "Je to něco trochu perverzní a směšné," říká Julie Plec. "Hrají hru na pití - Jaká je ta nejhorší věc jakou vám kdy Katherine Pierce udělala?"

Seznam odpovědí bude krátký, "Caroline s 'Proměnila mě na upíra', Elena 'Pokusila, se zabít každého koho jsem milovala'." Jak hra pomalu pokračuje dopředu, všichni si uvědomí, že Katherine je za vším co se jim kdy stalo. Takže proč rozloučení ve velkém stylu? "Je to trochu hořkosladká situace v pohledu do tváře smrti," říká Plec. "Je to opravdu brutální. Pravděpodobně takové brutální jako si představit show bez Katherine." Ale jak říká, Julie Plec "Každý dobrý zločinec musí v určitém bodě skončit svou misi."

http://the-vampire-diaries-7x.blog.cz/

TVD: Spoiler o Katherine a Stefanovi

16. ledna 2014 v 23:25 | Enn.
Zrovna jsem začala fandit Katherine a Stefanovi a teď ona umírá?! Mohli bychom s nimi míz víc scén v The Vampire Diaries?

Cítím s tebou! Budou sdílet intenzivní chvilku v 100. epizodě, když Stefan pomáhá Katherine připomenout narození jejího dítěte, což vedlo ke smrti jejích rodičů. A jestli si myslíte, že jste viděli to nejlepší z Niny Dobrev, počkejte si na tuhle scénu.

Zdroj: http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoiler 5x11

4. ledna 2014 v 17:36 | Enn.
V MINULÝCH DÍLECH.. Damon se rozešel s Elenou, aby jí nezměnil, Katherine měla infarkt a pravda o Wesovi a experimentech Graysona Gilberta vyšla najevo.

V NÁSLEDUJÍCÍCH DÍLECH... Seriál dostane velkou 100. epizodu s překvapeními, slzami, romantikou, nostalgickými momenty, šťasvnatými zvraty a možná jednu nebo dvě známé tváře, říká producentka Julie Plec. V centru dění je umírání Katherine, ale ona není zrovna obklopená příznivci. "V Salvatorovic domě nemá moc velkou fanouškovskou základnu, takže Stefan je ta osoba, co tam pro ni je," říká producetnka Caroline Dries. Milníkem hodiny také bude pro Elenu a Damona, že se dostanou do akce hned po jejich rozchodu. "Uvidíme, jak to oba zvládají," říká Dries a dodává, že věco mezi nimi jsou "ještě tak křehké. Je tu ještě tolik nedořešeného." Jiný pár, Bonnie a Jeremy, "narazí na nějaké překážky," zatímco Caroline "potřebuje nějakou lásku!" poznamenává producetnka se smíchem. A zmínili jsme, že Klaus a jiná postava z The Originals navštíví Mystic Falls? (Já se na tuto epizodu moc těším, snad mě nezklame)

http://marie2624.blog.cz/

TVD: New Boy, Spoiler

3. ledna 2014 v 1:24 | Enn.
Shania: Něco o TVD pro mě.
Nový sexy kluk se zapíše na Whitmoreskou vysokou hned po zimní pauze! A bude trávit čas s Carolin'! Až na to, že ne takovým způsobem, jak se zdá. Protože Luke, který je pohledný a sarkastický, je gay. A také se stane, že má v kampusu sestru, pro kterou kvůli ochraně udělá (nebo obětuje) cokoliv. (Jsem na něj zvědavá, určitě bude zajímavý).

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoilery o Deleně, Enzovi a Katherine

1. ledna 2014 v 14:23 | Enn.
TVLINE | Damon a Elena se rozešli - co se s ním jako pro postavu bude v budoucnosti dít?
Cesta jeho postavy a postavy Eleny je tak dlouhá... byli vážně dobrý pár, ale Elena je na vysoké. Její názor je trochu ovlivněný tím, že chodí s 'bad boyem'. Damonovým strachem je,"Co když jí nakonec změním? Co když bude kvůli mě zlá?" Stefan je hodný. Stefanovou automatickou reakcí je dělat hrdinské věci. Dokáže se postarat o Elenu a ve správných směrech ji ovlivňovat. Elena je silná ženská postava, takže má svůj rozum a svůj morální kompas. Enzo se začíná dostávat do jeho hlavy. Takže si začíná myslet, "Co když jí změním?" To proto udělal tohle rozhodnutí. V budoucí 100. epizodě bude znovu tahle hádka, kterou měli, tenhle rozchod a on dostane nějakou dobrou bratrskou radu, která ho postrčí správným směrem.

