Synoppsis

TVD: Synopsis 6x22

1. května 2015 v 11:31 | Enn.
Sbohem Mystic Falls - V důsledku zjevení nezvaných hostů na obřadu Jo a Alarica, což způsobí dramatický obrat se Elena ocitne v hrozném nebezpečí. Navzdory Mattovu doporučení opustit město a ochránit se, vzpurná Bonnie bere věci do vlastních rukou poté, co sebe uvidí na samém konci zvráceného plánu. Stefan a Caroline dosáhnou emocionální křižovatku v jejich vztahu, setkání s Liv nechává Tylera čelit rozhodnutí, které by mohlo jeho život změnit navždy. Mezitím Lili bezohledné akce způsobí, že Stefan se bude muset zapojit do plánů matky na získání "její rodiny." Nakonec po ničivém řetězci událostí, Damon je nucen učinit nejtěžší rozhodnutí svého života.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz

TVD: Synopsis 6x19 - 6x21

21. dubna 2015 v 21:40 | Enn.
HIATUS S OMEZENOU AKTIVITOU!

6x19

Říct jí to, nebo neříct - Zápas s tím, zda má nebo nemá říct Eleně o léku, Damon jí představí společnou budoucnost... jak by to vypadalo, kdyby nebyly upíři. Mezitím, každý přidává ruku k dílu, když se plány jak přivést Carolininu lidskost zpět nedaří tak, jak byly naplánovány. Jinde, když Bonnie zjistí, že Damon zradil její důvěru, vezme věci do svých rukou, a tak spustí řetězec událostí, které nechají Damona zabývajícího se jejich dopadem. Nakonec, když byl Enzo donucen čelit jeho traumatizující minulosti je překvapen, když se dozvídá pravdu o tom, jak byl přeměněn na upíra.

6x20
Lék - Jak se Alaric a Jo neochotně zúčastní svých rozlučkových párty ze svobodou, Damon a Elena projednávají důsledky impulzivní nabídky, kterou jí Damon udělá. Elena, která si není jistá se obrátí na Bonnie a Jo s prosbou o radu, ale je ponechána v rozporu, když Bonnie vyvolá nečekané problémy. Když si Enzo uvědomí, že Lily je na nebezpečné cestě, prosí o pomoc Stefana, aby zasáhl dříve, než bude příliš pozdě. A nakonec, rozhodnut skoncovat s nadpřirozenými hrozbami, které naplnily město, Matt si vylije svůj hněv na Tylerovi, zatímco si Alaric bere k srdci život měnící radu.

6x21

Velký den Alarica a Jo - Je Alaric a Join svatební den a Elena s Bonnie dělají co mohou, aby pomohli vystresované Jo v přípravami na poslední chvíli. Po odkrytí život měnící zprávy, kterou před ním Damon zatajoval, Stefan bere svého bratra na výlet, aby mu tak dal perspektivu na jeho budoucnost s Elenou. Jinde, když se Caroline vrátí do Mystic Falls po překonání jejího bezlidského řádění, začne napravovat své vztahy s přáteli a snaží se vylepšit vyhlídky na její budoucnost se Stefanem. Nakonec, když Bonnie začne mít noční můry, v nichž za ní přichází Lily, přijme Mattovu pomoc na zabití Lily.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz

TVD: Synopsis 6x18

29. března 2015 v 22:21 | Enn.
Smrtící karaoke - S vypnutou lidskostí, Stefan a Caroline se začínají mstít na Whitmorské univerzitě, takže Damon přijde s riskantním plánem, který zahrnuje Lily (hostující hvězda Annie Wersching). Poté, co Jo spěchá na pomoc obětem Stefanova a Carolinina podvečerního řádění, Elena zjistí, že Jo je těhotná, což ji nutí přehodnotit svůj vlastní život jako upír. Mezitím, když Sarah zaměřuje svou pozornost na nic netušícího Enza, je nucen podělit se s ní o jeho tragickou minulost. Konečně v Scull baru se karaoke vystoupení zvrtnou pro Matta a Tylera a ocitnou se v nebezpečné situaci.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Synopsis 6x17

