Informace

TVD: Spoilery 0.8

10. října 2013 v 19:11 | Enn.
Jak dlouho bude trvat než bude Stefan zachráněn?
~ Víš, že Elena Měla vize a divný pocit v žaludku? No ... sny jsou o tom, aby se staly skutečností. Hřebíčkem do rakve - slovní hříčka - bude Katherine, která má přesně ty samé vize, ale ona to místo zná, což ostatní přivede tam, kde se Stefan Nachází.

Dozvíme se, jaký příběh bude mít Nadia?
~ My ne, ale já jo. A vážně byste mi nevěřili, kdybych vám to řekla. Má velmi překvapivé spojení s...

Můžete mi říci cokoliv o TVD ?
~ Vyhnete se CD Taylor Swift, zmrzlinu a sladkostem, protože jeden pár v nadcházející epizodě směřuej k rozchodu. A ano, je to buď pár Delena nebo Forwood.

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: Spoilery 0.7

7. října 2013 v 13:40 | Enn.
1. Stefanovo propuštění z vodního vězení
~ Nikdo si nezaslouží trávit celé léto opakovaným se topením a Stefan nejméně ze všech. Ještě důležitější je, že víme přesně, co chceme, aby se stalo v následujících týdnech, druhý dvojník by mohl vzít nohy na ramena a utíkat do New Orleans.

2. Stefan vs . Silas
~ Stejně jako Stefanova verze je nevyhnutelná, umírám touhou vidět je tváří v tvář. Stefan proti němu nemá bůh ví jakou šanci, ale určitě se najde někdo, kdo pomůže.

3. Setkání Tylera a Caroline
~ Sledování Caroline jak pláče nad Tylerem na konci první epizody bylo zdrcující. Ať už mají společnou budoucnost, nebo ne, Tyler a Caroline se zoufale potřebují vidět. Candice nám řekla, že Tylera uvidíme na nějakém místě během této série a doufáme, že to bude dříve než později.

4. Spolupráce s Původními
~ Vím , že jsem psala o utkání Caroline a Tylera, ale existuje ještě několik dalších párů, které si spolu umím představit. Caroline a Klaus a Matt s Rebekou mají otevřené konce, které by se mohly konečně uzavřít. Neprosím se o dlouhé románky, ale alespoň o jaké takové uzavření těchto vztahů.

5. Štěstí pro Katherine
~ Během premiéry jsem se při scénách s Katherine nemohla cítit špatně. Myslím, že stále bude stejná mrcha, která však potřebuje ochranu a být milována. Ať už to bude s Damonem, se Stefanem, nebo někým jiným, ta dívka potřebuje sex .

6. Více nahých scén s Jeremym
~ Proboha, právě vstal z mrtvých, jak je možné, že jsme neviděli ani jednu scénu, kde by byl bez trička?

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: Spoilery, Stefan a Silas

6. října 2013 v 13:13 | Enn.
Jak se změnil Stefan ?
~ Stefan se úplně změnil, je to nový člověk, protože předtím byl zranitelný kvůli odpovědnosti vůči Eleně.

Posune se dál?
~ Myslím že ano, ale je tu problém, že seriál je založen na milostném trojúhelníku. Ale v reálném životě by podle mě skončili v první sérii.

Stefan a Damon budou svět brázdit společně?
~ Stefan má opravdový zmatek v hlavě, když vyjde z lomu, takže si myslím, že tam bude hodně napětí a bude to podivné. Myslím, že Damon bude mít o nového Stefana trochu strach, protože musel snášet všechno to mučení a nebude reagovat stejnými způsoby jako dosud.

Proč Silas nenávidí upíry?
~ Má 2000 let a je lepší, sofistikovanější a velmi zajímavou bytostí. Nekrmí se na lidech, je jen hrubý a primitivní, udělá na nich řez a nabídne je někomu jinému. Je trochu snob.

http://hannah-montana-twilight.cz

TVD: 5 Teases From 5x01

30. září 2013 v 9:37 | Enn.
1. První věc, "slon v místnosti. Ti z vás, kteří se obávají, že rozchod Niny Dobrev a Iana Somerhaldera bude mít negativní vliv, tak se nemusí ničeho bát. Nejen, že jsou oba herci úplní profesionálové, ale jejich chemie je ohnivější než kdykoliv předtím... a toho se dobře využije v prvních šesti minutách. Čas, který zahrnuje dvě samostatné scény, kdy je Damon bez trička.