TVLINE | Elena měla taky překvapivý pohled na věc - rozhodla se držet s Damonem. Řekněte mi její odůvodnění pro tohle rozhodnutí.
Celá epizoda byla o tom, jak se Elena dozvídá o tom, co její otec dělal. Nahlížela do toho svým vlastním pohledem jako dítě. Ví, že její táta byl dobrý doktor, staral se o lidi. Dokonce i poté, co byla mučena Wesem, si na konci dne uvědomila, že všechno co její táta dělal, bylo snažit se pomáhat lidem. Tato podivná paralela, že nevidí otce jako zlo, nevidí ani Damona jako zlo. Je schopná odůvodnit jeho jednání přes stejný pohled - "Byl jsi mučený. Reagoval jsi určitým způsobem." Má na to víc empatický pohled, i když je divné, že ospravedlňuje spáchání vraždy.

TVLINE | Jak se Elena vypořádává s rozchodem? Akceptuje ho?
Srandou 100. epizody je to, že začne den po tom, co se to stalo. Uvidíme, jak to oba zvládají. Je to vtipný úvod.

TVLINE | Otvírá to možnost pro Stefana a Elenu, aby něco znovu oživili?
Stefan je osoba, o kterou se ona opře a jde pro radu a moudrosti. Plně mu věří. Ale záležitost s Damonem je pořád tak choulostivá. Je tu ohledně toho ještě tolik nevyřešeného.

TVLINE | Takže všechna naděje pro Damona a Elenu ještě není ztracená?
Jo, ne. Prostě měli velkou hádkou/rozchod. Ale musíme vidět do budoucna, jak se vypořádají s tím, když budou spolu ve stejné místnosti.

TVLINE | Pomineme-li fakt, že je na konci epizody v bezvědomí, je nějaká šance na romantiku mezi Stefanem a Katherine?
(Smích) Romantické polibky na nemocniční posteli. Možná. Ve 100 epizodě je Katherine na smrtelné posteli. V Salvatorovic domě nemá velkou fanouškovskou základnu, takže Stefan je jediná osoba, která tam pro ni je. Ale když umíráte, romantika není zrovna na prvním místě.

TVLINE | Chci si něco ujasnit: Katherine zkolabovala kvůli stáří, že?
Měla infarkt.

TVLINE | Dostalo se něco z injekce do Eleny, kterou se jí snažil Wes dát? Bodnul jí stříkačkou...
Bylo těžké vizuálně vyprávět tento príběh, ale nedostalo. Když jsem viděli jehlu na zemi, byla pořád plná. Takže je v bezpečí.

TVLINE | Je zvednutí stříkačky Aaronem součástí příběhu této fáze 2, která už byla naznačena?
Je a není. Z čehož vyplývá, že příběh ještě není u konce. Je tu ohledně toho ještě nějaký spád.

TVLINE | Bylo to naposledy, co jsme viděli Enza?
Ne, nebylo.

TVLINE | Jakou roli v budoucnu sehraje?
Enzo a Damon mají velmi komplikovaný vztah. Enzo chová k Damonovi zášť. Ale ve stejné chvíli, taky si připustil, že nemá žádné přátele. (směje se) On a Damon si společně prošly těmi hroznými časy. Jestli znáte to pouto, co je mezi vojáky kvůli trauma, tak tímhle si oni prošli. Takže není tak jednoduché říct, jestli jsou nepřátelé nebo přátelé. Jsou směsi dobrého a špatného.

http://marie2624.blog.cz

TVD: Spoiler about Claus

17. prosince 2013 v 20:16 | Enn.
Cokoliv o Klausově následujícím výletu do The Vampire Diaries? Prosím, řekněte mi, že bude mít scénu s Caroline!

~ Možná šťavnatější otázka je: Kdo bude s ním? Producent The Originals, Michael Naducci říká o crossoveru," Jsou tu věci, kterí se dějí ve Vampire Diaries, které jsou dost velké. Zpráva cestuje do New Orleans a Klaus - a možná i jedna z dalších našich postav - budou zvědaví, co za události se děje v Mystic Falls."