1. března 2015 v 20:05 | Enn.
Damon cestuje do vězeňského světa 1903 - S pomocí Bonnie a Kaie, Damon a Elena stanoví plán na záchranu Damonovy matky Lily (hostující hvězda Annie Wersching), která je uvězněna ve vězeňském světě roku 1903. Mezitím kdy Carolinin plán pro Stefana selže, musí posbírat střepy. Jinde se na Whitmorské univerzitě pokusí Alaric a Enzo posunout věci správným směrem pro Caroline, když si uvědomí, že jsou již zbyteční. Nakonec nečekaný dopis od Bonnie otřese Damonem do morku kostí.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Synopsis 6x16

22. února 2015 v 21:35 | Enn.
Ian Somerhalder a jeho režisérský debut - Po vypnutí svých emocí a smrti své matky dává Caroline svým přátelům nečekané ultimátum. Nevědíc jak zvládnout novou Caroline, Stefan započne nové zásahy a spustí tak nebezpečný řetězec událostí a zanechá ho tak s Elenou v boji s časem. Mezitím po získání odpovědí od Kaie o vězeňském světě, je Damonův svět obrácený vzhůru nohama, když se dozví zdrcující zprávu o jeho matce Lily (hostující hvězda Annie Wersching). Jinde Enzo je stále více a více zaujatý Sarah Salvatore a Bonnie začíná bojovat s následky návratu do reálného světa.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Synopsis 6x15, oficial

11. února 2015 v 23:52 | Enn.
Caroline se snaží vypořádat s její současnou situací, ale jde to těžce, proto stráví den u Eleny. Elena si o ni začne dělat starosti, když si všimne podivné změny v jejím chování. Kai pociťuje nečekané důsledky sloučení, proto se Alaric obrací na Jo, aby mu pomohla. Bonnie se ocitá v neznámém světě. Matt a Tyler uvažují nad životní změnou. Damon se snaží pomoci Caroline, aby se se vším vyrovnala, a přitom je nucen vzpomínat na svou vlastní matku.

http://www.edna.cz/vampire-diaries

TVD: Synopsis 6x14

24. ledna 2015 v 15:22 | Enn.
SBOHEM, MYSTIC FALLS - Je poslední Jeremyho den v Mystic Falls a Elena nasazuje statečnou tvář, když nostalgicky vzpomínají na staré časy. Stefan a Caroline se začnou sbližovat při chystání chaty Carolininy rodiny, aby tam mohla její matka dožít své poslední dny. Během balení kanceláře se šerifka Forbesová obrací Damona, aby jí pomohl vyřešit jeden z jejích zbylých otevřených případů, který se týká Eleniných rodičů. Jinde, když násilná konfrontace s Enzem zanechá Jeremyho s úvahami, jestli odjet nebo ne, ocitne se Matt se svým životem na vlásku poté, co Enzo jeho a Sarah Salvatore (hostující hvězda Tristan Mays) naláká do nebezpečného plánu. Nakonec spěchá Caroline do nemocnice poté, co zjistí, že se to s její mámou zhoršilo.

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD: Synopsis 6x13

17. ledna 2015 v 10:40 | Enn.
Všechno nejlepší k narozeninám, Bonnie - rozhodnutá oslavit narozeniny Bonnie, Elena přesvědčí Jeremyho, že tak by to Bonnie chtěla. Po poskládání rozbitého ascendentu dohhromady se Damon, Elena a Jeremy snaží zaslat Bonnie odkaz, ale situace se změní na zoufalou, když se objeví znepokojivý objev. Mezitím, po odkrytí Stefanova tajemství o jeho praneteři, Sarah Salvatore (hostující hvězda Tristin Mays), Enzo požádá neochotného Matta, aby mu pomohl. Stefan pozorně sleduje jak se Caroline pokouší netradičně vyrovnat se vším co se děje kolem ní. Konečně si vědom, že je načase pohnout se v životě dál, Jeremy zvažuje opuštění Mystic Falls nadobro.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Synopsis 6x12