2. Delena není jediná, která myslí na sex. Matt je pasák. PASÁK. Jeho evropské dobrodružství s Rebekah nepochybně dává fanouškům Mabekah uzavření, které chtějí, když ona míří do New Orleans (spin-off The Originals). Bohužel si Matt přivádí z Ebropy něco horšího než je pohlavní choroba: podezřelou mrchu s otravnými prsty a pochybným záměrem.

3. Sporné motivy se nekontrovatelně uvedou v premiéře, jak představíme pár nových podivných postav. Nejvíce pozoruhodnou Megan, což je Eleny a Caroline nečekaná --a nechtěná -- nový spolubydlící. Mělo by se na ní dohlížet, protože Julie Plec a spol. nikdy nepředstavují postavu bez důvodu. Ani April. Ta sloužila svému účelu, ne?

4. Katherinin účel tuto sérii se rychle ukáže být mnohem významnějším než odhalení vedlejších účinků Léku. Ačkoli na konci epizody jsme dumali nad tím, proč si naší bývalou upírku držet ve velké úctě.. A její dvojnici se nedaří o moc líp, jak se Elenina minulost nadále stává současným problém pro Katherininu budoucnost.

5. Ostatní dynamičtí TVD dvojníci, Stefan a Silas dostanou momenty, aby zazářili (a to doslova v případě Stefana, protože jeho halucinace jsou nádhernou prací objektivu). Mezitím, epický moment Silase byl představen v náhledu z Comic-Conu a nabere během epizody na síle. A určitý okamžik byl z této scény záměrně vynechán, což zajišťuje, že bude řvát "OMG!", zatímco vám obrazovka zčerná.

http://marie2624.blog.cz

TVD: Spoilery, pro epizodu 5x01

30. září 2013 v 9:32 | Enn.
~ Když už mluvíme o Eleně... Jak jsem se zmínila, v premiéře je docela dobře naladěná. Je to pro mě zajímavé, že chtěla být člověkem v době, kdy to Katherine nechtěla víc než cokoli jiného. Jaká tvrďačka je Katherine, když už není všemocná? Musíte sledovat, jaké drama vytvoří.

~ Paul Wesley jako Silas: Zvláště ve srovnání s Damonem, Stefan se někdy může držet v bahně. Paul Wesley vypadá, že je pro něj hraní Silase zábava, zatímco jako Stefan se topí a má sny.

~ Otočení nožem: Pamatujete si krátký okamžik s Alaricem v 4x02 a na "I miss you too, buddy" (Taky mi chybíš, kamaráde). V premiéře se nůž otočí znovu ... možná víc než jednou.

~ Damon tátou: V této epizodě je talé velmi zábavné, že Damon na sebe trošku bere roli otce k Jeremymu... kompletně s tím "neříkej o tom mámě" přístupem. Mimochodem, zjistíme, co si svět myslí, že se stalo, když Jeremy tak rychle "umřel".

~ Seznamte se s novou spolubydlící: Elena a Caroline mají novou spolubylící, která totálně připomene "Imogen Moreno" atmosféru pro všechny fanoušky Degrassi. To znamená, že je to podivné a trochu pěkné. Něco je na ní divného...

~ A nakonec: Je tu nějaká scéna o tom, jak hláskovat nějaká slova tradiční pro The Vampire Diaries.

http://marie2624.blog.cz

TVD: Otazky a Odpovědy, 5 serie

30. září 2013 v 9:02 | Enn.
E!Online odpovědělo fanouškům na několik otázek.

Delenaslooch: Na stupnici od 1 do 10, ohodnoťte Delenu v prvních šesti minutách!
Pro fanoušky Deleny? Pravděpodobně 20. Vážně, začátek premiéry je něco jako Delena porno. Pro fanoušky Steleny? Nic.