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoiler about 5x10

12. prosince 2013 v 18:50 | Enn.
JE NANIC BÝT UPÍREM!
~ VYPADÁ TO JAKO BY ELENA (Nina Dobrev) byla pro Dr. Wese (Rick Cosnett) nejnovějším testovacím subjektem v jeho zkoumání, jak vyhladit všechny upíry. Najde Damon Elenu včas, aby zastavil šíleného vědce? "Tato epizoda je krásně děsivá," říká Somerhalder.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoiler

11. prosince 2013 v 16:46 | Enn.
Nějaký spoiler k The Vampire Diaries?
~ Dvě z těchto věcí jsou pravdivé a jedna je lež. V další dávce epizod... 1) Bude významný rozchod. 2) Fanoušky oblíbená poostava se nadobro rozloučí 3) Někdo si vymění tělo.

http://marie2624.blog.cz/

Kdyby byla 1 pravdiva musely si se rozejít Damon s Elenou, no to asi ne. Fanoušky oblíbena postava by mohla byt Katherine, ktera si vymění tělo. Tohle je podle mě docela logicke.

TVD: Stefan, Calorine and Katherine spoiler

8. prosince 2013 v 21:27 | Enn.
Miluju, že Caroline pomáhá Stefanovi s jeho posttraumatickou stresovou poruchou! Bude se mezi nimi rozvíjet něco romantického? -Ginger

Máme tu nový milostný trojúhelník? Ne tak docela... vlastně Stefan bude trávit hodně času s Katherine, protože si navzájem pomáhají ve svých nejtemnějších chvílích. Mezitím, Caroline bude velmi brzo mít plné ruce práce s někým jiným.

TVD: Spoiler Damon and Vampire Diaries

8. prosince 2013 v 21:12 | Enn.
Nějaký spoiler o flashbacku s Damonem ?
- Kromě toho, že uvidíte Damonovu éru roce 1950 koženou bundu a to všechno? Ale když na něm bude dělat dr. Maxfield různé pokusy, bude si vzpomínat na dobu, kdy byl také propíchaný různými jehlami. Oživí to jeho vzpomínky na jednoho Salvatore, kterého jste neviděli už dlouhou dobu.

Nějaký spoiler o Vampire Diaries ?
- Nyní, když byla Damonova minulost jako Augustiniánské upíra odhalena, připravte se na některé "opravdu cool flashbacky," v epizodě odvysílané 5. prosince, škádlí ian Somerhalder, který popisuje flashbacky jako "brutální" a tak trochu "šílené." Jeho kolegyně Nina Dobrev se přes ně sotva dokázala přenést. "Bylo to nechutné," říká. "V takových věcech nejsem dobrá a nenáviděla jsem sledovat natáčení. Asi budu muset zavřít oči, když si to podívám v televizi."

http://hannah-montana-twilight.cz

TVD: Spoiler o Bonnie

23. listopadu 2013 v 21:07 | Enn.
Vzhledem k novému stavu Bonnie, že je kotva k Druhé straně, bude navštívená nějakými známými a strašidelnými tvářemi?

~ Klasifikování její reakce je "trik", Kath Graham pošťuchuje. "Ano, Bonnie uvidí hodně známých tváří. Uvidíte hodně známých tváří." Se smíchem dodává: "Líbí se mi ten způsob, jakým odpovídám na tuhle otázku, takže se za to sama poplácám po zádku."

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoilery 0.10

21. listopadu 2013 v 18:25 | Enn.
Damon a Elena jsou konečně spolu, ale vesmír proti nim opět kuje pikle a zdá se, že osud se snaží přivést dvoníky Stefana a Elenu opět k sobě. "Když jste s někým ve vztahu a její ex je stále kolem, vždy vám v mysli bloudí myšlenka' zajímalo by mě co si myslí a podobně, " říká Nina Dobrev. "Je to v pořádku, ale stále je to ten tichý hlásek ve vaší hlavě. Podobně je to i s Damonem a Elenou.

Výkonná producentka Julie Plec je opravdu šťastná, že do vztahu Damona a Eleny zasáhl vesmír. " Myslím, že na Damonovi a Eleně je krásná ta věc, že i navzdory všemu se snaží být u sebe a řeknou si 'Víme, co k sobě cítíme a přesto, co říkají všichni a i přes hloupý vesmír, budeme spolu. Nenecháme aby nějakému proroctví zničilo náš vztah.

Uvidíme romantické chvíle mezi Stefanem a Elenou? " Myslím, že jejich láska vyprchala. Rozptýlila se, " říká Paul Wesley i přesto, že se je vesmír snaží dát dohromady. Je to něco jako kdybyste šli ke věštkyni a předpověděla by vám 'Skončíš s touto osobou' a ty se zeptáš 'Opravdu?' Nebudete si moci pomoci a v koutku duše budete stále přemýšlet nad slovy věštkyně. Nyní si však myslím, že Stefan potřebuje nějaký čas pro sebe. Už má 160 let , možná si chce od vztahů na chvíli odpočinout."