14. ledna 2015 v 21:04 | Enn.
Když Livin a Lukův otec přichází do města oslavit jejich narozeniny, snaží se ho přesvědčit, aby přenechal Jo a Kaiovi jejich místo v obřadu sloučení. Poté, co Ty zjistí, že ke sloučení dojde dříve než čekal, žádá Liv, aby ho nechala promluvit si s jejím otcem. Mezitím po Carolinině plánu na vyléčení její matky naberou věci nečekaný a devastující obrat, Elena, Stefan a Damon se shromáždí v nemocnici, zatímco se Jo pokouší zachránit život šerifky Forbes. Nakonec během obřadu sloučení, který se koná, Damon zariskuje s novým plánem, přičemž se věci vymknou kontrole a nutí tak jedno z dvojčat vzít věci do vlastních rukou.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Synopsis 6x11

3. ledna 2015 v 16:38 | Enn.
Kai má mnohem více síly, než kdykoliv předtím. Stále se, ale učí s touto sílou a magií umět zacházet.
Samozřejmě Damon brzy zjistí, že Elena byla unesena Kaiem a plánuje jak ji vysvobodit, když mu do jeho plánu skočí nečekaný návštěvník, který mu plány překazí. Kdo by to mohl být ? a jak dlouho bude Kai držet Elenu ?

Jo se bude připravovat sundat Kaie a v tomto ji bude pomáhat Liv a Alaric.

Bohužel Liz stále umírá. Jenže jak známe Caroline ta se nikdy nevzdává a potom co Liz bude propuštěna z nemocnice, Caroline a Stefan se rozjedou do Severní Karolíny, aby našli lék proti rakovině a pomohli tak její mámě.

Stefan se dostane také do konfliktu s Enzem, který přijde na to, co Stefan skrývá.

TVD: Synopsis 6x09 - 6x10

15. listopadu 2014 v 16:43 | Enn.
6x09
Dohoda s ďáblem - Damon se ocitá v horkých vodách, poté, co provede plán, který vyžaduje Alaricovu neochotnou účast. Když Elena sdílí některé nadějné zprávy s Jeremym o Bonnie, je zaskočená jeho reakcí. Liv pomáhá Damonovi a Eleně v plánu dostat Bonnie zpátky, ale když věci naberou nečekaný obrat, zanechá na nich obtížnou volbu. Jinde bere Matt věci do svých rukou, když Enzo vykoná něco, co překročí hranice a Kaiova existence je i nadále nebezpečnou hrozbou.

6x10
Vzpomínky na Vánoce v Mystic Falls - S blížícími se svátky se Bonnie pokouší zopakovat své oblíbené tradice, zatímco nostalgicky vzpomíná na šťastnější časy se svými přáteli. Vzhledem k tomu, že se ve svůj oblíbený čas v roce nemůže vrátit do Mystic Falls, je Caroline překvapená, když šerifka Forbesová přiveze svátky na Whitmoreskou univerzitu. Mezitím po zjištění, že se Jo pohřešuje, se Alaric obrací na Damona a Elenu pro pomoc, mezitím se Liv a Luke ocitnou v naději, když přistoupí Tyler s riskantním plánem. Někde jinde pomáhá Jeremy Mattovi uskutečnit plán, jak sejmout Enza, ale začne být v obavách, když Matt zajde příliš daleko. Nakonec je Stefan nucen oznámit Caroline jakési devastující novinky.