SerenaMploss: Jaké bylo vidět Damona a Elenu spolu?
Tento nový pár je v premiéře pevný jako skála a mají stejnou ohnivou chemii, která není po pěti sériích utlumená. Také: Tak. Moc. Líbání. Ještě jeden dvouslovný spoiler: Bublinková koupel.

TVD: Spoilery 0.6

30. září 2013 v 8:58 | Enn.
Můžete mi říct o té udájné scéně Steleny v premiéře série The Vampire Diaries?
Předtím než začnete být všichni nadšeni, řeknu vám, že se to možná nestane přesně tak, jak si představujete. Je tu rozhodně zvrat (protože pamatujte si, že nejsou blízko u sebe). To znamená, že pokud to nebudete cítit v srdci během sledování, tak jste bezcitný jako (si zvykla být?) Katherine.

POTŘEBUJU nějaký spoiler o The Vampire Diaries. PROSÍM!
Pokud budete brečet během premiéry série (tip: budete), pak se ujistěte, že máte EXTRA balení kapesníčků pro 4. epizodu. Bylo mi řečeno, že to je velkolepá hodina.

http://marie2624.blog.cz

TVD: Spoilery 0.5

28. září 2013 v 22:53 | Enn.
Je nějaká naděje pro Caroline a Tylera?
- Překvapivě je jí dost, i když je těžké udržet si vztah, když je na obrazovce pouze jedna osoba. Tylera v premiéře neuvidíme, ale Caroline má oči stále jen pro něj. Dokonce úplně a hlavně roztomile odmítla jednoho sexy chlapa. Ale my vám řekneme, Tyler přinutí naši oblíbenou blondýnku plakat a my ho za to chceme pořádně udeřit po té vlkodlačí hlavě.

1. Poskočil v čase o tři měsíce dál, uvidíme krátké ukázky z toho, co naše postavy během léta dělali.
2. Damon a Elena zažívají svoji hvězdnou chvilku.
3. Jedna postava bude přizvána do švédské trojky.
4. Stefan zápasí se svou lidskostí.
5. Jeremy bude mít problémy ve škole.
6. Katherine se připravuje na oslavu.
7. Elena bude mít nečekanou vzpomínku na otce.
8. Bude zde autonehoda.
9. Dvě postavy zemřou, jedna z nich měla významnou roli během čtvrté série Vampire Diaries.

http://hannah-montana-twilight.cz

TVD: Rozdíl mezi TVD a TO

26. září 2013 v 22:22 | Enn.
Jaký je rozdíl mezi The Originals a TVD ?
- Takže, příběh The Originals se točí kolem rodiny Původních, zatímco příběh Vampire Diaries je o dospívání. The Originals už jsou dospělí, děj je temnější a ostřejší. Hovoří o stvoření upírů, kterí žijí svůj život v New Orleans. Show je dekadentní a odráží jejich povahy.

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: 10x s The Vampire Diaries

25. září 2013 v 21:49 | Enn.
1. Damon
~ Nedělejte si starosti Delena fanoušci. Po čtyřech letech trápení, budeme mít možnost skutečně vidět tento pár šťastný a spolu. A to zahrnuje spoustu líbání. A scén bez oblečení. A celkově radost. Damon a Elena nenechají dlouhou vzdálenost, aby se jim postavila do cesty.

2. Matt
~ Matt získal na konci minulé série tvrdé kopance, ale po zábavném létě v zahraničí s Rebekou se do Mystic Falls vrací svěží a více zapojeni do děje než kdykoliv předtím. A to je dobré znamení.

3. Rebekah
~ Rebekah, dříve nazývaná Beks zamíří do The Originals, stráví nějaký čas zavďačovaním se svému příteli za výlet a uvidíme někoho koho jsme nikdy předtím neviděli.

4. Bonnie
~ Zatímco Matt má přestávku, problémy Bonnie nekončí ani v duchovní sféře. Sleduje jak jdou její dvě nejlepší přítelkyně na vysokou školu, které ještě netuší, že je mrtvá. Mezitím se stanou staré dobré časy z epizody Daddy Issues .