Bonnie a Jeremy nebudou čelit žádné konkurenci, co se týče jejich vztahu. Jednoduše se nyní budou muset vypořádat s jinými věcmi. " Myslím, že Bonnie je jeho opravdová láska. Chvíli mu trvalo, než si to uvědomil, ale teď už ví. Oba toho pro sebe obětovali hodně. Obětovala svůj život, aby on mohl žít," říká Steven McQueen.

Nemůžu lhát, jsem ohromená tím, že jsem viděla tři verze Niny Dobrev v jedné scéně v The Vampire Diaries, byla jsem velmi smutná, když jsem viděla Amaru Umírat. Prosím řekněte mi, že Katherine bude v pořádku!
Věci se pro naši drzou upírku přeměněnou na člověka nevyvíjí dobře, což znamená, že se bude muset spolehnout na pomoc od těch, co má kolem sebe. "Zatímco Katherine stárne a slábne, Nadia bojuje za to, aby jí mohla mít opět ve svém životě," sdělila Nina Dobrev.

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: Klaus comeback spoiler

19. listopadu 2013 v 18:55 | Enn.
Klaus Mikaelson se vrací do Mystic Falls, TvGuide se o tom exkluzivně dozvědělo.
Klaus z The Originals bude do The Vampire Diaries přecházet poprvé od doby, kdy vystupoval ve finále 4. série. A to vystupoval jako součást jeho rozloučení a v jedné z našich nejoblíbenějších scén všech dob! - Klaus řekl Caroline, že její přítel Tyler se může volně vrátit do Mystic Falls. Pak dodal,"On je tvou první láskou. Já mám v úmyslu být tvojí poslední."

Tak a teď když Tyler a Caroline svůj vztah odpískali, vrátil se Klaus pro další pokus, jak si získat lásku Caroline? Načasování Klausova návratu by mohlo souviset s nadcházející 100. epizodou TVD, která se bude vysílat na začátku roku 2014. Stanice CW a Warner Brow pro to neměli žádný komentář.
Předtím než série začala, Morgan řekl, že byl nadšen s okamžitým ukončením mezi těmito dvěma postavami, ale nebyl si jistý, jestli to bude trvalý. "Byla tu odpovědnost kvůli fanouškům, kteří Klausovi a Caroline tolik fandili. Aspoň jim musíme dát nějaké řešení," říká nám Morgan. "Neříkám, že je konec, protože tu je potenciál crossoverů (přecházení postav)."

Když jsme naposledy mluvili s Candice Accolou (Caroline), nebyla si příliš jistá, že se ti dva dají někdy dohromady. "Klaus je pro Caroline trochu jako špatné slovo," říká. "Je to něco jako 'sejde z očí, sejde z mysli' - ale on tam pořád je."

http://marie2624.blog.cz

TVD: Spoiler about Katherine

11. listopadu 2013 v 23:06 | Enn.
Gabby: Jsem tak ráda, že Katherine z TVD neumřela! Co se s ní bude dál dít?

~ L-Á-S-K-A. I když je trochu jednostraná, když se Katherininy skutečné city k jednomu z bratrů Salvatorů odhalí. "Samozřejmě, je tu přetrvavající láska k jednomu z bratrů, což se dozvíme během několika příštích epizod," Nina prozrazuje. "Ale miluje jedno z bratrů a uvidíme, jak se to vyvine."

http://marie2624.blog.cz/

BTW: Už několikrat nam Katherine tvrdila, že miluje Stefana. Doufam, že si to ta mrcha (nemyslím to zle, mam Katherine jako rada) nerozmyslela :D A nepojede po upírkovi, který patří Eleně :D

TVD: Michael Trevino, about Tyler

3. listopadu 2013 v 21:04 | Enn.
Po nové epizodě možná fanoušci The Vampire Diaries oplakávají rozchod Tylera a Caroline, ale Michael Trevino (Tyler) potvrdil to, co většina už tušila - Tyler bude první TVD postavou, která navštíví spin-off The Originals.