Po této epizodě, která bude odvysílána 11. prosince začne zimní vysílací pauza.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/ 6x09

TVD: Synopsis 6x08

2. listopadu 2014 v 21:12 | Enn.
SVÁTEK PŘÁTELSTVÍ NA UNIVERZITĚ VE WITHMORE/FLASHBACKY DO KAIOVI VRAŽEDNÉ MINULOSTI

Když se Caroline a Elena připravují na oslavu Friendsgivingu na internátě, dostanou pár nadějných informací o covenu Gemini. Tyler je odhodlaný pomoct Liv, po tom, co ona a Luke odhalili znepokojující informace o jejich čarodějnické linii a o hrozících plánech, které s nimi jejich coven má. Mezitím se večeře drasticky zvrtne, když se Jo, která odhalila několik bolestivých detailů o své minulosti, ocitá v boji o svůj život, v čem se jí Alaric bude snažit z dálky pomoct. Kai učiní nebezpečný objev, který ho přivede o jeden krok blíž k vysvobození. Damona a Bonnie uvidíme také.

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: Synopsis 6x07

27. října 2014 v 18:26 | Enn.
Vzpomínky z jiné doby - Když se minulost vrací zpět strašit ji, Elena je nucena čelit problémům přímo. Po noci strávené na výroční charitativní akci Whitmorského lékařského centra, Jo se otevře Alaricovi o své vlastní tragické minulosti. Mezitím Stefan, Matt a Enzo se uchylují k extrémním opatřením, když Tripp zatají informace o jeho provozu na zabíjení upírů a Caroline závodí s časem, když se její máma - šerifka Forbesová ocitne uprostřed nebezpečného plánu. Tyler a Liv se sblíží a Damon narazí na překvapivou stopu, která obnoví jeho naději.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Synopsis 6x06

16. října 2014 v 16:28 | Enn.
NOČNÍ ZÁCHRANA - Když Alaric přijde na to, že Jo (Jodi Lyn O'Keefe) nemůže být ovlivněna, žádá Elenu, aby vypátrala něco o jejím původu. Po té, co zjistí, že Tripp (Colin Ferguson) zajal Enza, se Caroline spřáhne s Mattem a Stefanem, aby ho zachránili dřív, než se Tripp dozví jejich identitu. Vyzbrojená novými informacemi o své minulosti, se Sarah (Gabrielle Walsh) vloupá do Trippovi kanceláře a je překvapená, když tam najde Matta, jak dělá svůj vlastní výzkum. Mezitím je Elena nucena vypořádat se s následky svých akcí a Jeremy narazí na tvrdé dno, když se kolem sebe ohání zničujícím způsobem. Nakonec je Damon pevně rozhodnutý vzít věci do vlastních rukou poté, co dostane nějaké znepokojující zprávy.

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD: Synopsis 6x05

10. října 2014 v 14:32 | Enn.
Je tu Homecoming - S blížícím se Homecomingem, Elena vyzývá Liama​​, aby se zúčastnil párty v kukuřičném bludišti spolu s ní. Namísto účasti na slavnosti je Caroline zaměstnána poté, co se objeví Stefan, který je zaměstnaný uklízením nepořádku po Enzovi. Na radu Eleny, aby se více zapojoval, Alaric nechotně navštíví párty, ale nečekaná nehoda jeho a Jo okamžitě zapojí do záchrany životů. Jinde se Tyler ocitne v nebezpečné situaci, kdy je jeho vlkodlačí prokletí podrobeno zkoušce a Stefan vyjasní Caroline své úmysly o tom, nechat Mystic Falls za sebou. Konečně Damon a Bonnie učiní významný objev, který ovlivní jejich hledání cesty domů.

~ http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Synopsis 6x04

5. října 2014 v 17:49 | Enn.
Flashbacky do bouřlivých dob v Damonovo životě - Když si Damon a Bonnie uvědomí, že odhalení Damonovy minulosti jim může poskytnout vodítka k nalezení jejich cesty domů, Damon je nucen prožít jeden z nejhorších dnů svého života. Po nepříjemné hádce s Jo (Jodi Lyn O'Keefe) v nemocnici, Alaric se postaví na pomoc Jeremymu, aby se postavil na nohy a vyrovnal se se ztrátou Bonnie. Stefan se snaží ukázat Eleně, jaké je to začít znovu, vytvořit novou identitu, zatímco nic netušící Matt se ocitne ve znepokojivé situaci, kdy ho Tripp (Colin Ferguson) zasvětí do temného tajemství. Nakonec Stefan, který se zoufale snaží získat nějakou normálnost ve svém životě je ohromen, když se objeví nečekaný návštěvník.