~ 5. Katherine
Nejdelší doba, kdy Katherine zůstala na jednom místě.. no a navždy. Ale to neznamená, že je ven ze hry. Jako člověk je zranitelnější než kdykoliv předtím. Zřejmě v zoufalé potřebě za manikúrou. Ačkoli, její flirtovací schopnosti jsou stále na místě.

~ 6. Silas
Kdysi jsme měli pochybnosti, ale Paul Wesley je ve své nové roli dvojníka jako ryba ve vodě. Silas je darebák s jemným smyslem pro humor, který se dokáže chovat tak, aby se jeho oběti báli ještě víc.

~ 7. Stefan
Když už mluvíme o chudáčkovi... Stefan byl zamčený pod vodou pár měsíců zápasil se starými démony a zároveň umíral znovu a znovu. Čisté mučení. Na druhou stranu, nemusel být svědkem Deleninho vzplanutí, ale hádáme, že by to bylo lepší než ležet na dně jezera.

8. Jeremy
~ Jeremy má po návratu z mrtvých co vysvětlovat. Ano , lidé z Mystic Falls budou dělat určité věci. Ve škole dostaneme pohled na toho scela výtržníckeho Jeremyho, jen s tou výjimkou, že mu teď paže lemují ohromné ​​svaly a má za sebou výcvik lovce upírů.

9. Caroline
~ Pokud chcete jít na vysokou a nesdílíte radost ze zdobení vašeho pokoje, tak zavolejte Caroline. Problémy ji však pronásledují, takže bude překvapena na koho na Whitmore narazí. Vlastně na dvě překvapení.

10. Elena
~ Na jedné straně je šťastná s Damonem, ale skutečnost, že Stefan je pryč několik měsíců ji nenechá chladnou. Nevědomky mu pomáhá tak jako nikdo jiný nemůže.

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: About 5x01, spoilery

21. září 2013 v 12:02 | Enn.
~ Epizoda je nazvána ''I Know What You Did Last Summer'' zjistíme, co každý dělal během léta, díky pár emaily mezi Bonnie (díky Jeremymu) a Elenou, která strávila tři měsíce oddáváním se vášni s Damonem při každé příležitosti, která se ji naskytla.
~ Matt ztratil během velmi horkého léta, dvě důležité věci, jedna z nich mu přidělá problémy. Pojďme jen říct, že výkonná producentka Caroline Dries dodržuje slib a tento číšník tuto sérii není vedlejší postava.
~ Silas, který si dal jeden konkrétní cíl, neztrací čas vydáváním se za Stefana.
~ Jako ve 'Felicity' a každém seriálu o vysoké, Elenina a Carolinina kolej pro tři osoby, je neskutečně velká... a má vlastní koupelnu!
~ Ano, řekli jsme kolej pro tři osoby. Vzhledem k tomu, že nikdo neví, že je Bonnie mrtvá, Elena a Caroline dostanou záhadnou novou spolubydlící, a blondýnka si hned tak na ní nezvykne.
~ Katherine je teď člověkem, ale buďte si jistí, že neztratila ani jednu jiskru. Příklad: ''Jsem slabá a pomalá. Máte ponětí jaké to je běhat v podpatkách? Mám puchýře.''
~ Damon a Jeremy sdílí scénu, která vás možná přinutí zapomenou na časy, kdy se upír snažil zabít malého bratříčka Eleny a namísto toho řeknete ''Awww.''
~ Tyler je očividně ze hry, vlčí smečka v Tennesse potřebuje jeho pomoc.
~ Ačkoliv Elena je definitivně s Damonem, Stelena fanoušci dostanou něco malého, co jim dá naději.
~ Bonniin křik z Comic-Conové ukázky je z velmi děsivého důvodu.
~ Víte, co vás dokáže dost zarazit na vaši první vysokoškolské párty? Neschopnost se tam dostat, protože potřebujete být pozvaní. Na druhou stranu, možná, že je to tak lepší.

