>> Web

POZASTAVENÍ

29. července 2012 v 17:14 | A.
Čágo belo šílenci, dám si na blogu menší pozastvení, alespoň do konce prázdnin. Tenhle týden tu nebudu asi určitě a další dny nevím, občas sem něco přidám, ale ani SB obéhat nebudu. Konečně mi začínají prázdniny, mám po brigádě a tak si je chci trochu užít. Sami vidíte, že tu často nejsem. Tak radši pozastavím abyste si nemyslely že na blog kašlu. SB mě prosím omluvte a nemažte si mě. Pokud by se něco takového ale stalo dejte mi vědět. Kdyby se cokoliv dělo dejte vědět.

Nepřítomnost, The heart ♥

24. července 2012 v 16:45 | A.
Omlouvám se za nepřítomnost, pokud ste si vůbec všimly. Neměla jsem vůbec čas na internet a ani napsat. Jinak jsem zpět. Dnes něco přidám. Všem Sb se taky omlouvám za to že jsem je ani neoběhla.

+ Jedno srdíčko, úžasné srdíčko PLL od www.evil-g.blog.cz

Moc za něj děkuji je opravdu nádherné.

Ikonka tohoto blogu

19. července 2012 v 23:28 | A.
Krásná ikonka tohoto blogu od skvělé grafičky http://graphic-and-fanfiction.blog.cz
Moc se mi líbí takže, pokud něco budete kopírovat tak jen s ikonkou :) Děkuji.
A ještě jednou děkuji Kiki, že si dala tu práci, je skvělá.

Project Happy-B Selena

19. července 2012 v 23:15 | A.
Selenu Gomez mám ráda, její filmy zbožňuju a její písně si vždy klidně poslechnu a tak jsem se rozhodla na poslední chvíly zapojit do projektu. Jelikož mi nejde email, nevím proč, tak své přání dávám sem a doufám, že to nevadí. Selena zachvíly slaví své 20 narozeniny a tak blog www.unlimited-selenag.blog.cz vytvořil projekt kde můžete posílat cokolik se Selenou, přání, blendy, vatary, animace atd. Já se rozhodla pro přáníčko. A tady je doufám, že to stačí.

.

Dnes + Diplom

17. července 2012 v 15:21 | A.
Takže, včera jsem se na vás vykašlala. Omlouvám se. Přítel přijel neohlášeně. Dnes přidám, to co sem měla přidat včera a třeba i něco navíc. Oběhnu Affka. Za poznávačku jsem dostala diplomek od May (char-med.blog.cz).
Možná nachvíly usnu, ale dnes doplním co jsem slíbila, nemusíte se bát.

e82c3cf6646473d2d7bbdba70b23b524.png

Krásný a moc moc děkuji.

Dnešek

16. července 2012 v 14:29 | A.
Plán dnešního dne: 1. Charakteristiku některých postav z PLL
2. Snad tu slibovanou povídku o PLL
3. A nějaké shooty holek

Nevím v jakém pořadí, a hlavně v kolik protože si jdu ještě dnes kupovat nějaké jeansy..

Dessing pleas?

10. července 2012 v 15:58 | A.
Ahojte a je to tady, chtěla bych změnu dessingu, chtěla bych nějaký s PLL. Sama nic nezvládnu a tak bych chtěla všechny vás poprosit jestli by mi někdo neuděl dessing, nebo jestli nevíte o někom, kdo by mi mohl dessing udělat.
Všude něco hledám a nikde nic.
Nejsem zase tak dobrá grafička, abych si nastavila nějaký z těch svých.
Tak to je asi všechno a děkuju všem co mi napíšou.
Děkuju A.

NEPŘÍTOMNOST, NAROZENINY

10. července 2012 v 13:31 | A.
Ahoj. Dlouho jsem se neozvala s nějakým ti jiným článkem, než o tématech tohoto blogu. Už se to blíží tak byste byly moc hodní, kdybyste si přečetly tento článek >> http://annexo.blog.cz/1206/12-cervence a napsala Ano nebo Ne.
Dále bych vám už do předu chtěla oznámit HIATUS, jeden bude teď v pátek, protože slavím narozeniny a pořádám takovou menší oslavu. Takže tu celí den nebudu, budu mít totiž dost práce. Pak bude ještě jeden HIATUS a to od 25. srpna do 3.září. (+-), ale o tom se vám ještě zmíním.

Jen čtěte...

3. července 2012 v 11:27 | A.
Nazdárek. Konečně jsem se vrátila z města. Musela jsem oběhnout dva doktory - na injekci a kvůli řidičáku. Zastavila sem se v obchodáku a koupila si jedny žlutý šaty (nebo tričko) a tričko. To docela nic moc, když jsem ze začátku hledala boty :D. No proč vlastně píšu. Cestou domů mě napadly dva příběhy. Ten jeden vám zatím zůstane neznámí, protože nevím jestli ho vůbec spatlám dohromady, ale z toho druhého jsem víc než nadšená. Pro milovníky Pretty Little Liars a Arii s Ezrou, to bude šok a zklamání. Mě se to též nelíbí, ale příde mi to jako vzrušující a zajímavý příběh. Nechte se překvapit.
BTW: Jo a abych nezapoměla, ráda bych si někoho přidala do oblíbených (SB), pokud byste měly zájem budu ráda.

DESSING

19. června 2012 v 0:09 | A.
Krásný dessing od úžasné Cirril Rannon. Velice se mi líbí. Ikonka je v menu, takže pokud byste chtěly. Lay se jmenuje Demon Love. Je to jeden z dalších neutrálních dessingů a jsem moc ráda. Nevím co více říct.
Jen jsem velice spokojená.


100% Spokojenost

Help Me?

18. června 2012 v 22:22 | A.
Je mi líto, že mi to s layoutem nevyšlo tak jak mělo a je to hrůza. Musím to tak nechat, protože už nemám náladu na předělávání. Tímto článkem bych chtěla poprosit nějakou grafičku, nebo alespoň radu, kde laylouty dělají na přání. Když budete tak hodní, tak mi napište do komentářů.

Nová menší Rubrika?

14. června 2012 v 12:32 | A.
Včera jsem dokoukala 22 díl Once Upon a Time. Myslím, že tento příběh tu má zasloužené místo, jako jedna menší rubrika.
 
 

Reklama