http://the-vampire-diaries-gallery.blog.cz/

TVD: Synopsis 6x03

29. září 2014 v 14:09 | Enn.
PROBLÉMY U TŮNĚ - Ve snaze přivést do jejich života opět trochu zábavy, přesvědčuje Elena Caroline, aby se s ní setkala u tůně, kde ji plánuje seznámit s Liamem (hostující hvězda Marco James). Tyler, který stále bojuje se zvládnutím svého vzteku, žádá Liv o laskavost a je překvapen, když mu vyklopí nečekané přiznání. Stefan přijíždí zpět do Mystic Falls, aby vyhledal Enza a zaskočí ho, když si všimne změny u Eleny. Mezitím u jezera, Enzova akce způsobí, že Matt učiní udivující odhalení a Jeremy objeví něco o proti-magickém kouzlu, které by mohlo Elenin život dostat do nebezpečí. Na jiném místě se Damon a Bonnie zadrhnou na vodítku, které je vede k tomu, aby uvěřili, že nejsou sami.

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

TVD: Synopsis 6x02

22. září 2014 v 18:16 | Enn.
DLOUHÁ CESTA DOMŮ - Vedena tím, že se potřebuje vyrovnat se ztrátou Damona, se Elena obrátí na Alarica, aby jí pomohl co dál se životem. Enzo přesvědčí Caroline, aby se k němu připojila do týmu na záchranu Damona a Bonnie, ale Caroline je šokována, když v misi udělají nečekanou odbočku a odhalí, co plánoval Stefan. Mezitím se Matt obává o Jeremyho, který tráví čas se Sarah (hostující hvězda Gabrielle Walsh), se záhadnou dívkou, která přišla do Mystic Falls teprve nedávno. Jinde Tripp (Colin Ferguson), vedoucí programu na ochranu lidí ve městě činí zajímavé přiznání Mattovi o jeho spojení s městem. Konečně je Druhá strana zcela zničena a Bonnie a Damon se neochotně spolčí, aby odhalili tajemství o tom, kde jsou a jak se dostanou domů.

http://hannah-montana-twilight.cz/

TVD: Synopsis 6x01

12. září 2014 v 11:06 | Enn.
NOVÉ ZAČÁTKY A DRUHÉ ŠANCE - Poté, co Elena strávila čtyři měsíce nebezpečným a netradičním způsobem nad ztrátou Damona, se vrací na Whitmore College, kde nastupuje do druhého ročníku..
Caroline se snaží zoufale najít způsob, jak zvrátit kouzlo, které je pořád díky Cestovatelům nad Mystic Falls a je frustrovaná z volání Stefanovi, který jí nebere telefon a ani nevolá zpátky..
Tyler, který je opět človek se vrací k fotbalu, ve kterém testuje schopnost, jak ovládat svůj vztek, zatímco Matt si dělá starosti o Jeremyho, který se vyrovnává se ztrátou Bonnie sebe-destruktivní cestou..
Alaric, který se snaží přizpůsobit svému novému životu jako upír, se dostává do trapné situace, když se setkává s Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe), krásnou lékařkou ve fakultní nemocnici..