http://in-mysticfalls.blog.cz

TVD: Caroline a Stefan, Spoiler

15. září 2013 v 17:05 | Enn.
Můžete mi říci, zda můžeme čekat scény mezi BFF Caroline a Stefanem?
- Jsem si jistý, že si na to můžete i vsadit. Nečekal bych to však, protože Candice Accola prohlásila, že Caroline je zcela zaměřena na novou etapu jejího života - vysokou školu, když seriál začne. "Je závislá na své mini lednici a malých spotřebičích, které na intraku potřebuje, aby si mohla uvařit quesidalas, nebo něco podobného. To je opravdu to, na co hlavně myslí. Nemyslí na nic jiného. Ona chce jít pouze na vysokou s Elenou a Bonnie, kde se má setkat s Tylerem a to je všechno. "Samozřejmě, toto je TVD a brzy zábavu něco přeruší.

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: Spoiler Stelena

4. září 2013 v 18:44 | Enn.
Nějaký spoiler o Stefanovi a Eleně z The Vampire Diaries? Pořád se držím naděje!

Hádám, že je dobrá věc, že moje kolegyně Robyn Ross byla tento týden na natáčení a ptala se Niny Dobrev na tuto otázku! Říká, že Elenino napojení na Stefana bude pro ní stopou ke skutečnosti, že s ním něco není v pořádku (jinak řečeno - topil se na dně řeky.) "Ona má tento podivný pocit, že se s ním děje. Tohle vesmírné spojení máte s někým, s kým sjte strávili tolik času a já nevím, jestli to jen tak zmizí," říká Dobrev. "Ona ví, že je zamilovaná do Damona, ale pořád jí na Stefanovi záleží a chce se ujistit, že je v pořádku... a když zjistí, čím si prošel, není to pro není jednoduché."

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Fact 0.1

1. září 2013 v 13:50 | Enn.
~ Zach Roering (Matt) se uchazel o roli Damona, dostal roli Tylera, ale nakonec se mu zalíbil Matt.
~ Alexandra Chando se o roli Eleny uchazela celkem 4krat. (Marně)
~ Candice Accola ma přezdívku Candy Cola, kterou dostala od jejích hereckých kolegu z TVD.
~ Joseph Morgan není team Stelena ani Delena. Je prostě team Klaus.
~ Scena 3x21 kdy Stefan s Damonem doprovazejí Elenu domu se musela točit celkem 9x, protože Michael Trevino, který natačení pozoroval měl z te sceny takový zachvat smíchu, že ho šlo slyšet nejen v pozadí, ale byl take požadan aby plac na dokončení sceny opustil.
~ Knižní předloha, kterou napsala J.L. Smith vyšla v roce 1991, tudíš TVD není kopií Stmívaní.

http://vampirediaries-sk.blog.cz

TVD: Spoiler Delena

29. srpna 2013 v 13:44 | Enn.
Nějaký Vampire Diaries spoiler o Damonovi a Eleně? - Kayla
ADAM: Pro jednou budou šťastní. Ale jejich blaho bude zmařeno -- zase! -- kvůli Katherine, která se zpátky přimíchává do životů všech. Ačkoli Damon řekne, že se přes ní přenesl, co si bude Elena - která je teď na vysoké - myslet, když zjistí, že Damon a Katherine spolu u Salvatorů přespávali celé léto?

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Spoilery 0.3

19. srpna 2013 v 14:30 | Enn.
~ O Silasovi
"Myslím, že odhalení Silasova tajné totožnosti se stane rychle, protože ve Vampire Diaries nemám sklony natahovat věci příliš dlouho.
Nic mu nebude bránit využít, že Stefan je jeho dvojník. A jak víme, Stefan je zamčený v kamenolomu v sejfu, takže uvidíme, co všechno z toho dokáže Silas vytěžit." řekla producentka seriálu.