Televize CW zatím nepotvrdila kdy se to stane nebo na jak dlouho, ale bude to "již brzy," řekl Michael pro portál Entertainment Weekly a my možná tušíme proč. Jak Tyler řekl Caroline - nemůže chodit na vysokou, když stále myslí jen na to, jak chce, aby Klaus zaplatil za vraždu jeho matky. Caroline ho prosila, aby ji miloval víc, než nenávidí Klause, ale Tyler řekl, že nemůže a odkráčel pryč. "Bylo to pro nás oba opravdu velmi těžké," říká Michael o natáčení dojemného rozloučení. "V takových scénách, kdy se Caroline a Tyler vydávají na své vlastní specifické cesty, je to obvykle tak, že jednoho z nás ovládnou emoce a toho druhého ne. Tentokrát nám to bylo líto oběma, protože to bylo o trochu jiné, než to mezi Candice a mnou pravidelně bývalo. " Tyler se teprve nedávno poprvé objevil v páté sérii TVD a hned ohlásil, že opět odchází. "Hodně fanoušků je naštvaných z toho, že se Tyler rozhodl odejít hned, jak se objevil. Na Twitteru za to dostávám hodně kritiky," prozrazuje Michael. "Chci jen říct, že vše bude vysvětleno a myslím si, že Tyler to odčiní, když se objeví v The Originals... Myslím si, že všichni budou spokojeni s Tylerovým odůvodněním, když uvidí, co zamýšlí a plánuje."

Ať už je to cokoliv, bude to určitě nebezpečná mise, protože Klaus je nesmrtelný a ústřední postavou celého seriálu, že? " Tyler se Klausem zabývá již několik sérií a vždy to bylo děsivé," říká Michael se smíchem."

http://vd-heart.blog.cz/

TVD: Caroline, Tyler, Klaus, spoilers

31. října 2013 v 12:42 | Enn.
Tyler je zpět v The Vampire Diaries! Prosím, řekněte mi, že on a Caroline Zůstanou spolu.

~ No, dobrá zpráva je, že Caroline a Tyler neztrácejí ani vteřinu při dohánění ztraceného času - především v posteli. Ale všechny dobré věci mají svůj konec a bohužel pro Tyto dva nastane konec spíše dříve než později.

Kdy uvidíme Přechod Klaroline do The Originals ?

~ Ještě ne! I když jsou city Klause ke Caroline dobře známé, je tak trochu zaneprázdněný vyvoláváním citů k jiné blondýně - Cami. Danielle Pineda, která hraje Sophie, nedávno prozradila, proč si myslí, že by diváci měli vidět Klause s Cami. " Linie příběhu, které opravdu miluji je ta mezi Cami a Klausem, protože je zde jasná přitažlivost a on je k ní zvláštně přitahován. Ale tento vztah je mnohem hlubší než si lidé uvědomují a to, kam ten příběh směřuje, je opravdu cool.

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: Katerina Graham, about Bonnie

21. října 2013 v 15:36 | Enn.
Katerina Graham: Bonnie se dostala facku od reality

Bonnie chtěla, aby její smrt zůstala v tajnosti tak dlouho jak je to možné, ale otcova vražda v premiéře ji přinutila uvědomit si vážnost situace. "I přesto, že na to měla dostatečný důvod bude to jako 'Bylo v pořádku dát jim více času a přijde to samo.' Budu mé přátele držet šťastné tak dlouho, jak jen to bude možné " říká Graham.

Jeremy je jako jeden z mála, který zná skutečnou pravdu a bude ho to užírat. "Jeremy doslova drží klíč, kterým je zamknuto tajemství. Bude s tím bojovat v příštích epizodách a bude postaven do pozice, kdy na něj bude vyvinut velký tlak. Uvidíte ho učinit několik šílených rozhodnutí."
Přesto Kat Graham říká: "Nadále se budou vyvíjet. Pro ​​Bonnie to bude nové, protože je to pro ni všechno nové. Vždy to bylo o záchraně, magii. Pro ​​ni jsou tyto okamžiky s Jeremym zvláštní. "A co tak polibek?" O tomto vývoji nemohu říct nic, ale kdo ví jak bude vypadat teď když jsem mrtvá."

Zavedení Tess (Janina Gavankar) do show povede k některým ohromujícím odhalením. "Mají spojení, o kterém brzy zjistíte více, je mnohem dlouhodobější a pevnější, než by si mnozí mysleli. To co se bude dít je opravdu úžasné."

http://hannah-montana-twilight.cz

TVD: Spoilery 0.9

14. října 2013 v 14:52 | Enn.
Něco nového o TVD ?
Grayson Gilbert se vrací! Ne, nevstane z mrtvých, ale uvidíme ho ve flashbacích. Fanoušci uvidí taťku Gilberta znovu, když ho malá Elena přistihla nepřipraveného, ​​zatímco pracoval ve sklepě, kde může být ukryto nějaké tajemství. (Tak na to se těším, zní to zajímavě)

www.hannah-montana-twilight.cz/
 
 

Reklama