A naposled, když všichni věří, že Stefan odešel pryč, aby našel způsob, jak najít způsob na vrácení Damona a Bonnie, Elena je šokovaná, když se dozví pravdu o tom, co má Stefan skutečně za lubem.

http://mkunis-ndobrev.blog.cz/

TVD: Synopsis 5x22

28. dubna 2014 v 19:08 | Enn.
VÝBUŠNÉ FINÁLE - Se zlomeným srdcem po nečekané tragédii, Damon se zaměřuje na to dát sám sebe dohromady, zatímco tlačí na Bonnoe více než kdy jindy, aby našla způsob, jak zastavit rozpad Druhé strany. Elena bere věci do vlastních rukou a požaduje, aby jí Liv a Luke pomohli, ale Liv odmítá spolupracovat, dokud jí Caroline neposkytne nějakou osobní motivaci. Šerifka Forbesová je zděšena, když Markos použije násilí proti Tylerovi/Julianovi, aby dokázal, že Mystic Falls je teď pod kontrolou Poutníků. Když má novou informaci od šerifky Forbesové, Damon se objeví s nebezpečným plánem, který se opírá do zlomku poslední sekundy o Jeremyho a Matta. Livina drsná poznámka týkající se Stefana dostane od Caroline překvapivou emocionální odezvu. Když se podmínky na Druhé straně zhoršují, Bonnie má možnost vyrovnat staré účty. Nakonec, Damonlv plán způsobí masivní explozi v Mystic Falls a každý je dohnán ke zmatku, zanechání stopy hrdinství, obětování, úlěvy a zoufalství.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Synopsis 5x21

21. dubna 2014 v 13:28 | Enn.
PŘEDBÍHAT SMRT - Když Stefan a Elena utečou před Markosovou kontrolou, pouze se ocitnou na vzdáleném místě, Stefan začíná filozofovat s Elenou o jejím vztahu s Damonem. Po jejich nepovedené snaze chránit dvojníky, Liv a Luke se objeví s nebezpečnou novou strategií. Damon rekrutuje Matta a Jeremyho, aby mu pomohli nastražit past na Markose, u kterého se ukáže, že má svoje vlastní zničující překvapení. Bonnie konečně přiznává Caroline, že všem tajila pravdu o Druhé straně. Nakonec, zatímco Bonnie zoufale hledá způsob, jak zastavit Markose, Caroline je svědkem nemyslitelného činu násilí ze strany jednoho Poutníka.

Thank you: http://marie2624.blog.cz/

TVD: Synopsis 5x20

13. dubna 2014 v 3:05 | Enn.
CHATA V LESE - Když se Tyler objeví v Salvatorovic sídle s novinkou, že Markosův plán prolomit čarodějnickou kletbu pokládá Stefana a Elenu do bezprostředního nebezpečí, Damon navrhuje, aby se schovali do chaty, která kdysi patřila otci Caroline. Jakmile jsou tam, Caroline je zřejmé, že Stefan a Elena tají tajemství, takže Damon přichází se salonní hrou, jejímž cílem je odhalit pravdu. Přítomnost ducha na chatě používá násilí a oheň, aby o sobě dalo vědět. Mezitím, Matt si bere na starost Tylerův plán získat informace od jednoho z Poutníků a Bonnie nadále před Jeremym tají pravdu o Druhé straně, a to navzdory varování od svojí babičky.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Synopsis 5x19

13. dubna 2014 v 3:04 | Enn.
FLASHBACKY DO 60. LET - Stefan se snaží odvést Eleninu pozornost od posedlosti nad jejím stavem s Damonem, zatímco Bonnie se snaží být realistická o tom, jak změny, co se dějí na Druhé straně, budou mít vliv na její existenci jako Kotvy. Damon požaduje nůž Poutníků, nutí Jeremyho a Matta se přiznat, že nůž zmizel. Skze flashbacky na volební noc roku 1960, Enzo odhaluje Eleně, Stefanovi a Bonnie to, co se dozvěděl z toho, co se stalo jeho dlouhoztracené lásce Maggie a pak s nedobrovnolnou pomocí Liv a Luka naberou věci ošklivý obrat. Snažící se Enza uklidnit, Damon zasáhne, ale jeho slova způsobí, že Enzo dělá zoufalé a nebezpečné rozhodnutí, které vede k násilné konfrontaci se Stefanem. Nakonec, Markos získává Sloaninu pomoc v rituálu navrženém tak, aby zlomil prastarou kletbu proti Poutníkům. Tyler je nucen sehrát nebezpečnou roli v rituálu, zatímco je svědkem neuvěřitelné síly, kterou Poutníci nyní mají.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Synopsis - 5x18