~ O Jeremyho novém životě
"Jeremy se vrátí zpět s krycím příběhem a novou pověstí šílence, který zfalšoval svou smrt a spálil svůj dům. Problémem je, že za něj byl obřad, po stěnách visely letáky, celá škola truchlila. To, že svou smrt předstíral vyvolá u jeho spolužáků rozpor a nebude to vůbec hezké.
Bez Bonnie a sestry, která je na vysoké škole je Damon jeho jediným neochotným pečovatelem v době, když si bude snažit vydobýt opět místo na škole. Jeremyho více než škola láká nadpřirozený boj s přáteli. Elena ho však přiměje slíbit, že se bude snažit držet dál.

~ O pokoji na koleji
"Všichni o tom můžeme vtipkovat, ale aby scény vypadaly super budeme potřebovat na natáčení mnohem více prostoru, než je v obyčejné studentském pokoji. Takže ano, na koleji máme speciální velký pokoj. "

~ O univerzitě
"Musíme vytvořit univerzitu, která je stará a s bohatou tradicí na nějakou dobu. Má velké klenuté stropy a vypadá impozantně. Je trochu větší než by měla být, ale jsme na to hrdí."

http://hannah-montana-twilight.cz

TVD: O 5 serii..

1. srpna 2013 v 19:24 | Enn.
Co zažije Elena jako mladý upír v nové škole ?
- Určitě se bude snažit o všechny lidské zkušenosti , ale jak víte , nikdy pro ni není snadné jít správným směrem s lehkostí . Vždy budou existovat konflikty a bude to opravdu velký vítr nakonec .

Elena a Damon měli vždy komplikovaný vztah. Myslíte si , že jim to bude klapat ?
- Určitě se budou snažit . Myslím , mezi nimi je nová láska a ještě jsou ve fázi líbánek . Jsem z toho velmi vzrušená . Vztahy na dálku jsou obvykle těžké , ale uvidíme , jestli jim to vyjde.

TVD: Spoilery 0.2

11. července 2013 v 20:02 | Enn.
~ Podle Julie Plec by Silas měl být přítomný v 5. sérii
~ V této sérii se objeví několik nových postav. Po promoci se Elena, Jeremy, Bonnie, Matt, Caroline a Tyler dostanou do spojení s některými novými tvářemi.
~ K dispozici bude dostatek příležitostí pro některé postavy z TVD. Uvidíme i původní.
~ Katherine bude významná část této sezóny.
~ Bonnie zůstane seriálu, ale jako duch. Pokud je nám známo, pouze Jeremy s ní bude moci komunikovat, protože je médium.
~ Tyler se také vrátí do seriálu.
~ Uslyšíme Jeremyho krycí příběh, že je Bonnie naživu.
~ Možná se dozvíme něco víc o historii rodiny Salvatore.
~ Lék je v krevním oběhu Katherine, ale Silas má stále obrovský plán B.
~ Elena a Damon budou šťastni.
~ I když je teď člověk, tak Katherine je pořád mrcha, své frustrace bude zaměřovat na Elenu.
~ Katherine se bude ptát sama sebe: "Jak moc nesnáším být člověkem?!"
~ Katherine teď potřebuje ochranu, je zranitelná a dostane ji od Salvatore Brother!
~ Damon zjistí, že se Stefan je Silasův dvojník.
~ Historie rodiny Salvatore bude odhalena v hloubce, s pomocí Eleny a Damona.
~ Katherine je člověk a Klaus nejspíš půjde po ní, aby mohl vytvářet nové hybridy.
~ Katherine je jediný dvojník a je mnoho lidí, kteří po ní půjdou, za to co s nimi udělala, když byla upír.
~ Tyler s Caroline budou navštěvovat vysokou školu. Chtějí zjistit, proč Klaus nechal Tylera se vrátit.

http://hannah-montana-twilight.cz

TVD: Spoilery 0.1

11. července 2013 v 19:44 | Enn.
1. Damon a Elena
- Teď , když si Elena oficiálně vybrala Damona , Julie řekla , že začnou "nový vztah" společně a budeme možnost vidět jejich snahu o to "aby to fungovalo" .
Samozřejmě , že jejich vztah bude ovlivněn " novým nepřítelem , ale sami netuší , kde ho hledat . "

2. Záhada kolem Stefana a Silase
- Když už je řeč o neznámém zloduchovi , Julie řekla , že fanoušci budou těšit na dějovou linii Stefanova dvojníka , což umožní Paulovi Wesley ohnout své herecké svaly do dvou zcela odlišných postav.