29. března 2014 v 21:02 | Enn.
PAUL WESLEY UČINÍ SVŮJ REŽISÉRSKÝ DEBUT - Stefan i Elena mají znepokojivé sny o alternativní verzi života, který by spolu mohli mít. Bonnie má znepokojivé setkání se svou babičkou, která ji varuje o děsivých změnách na Druhé straně. Enzo dává Damonovi nežádoucí vztahovou radu, pak přiznává, že hledá ženu, kterou miloval desetiletí, zatímco byl držen v zajetí v Augustině. Liv požádá Matta, Jeremyho a Tylera, aby jí pomohli sledovat Poutníky a drželi je co nejdál od převzetí kontroly nad Mystic Falls. Bonnie je raněná a naštvaná, když zjistí, že Jeremy spolupracuje s Liv za jejími zády. Luke se ukazuje v Salvatorovic sídle a vysvětluje Damonovi, Eleně a Enzovi, co ví o Markosovi a Poutnících. Matt zažije děsivé setkání s obyvateli Druhé strany. Nakonec se Damonovi uleví, když najde Markose, ale zároveň je rozhozen tím, co mu Markos musí říct.

http://marie2624.blog.cz/

TVD: Synopsis - 5x16, 5x17

10. března 2014 v 15:38 | Enn.
5x16

VRAŽDÍCÍ VIRUS - Když se Stefan snaží vysvětlit velmi nemocné Eleně nedávné události, jejím prvním instiktem je zavolat Damonovi. V tu samou dobu se Damon snaží přijít na to, jak učinit znepokojující přiznání Eleně. Zatímco prochází složky Dr. Wese, Caroline objevuje děsivé tajemství a je překvapená, když se objeví Enzo a prohlašuje, že má řešení, které každý hledá. Kvůli Enzovu naléhání se Caroline zeptá Stefana, aby se s ní setkal na tajemném místě, kde se k nim připojí skupina Poutníků včetně Sloan, která odhaluje novou informaci o důležitosti dvojníků. Během jarních prázdnin na většinou opuštěné Whitmoreské vysoké narazí Elena na Lukea, studenta, který vypadá, že jí zná, i když na něj nemá žádnou vzpomínku. Nedávno odkopnutý svým přítelem, Luke navrhuje, že on a Elena stráví prázdniny společným opíjením se, ale ona ho pošle pryč na urgentní misi najít Bonnie a novou čarodějku Liv. Damon konečně říká Eleně pravdu o jeho nedávných aktivitách a oni dělají ve svém vztahu novou dohodu.

5x17

MARKOS PŘIJÍŽDÍ DO MYSTIC FALLS - Aby Stefanovi nebylo ublíženo od Sloan nebo Poutníků, tak Caroline a Enzo souhlasí, že si udělají výlet do Atlanty, aby našli nově objeveného dvojníka. Caroline je překvapená, když se jí Enzo otvírá ohledně jeho minulosti. Damon a Elena stráví nepříjemné odpoledne na Jeremyho třídních schůzkách, kde uslyší špatné zprávy o jeho chování ve škole. Poté Damon neochotně říká Eleně zneklidňující zprávy o Jeremyho osobním životě. Bonnie zažije znepokojující setkání s Lukem a dozvídá se víc o jeho rodinné historii. Liv zahrne Jeremyho zvěstmi o dalším kroku Poutníků a ukazuje svou velkou moc. Jeremy udělá nečekanou dohodu s Liv, pak učiní rozhodnutí, které je pro Elenu zničující. Stefan a Caroline sdílí speciální moment přátelství. Nakonec děsivý obrat událostí v táboře Poutníků vede k objevení se jejich tajemného vůdce Markose.

http://marie2624.blog.cz
 
 

Reklama