"Bude to docela v pohodě . Pokud se jedná o Silase , jeho mytologie sahá asi 1000 - 2000 let dozadu.

3. Je tu stále naděje pro Klaroline
Překážky , které stojí mezi Klausem a Caroline jsou hned dvě - odlišná show a Hayley , která je s Klausem těhotná . Julie říkala , že bychom Klaroline neměli opouštět .
" Hayley není v žádném případě Popelka v Klausově životě. Hayley je dívka , která to mělo v životě těžké , ale je nezávislá . Přežila vlastní útrapy , opila se , vyspala se s ním a otěhotněla . Bude mít svou vlastní cestu . Nechce být hrozbou pro milostný život Klause . "

4. Sakra naštvaná lidská Katherine
- Rozhodnutí o Katherine , aby dostala lék nebyl pro Julii jednoduchý úkol . Nyní je to ještě těžší , aby přesně vystihli její reakce .
" Přemýšleli jsme nad tím dva dny a pak nás za studena napadlo - bude bláznivá , naštvaná , " žertuje Julie .

5. Jeremy Gilbert - Opět narozený
- Fanoušci byli nadšení , když se Jeremy opět vrátil ve finále čtvrté řady do světa živých . Nemáme však čekat jeho plynulý návrat. Nastane mnoho problémů , když se bude chtít jako lovec - duch - znovu narozený - lidský vrátit zpět do školy .

"Co to ​​sakra za krycí příběh bude? Jak to vysvětlíme ? Měl vzpomínkovou bohoslužbu . Bylo plno vyvěšených letáků . "

http://hannah-montana-twilight.cz

TVD: Informace o serialu

9. července 2013 v 21:24 | Enn.
Sedmnáctiletá Elena Gilbert (Nina Dobrev) a její patnáctiletý bratr Jeremy (Steven R. McQueen) se již čtyři měsíce vypořádávají s tragickou nehodou, při které zemřeli jejich rodiče. Teď bydlí u své tety Jenny (Sara Canning), která dělá vše pro to, aby byla tím nejlepším náhradním rodičem.

Elena byla vždy hvězdou třídy - krásná, populární a přátelská. Překonat žal jí pomáhájí její nejlepší kamarádky Bonnie (Katerina Graham) a Caroline (Candice Accola) i bývalý přítel Matt (Zach Roerig). Jeremy se však vydá na nebezpečnější cestu - aby skryl svoji bolest, začne užívat drogy. Také nechápe, proč ho Mattova sestra Vicki (Kayla Ewell) najednou odmítá a začíná chodit s Tylerem (Michael Trevino).

Když začne nový školní rok, do školy nastoupí nový student Stefan Salvatore (Paul Wesley). Nikdo však nemá ani ponětí, že Stefan je několik století starý upír. Elena i Stefan se navzájem přitahují, i když se jí někdy zdá Stefanovo chování poněkud podivné. Při jedné párty se oba poznávají blíže, avšak noční radovánky jsou přerušeny - Vicki je nalezena s krvavými ranami na krku.

Stefan se raději vrací domů, kde na něj čeká jeho starší bratr Damon (Ian Somerhalder), jehož neviděl už 15 let. Damon je také upír a oba bratři za sebou mají dlouhou a nepříliš šťastnou historii. Damon nechápe Stefanovo odmítání násilí a brutality, ale rozumí jeho zájmu o Elenu. Elena totiž vypadá úplně stejně jako dívka, kterou Stefan před více než stoletím miloval a kterou se pokoušel získat i Damon. A nyní tito dva bratři - jeden hodný a jeden zlý - vedou válku o Elenu, její rodinu a o její přátele...

Seriál je založen na stejnojmenné sérii knih od spisovatelky L.J. Smithové. Za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson (Dawsonův svět). Pilotní epizoda byla odvysílána 10. září 2009 na stanici The CW.
 
 

Reklama